Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (12230. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
10 Misafir - 10 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.251
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş

Orijinalden alıntı: fethh16

Paylaşıldımı bilmiyorum ama güzel fırsat gibi geldi

https://www.amazon.com/Acer-Predator-Helios-GeForce-G3-571-77QK/dp/B06Y4GZS9C/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1499740304&sr=1-1&keywords=acer+predator+helios+300

Önceki fiyatı 1050$ + 218$ dibin dibi yazıyor ana başlıkda şuan 899.99 + $191.72 gayet iyi bence

• fethh16 F kullanıcısına yanıt
    evet bu gecede uyumamamızın karşılığını aldık eyvallah kardes :D 2. laptop
  • Corsair Gaming GLAIVE RGB Gaming Mouse, Backlit RGB LED, 16000 DPI, Optical, Black Dibin Dibi $54.99+ $21,15 Kargo+Vergi

https://www.amazon.com/gp/product/B06Y1712ZY/
  • yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    Hayirli olsun bende cok kararsiz kaldim ama almadim henüz umarim memnun kalirsin

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • xymox kullanıcısına yanıt
    Türkiye'de 300 tl pek bi fark yok bence, TR garantili almak daha iyi.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Şaşkınspor

Türkiye'de 300 tl pek bi fark yok bence, TR garantili almak daha iyi.

Orasini alacak karar verir artık :) Hediye çeki olan olabilir belki :) Hediye çekleri ve enpara ile razer mamba aldım mesala 130 tl ye :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: yigit_ozen

evet bu gecede uyumamamızın karşılığını aldık eyvallah kardes :D 2. laptop

selam kardeşim tr ile kıyaslandığında arada uçurum var mı ? sıcak mı sence
  • Bmw. kullanıcısına yanıt
    bence yanıyor, alev almış hatta. 1060 lı laptoplar tr de 7000 liradan başlıyor
  • fethh16 F kullanıcısına yanıt
    tesekkur ederım bence bu fırsatı kaçırmamalısın
  • Drevo SSD ' min neden iptal edildiği ile ilgili müşteri hizmetleriyle yazışıyorum. Hatalı fiyatlandırma yaptığımız için iptal edildi diyor. Yakalım arkadaşlar
  • quote:

Drevo SSD ' min neden iptal edildiği ile ilgili müşteri hizmetleriyle yazışıyorum. Hatalı fiyatlandırma yaptığımız için iptal edildi diyor. Yakalım arkadaşlar

Benim iptal edilmemiş.

• claswan kullanıcısına yanıt
    yakındır demek istiyorum herhalde binlerce kişinin içinden bana nokta atışı yapmadılar
  • quote:

yakındır demek istiyorum herhalde binlerce kişinin içinden bana nokta atışı yapmadılar

5 dolar indirim asistan indirimi mi?

• yigit_ozen kullanıcısına yanıt
    başkan bu laptopu sende acer olanı 899'dan mı aldın yoksa daha mı düşüktü dünkü laptop bana pek güven vermedi de bu direkt amazondan.

bir de bu prime üyeliği var ya denemelik 30 gün sonrasında mesela 3 ay kullanmak zorundasın diye bir şart var mı yoksa beleş bir aylık mı deneniyor tam anlayamadım eğer öyleyse hazır amerika'dayken başlatayım sonrasında seversem devam ederim normalde alışveriş yapmıyorum ama bu aralar çok arka arkadaya geldi alacaklarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fethh16

Paylaşıldımı bilmiyorum ama güzel fırsat gibi geldi

https://www.amazon.com/Acer-Predator-Helios-GeForce-G3-571-77QK/dp/B06Y4GZS9C/ref=sr_1_1?s=pc&ie=UTF8&qid=1499740304&sr=1-1&keywords=acer+predator+helios+300

Ekranı kaç hz?

• The_North_Face kullanıcısına yanıt
    Deneme bittiğinde kapattırabilirsin.kapattirmassan otomatik yeniliyor.

• The_North_Face kullanıcısına yanıt
    Ben cevapliim. Denemeyi başlatıp anında iptal etseniz bile 1 ay sürece prime üyesi oluyosunuz. 3 ay zorunluluk gibi bir durum yok. Acerın malzeme kalitesi çok kotu oluyor genelde ama özellikleri çok iyi laptopun. Birde 15 inç ekran gaming laptop için çok küçük kalıyo iyi düşünün hocam

• Co.uk yalan oldu 2. maili attım fiyatla ilgili süre doldu indirim gitti bitti m.h. sağolsun bunu belirtti artık faydalanamazmışım... 1 aylık primeda hiç bir ürün alamadım.😤

• The North Face M Resolve Erkek İzolasyonlu Mont, Termal Mont XL 47 euro
    https://www.amazon.de/gp/product/B01IHZ2GLU/ref=oh_aui_detailpage_o00_s00?ie=UTF8&psc=1
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.