Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (7921. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
16 Misafir - 16 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.236
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 79197920792179227923
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    cep şubeden görünmeyen günlük limitte var hocam. enparanın web sitesine girin altta limitler kısmı var ordan günlük tutarı kontrol edin. daha sonra uygulamaya girip ayarlar kısmından aylık limiti kontrol edin daha sonra tekrar ödemeye çalışın.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • https://www.amazon.com/gp/product/B01FGAIQIG/ref=ox_sc_act_title_1?ie=UTF8&smid=ATVPDKIKX0DER&th=1 arkadaşlar bunu alırsam kargoylamı gelecek yoksa originden mi etkinleştireceğim? birde kargo ücretiyle vs uğraşacak mıyız acaba?
  • quote:

Orijinalden alıntı: MühendisMurat

quote:

Orijinalden alıntı: Den57

quote:

Xbox One Wireless Controller
    39$ - BESTSELLER

DualShock 4 Wireless Controller for PlayStation 4 - Jet Black (CUH-ZCT2)
    39$

DS4 20-25$ civarına bekliyorum.

Sen yanlış geldin herhalde dip fiyat bu zaten.

Beklenti bakalım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: cqkn61

Enpara da aylık internet alışveriş limiti var cep şubedeb ayarlardan ne kadar kaldığına bakıp limiti yükseltin

bunu yazmasaydın şiparişlerim iptal olacaktı limiti kaldırıcam şimdi
  • quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

quote:

Orijinalden alıntı: xweser

quote:

Orijinalden alıntı: Erdo4

Mobilde zor oluyor, direk model ismi yazıyorum.

Columbia PeakFreak Nomad
    ve
    Columbia PeakFreak Nomad Waterproof

Tanesine 55 EUR verdim.

ben 42 numara kundura giyiyorum. bunlarda kaç olur sizce?

cm hesabı yarım numara büyük aldım. Benim ayağım 27cm - Columbia da 27.5cm aldım (42.5 numaraya denk geliyor) tam oldu.

Ayağını cm hesabı ölçüp yarım cm büyük al. Numara/cm tablosu da Columbia nın kendi sitesinde var.

Eyvallah

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Yahu arkadaş ben hala karar veremedim.

G633 mu g35 mi corsair void mi cloud 2 tr göndermiyor ama yine de tercihlerde, bir de sennheiser pc 350 çıktı.

Allah aşkına birisi şuna çözüm getirsin. Cloud 2 ok de göndermiyorlar. Ne yapıcaz?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: Storm Raider

Hocam iyi güzelde xbox one kolu Tr ye gönderilmiyor ödemeye kadarda gittim malesef bizlik bi indirim değil...

İlk atıldığında gönderiliyordu sanki ya gördüm yani görmesem koymam.

Baktığınız muhtemelen ;

https://www.amazon.com/gp/aw/d/B00O65I2VY/ref=mp_s_a_1_1?ie=UTF8&qid=1479993845&sr=8-1&refinements=p_n_shipping_option-bin%3A3242350011&pi=SY200_QL40&keywords=xbox+one+controller&dpPl=1&dpID=41HeiUmifVL&ref=plSrch

Arasında net bir fark var mı bilmiyorum...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam sayfasında yazıyor nasıl görmüyorsunuz?
    + $5.84 Shipping & Import Fees Deposit to Turkey
  • Aynen öyle onlar memnunsa bizde memnunuz herkes hakettiğini düşündüğü şekilde yönetilir.
  • kargoyla gelecek ama içinden cd çıkmayacak. üstünde key olan bi kart gelecek o kodla etkinleştireceksin originden.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Konu resmen yanıyor . Türkiye'de fiyatların yüksekliği, vergi kazıkları, doların artışı insanları bezdirdi . Firma sahipleri görsün amazonu ticaret nasıl yapılıyor çatlasınlar kıskançlıklarından .
  • BF1 no disc diyor. Key değil mi bu? Shipping çıkması normal mi?

Adit: Cevaba gerek kalmadı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Panz3hir -- 24 Kasım 2016; 16:29:7 >
  • 5$ kodu olan atabilir mi
  • quote:

ViewSonic LightStream PJD7828HDL 3D DLP projector (Full HD, 1920x1080 pixels, contrast 22,000: 1, 3200 lumens, 2x HDMI) white
    519€
    https://www.amazon.de/ViewSonic-LightStream-PJD7828HDL-DLP-Projektor-1920x1080/dp/B01A6UNGXQ

Projektörcü kardeşlerime.

bilgisayar için bekleyende çok kişi var. sen bilirsin yarın indirime girer mi benim ilk black friday alışverişim olucak

• innovativengineer kullanıcısına yanıt
    İlk sayfada ne yapacagi yaziyor zaten kodu buraya yazamassiniz yasak pm olarak yollayin ve mesaji kaldirin lutfen

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi arslan0058 -- 24 Kasım 2016; 16:30:22 >
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    Anladım sağolun o zaman akşama kadar tükenmez umarım :D
  • emre1393 kullanıcısına yanıt
    Hangi banka acaba?
  • Panz3hir P kullanıcısına yanıt
    NO Disc demesi D&R dan kutulu BF4 Premium almak gibi. Kutusu var içinde key var ama cd yok. O kutu kargoya verip gönderilecek o yüzden shipping çıkıyor
  • Hocam ps4 siparişini verdim bu fiyattan daha düşük olmaz heralde bir de sormak istediğim siparişi tamamlama aşamasında şöyle bir uyarı çıktı.

Super! Ihre Bestellung qualifiziert für 10€ Rabatt auf PS Plus Mitgliedschaft 12 Monate (PS4, PS3, PSN Code). Ihr Code wird gesendet, so bald wir Ihre PlayStation versenden.

Ne demek istediğini anlamadım 10€ indirim mi verdi psn için yoksa psn plus üyeliği mi verdi :)
  • quote:

Orijinalden alıntı: bygamer

quote:

ViewSonic LightStream PJD7828HDL 3D DLP projector (Full HD, 1920x1080 pixels, contrast 22,000: 1, 3200 lumens, 2x HDMI) white
    519€
    https://www.amazon.de/ViewSonic-LightStream-PJD7828HDL-DLP-Projektor-1920x1080/dp/B01A6UNGXQ

Projektörcü kardeşlerime.

bilgisayar için bekleyende çok kişi var. sen bilirsin yarın indirime girer mi benim ilk black friday alışverişim olucak

Şuan ASUS laptop girdi ilk sayfada 900$ dip fiyat.

• 
Sayfa: önceki 79197920792179227923
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.