Şimdi Ara

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU] (11200. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
260.706
Cevap
2.701
Favori
13.892.285
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
634 oy
Öne Çıkar
Giriş
    Bonus American Express kartını alın işiniz bitince iptal edin hocam şimdilik en iyisi bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: stentor

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B0192RAYGQ

İcepeak softshell mavi 3xl 16.50 renk tam sevdiğim gibi ama xl pahalı 😯

Kırmızının XXL ve Siyahın 3XL olanları uygun, mavi 16.50 gördüyse çok ilginç, 39-89eu arası diyor.
  • Beyler bir sorum var. Ben şimdi bir ilaç almıştım amazondan bunun için reçete gerekiyormuş bilgim yoktu bu konuda şuan gümrükte kalmış pazartesiye kadar reçete almazsam gümrükten geri dönecek sanırım.Reçete almayı denedim doktor yazmadı.Gümrükten geri dönerse para iadesi olur mu yoksa ben şimdiden satıcıyla konuşup durumu izah edip para iadesi mi istemeliyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim
  • https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01BHR25S4/ref=ox_sc_act_image_1?smid=A3KCD81EZ72ZGZ&psc=1

Bu üründe neden kargo ücreti çıkıyor.Amazon.de kargo ücretsiz değil mi?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi alhsnsk -- 8 Nisan 2017; 16:20:0 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Alonen

Beyler bir sorum var. Ben şimdi bir ilaç almıştım amazondan bunun için reçete gerekiyormuş bilgim yoktu bu konuda şuan gümrükte kalmış pazartesiye kadar reçete almazsam gümrükten geri dönecek sanırım.Reçete almayı denedim doktor yazmadı.Gümrükten geri dönerse para iadesi olur mu yoksa ben şimdiden satıcıyla konuşup durumu izah edip para iadesi mi istemeliyim? Yardımcı olabilirseniz sevinirim

Evet geri dönecek durumu söyle eline geçince paranı iade eder.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 27 Martta siparişini verdiğim kasa geldi. Sipariş sayfasında ayın 12 sinde geleceği görünüyordu. Daha erken gelmiş oldu. Ürün CM Mastercase Pro 6. Kasa düşününlere tavsiye edebilirim. İsteyen olursa detaylı bilgide verebilirim. Türkiye'de kullanan ve incelemesini yapan görmedim kasa yeni olduğu için. Malzemesinin kaliteli bi hissiyatı var ve kasa oldukça ağır. Dandik kasalar gibi değil. Tüm parçaları sökülüp takılabiliyor. Tam modüler bi kasa. Fiyatını merak edenler için 170 euro gibi bir fiyata geldi.

Bilgisayar toplama aşamasında ilk parçam gelmiş oldu. Amazondan uygun fiyata almama sebep olan bu konuyu hazırladığı için Murat abiye teşekkürler :)

• Nerminator N kullanıcısına yanıt
    Buyrun daha özelliklisi:)
    Dip +5
    https://www.amazon.de/gp/product/B012FZAO9E/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-8620979A2 -- 8 Nisan 2017; 16:32:25 >
  • Merrell ayakkabı geldi. Columbia daha rahat Merrell e göre....1 numara büyük almama rağmen normalden tam oldu. 1 1,5 numara büyük alın alacaksanız. İndirimdeyken almıştım.

https://www.amazon.de/gp/aw/d/B01H6OFEXK/ref=ya_aw_od_pi?ie=UTF8&psc=1
    TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi munkun46 -- 8 Nisan 2017; 16:37:50 >

• zeqcain kullanıcısına yanıt
    Hayırlı olsun kardeşim SS isteriz.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • alhsnsk A kullanıcısına yanıt
    Aman deyim sakın ilk sayfayı okumayın, ölürsünüz falan Allah göstermesin
  • MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    teşekkürler yardımın için ben şimdi adama mail attım umarım bir sorun çıkmaz.
  • Fulfilled by amazon olan bir üründe 200 dolar gümrük ve kargo var. Şimdi bir 200 dolar da türkiyede çıkmaz değil mi?

• şöyle güzel bir rx470 denk getiremedik iyimi arkadaşa alacağız ah ahhh
  • murat hocam belki almak isteyen olur fiyat diğer gtx 1080 modellerine göre uygun bence

https://www.amazon.com/dp/B01N52C8RX/ref=psdc_284822_t3_B01GAI6478?th=1

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• MühendisMurat kullanıcısına yanıt
    ilk sayfada prime dayden bahsetmişsin ben amazon prime soruyorum ne oldugunu biliyormusun kardeşim
  • 3 tane farklı kargo fransada adresi bulamadık diyee göndericiye iade ediliyor. Adres doğru :( UPS farkı..
  • Arkadaşlar uzun zamandır sormak istiyorum ama fırsat olmadı, konuda paylaşılan linklerin bazılar aşağıdakiler gibi görünüyor. Sizde de linkleri açınca böyle mi görünüyor? Benim bilgisayarımdan kaynaklı bir durum mu?

TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]TR'nin En Büyük Amazon Rehberi [EFSANE KONU]

• ms40054 kullanıcısına yanıt
    bendede bazen öyle oluyor sıkıntı yok
    bi soru sorayımmı
    Mobilden paylaşılan linkler olduğu için öyle. ürün adını kopyalayın arama yerinden arayın normale dönecektir
  • 
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.