Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (6. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
1.960
Cevap
183
Favori
176.558
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    ben daha 1 hafta oldu hesap açalı ve içeriği görünce üyeliğe devam kararı aldım. içerik genişliği genellikle altyazı üzerinden devam ediyor dublaj çok fazla yok bence netflix alternatifi olabilir. Tl ile ödeme için bence tr ofis devreye girip bastırması lazım ama daha online satışı tam oturmadı bence 1 yılı daha var oturması için

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: BoraNb

Yerelleştirme ne durumda arkadaşlar? Birde hala euro ile ödeme alıyor sanırım, TL bazlı fiyat neden belirlemiyorlar?

Sonuçta Türkiye'den erişilebiliyor ve en son deneme üyeliği açtığımda alt yazı desteği çoğu içerikte vardı.
    Hocam bunda 4 kişi birleşip izleme şansımız var mı Netflix gibi?
  • maalesef olmuyor aslında oluyorda olmuyor. şöyleki aslında 4 cihaz desteği var ama ayrı ayrı kullanıcı eklenmiyor sen bir diziyi izlerken diğeri senin kaldığın yeri silip tekrar başa sarıyor yani kaldığın yeri not alman lazım😁

• 2 kisi oluyor diye okudum yabanci siteden fakat tam tarihinden emin degilim eski olabilir.

• Arkadaşlar ya bir şey soracam. Ben pc de türkçe dil seçeneği olmayan dizi ya da filmleri türkeçeye çevirerek izleyebiliyorum. Acaba LG TV için yabancı dili otomatik çeviren bir eklenti vs var mı yoksa yolu yokmu.. Eğer yolu yoksa pc de izlemek zorunda kalacam.
  • quote:

Orijinalden alıntı: habib_723

Arkadaşlar ya bir şey soracam. Ben pc de türkçe dil seçeneği olmayan dizi ya da filmleri türkeçeye çevirerek izleyebiliyorum. Acaba LG TV için yabancı dili otomatik çeviren bir eklenti vs var mı yoksa yolu yokmu.. Eğer yolu yoksa pc de izlemek zorunda kalacam.
    yok hocam, anca dediğiniz olay pc'de yapılabilir.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi BlackLead -- 3 Ocak 2019; 23:29:52 >
  • BlackLead kullanıcısına yanıt
    Anladım cevabınız için teşekkür ederim... Artık tüm hint filmlerini öyle izlerim artık... Bu arada amazon İngilizce (cc) alt yazısını indirebilme şansımız var mı... Her film için...

Aslında telefonu nasıl tv ye yansıtıyorsak pc yi de kablosuz yansıtabilseydim iyiydi...

• Aşağıdaki linkte Amazon Primedaki eski dizi kalitesini anlatan iyi bir grafik var. Netflix Amerika, Ocak-Kasım ayında en çok izlenen dizilerin izlenme oranlarını açıkladı. Bu listede ilk üçte olan The Office ve Parks and Recreation ve 9. olan NCIS Türkiye'de sadece Amazon Prime'da var.
    https://www.recode.net/2018/12/21/18139817/netflix-most-popular-shows-friends-office-greys-anatomy-parks-recreation-streaming-tv

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi batuak29 -- 4 Ocak 2019; 14:30:56 >

• twitch'de bedava prime dene vs derken buldum, the office izlemek için aldım 6 ay uygun fiyat, direkt küfürlü sahnelere baktım netflix gibi sansürlememişler, neyse onu yazmış adamlar.
  • 1-2 ay daha beklemek istiyorum.TR içerik artsın o zaman üyelik başlatırım.

Şu anda pek film eklenmemiş sanrım 1-2 haftada.Jack Ryan TR var mı ben TR içerik bölümünde göremedim ?
  • eyoruk E kullanıcısına yanıt
    jack ryan altyazı desteği vardır

• birde badlands i izliyorum tavsiye ederim

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi hopeful -- 6 Ocak 2019; 19:41:14 >
  • Netflix Türkiye'de sansür mü var? Ben hiç denk gelmedim.
  • BoraNb kullanıcısına yanıt
    yok bir söyleti gibi geldi bana

• BoraNb kullanıcısına yanıt
    direkt sansür değil ama küfürler çevrilmiyor, mesela f... idiot seni salak olarak çevrilmiş, malum kelime kuku olarak çevrilmiş, her 2 kelimesinden biri küfür olan peaky blinders'da durum gene aynı, Müge isimli bir çevirmen tam çevirmiş 2. sezonda çok gerekmedikçe çeviriler yumuşatılmış, denk gelirsem örnek atarım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Guest-C8C79990A

direkt sansür değil ama küfürler çevrilmiyor, mesela f... idiot seni salak olarak çevrilmiş, malum kelime kuku olarak çevrilmiş, her 2 kelimesinden biri küfür olan peaky blinders'da durum gene aynı, Müge isimli bir çevirmen tam çevirmiş 2. sezonda çok gerekmedikçe çeviriler yumuşatılmış, denk gelirsem örnek atarım.
    evet ama bu çevirmeden çevirmene değişiyor. Bir kalıba koymamışlar anladığım kadarıyla bunu.

Bazı çevirmenler yazmak istemediğinden dolayı o kadar ağır yazmıyor sanırım, bazıları ise ana bacı dümdüz çeviriyor.
  • Hali hazırda netflix 4k kullanıyorum cok da memnunum 4 kişi 4 ayrı ekran olarak. Sinemia üyeliğim vardı , onu iptal edip amazon prime a üye oldum az önce , 1 hafta deneyelim bakalım memnun kalırsam devam ederim , house md olması bile başlı başına tercih sebebi
  • Amazonda bilimkurgu tarzında en güzel dizi film hangisi acaba arkadaşlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: __nikolaus__

Hali hazırda netflix 4k kullanıyorum cok da memnunum 4 kişi 4 ayrı ekran olarak. Sinemia üyeliğim vardı , onu iptal edip amazon prime a üye oldum az önce , 1 hafta deneyelim bakalım memnun kalırsam devam ederim , house md olması bile başlı başına tercih sebebi
    Memnun kalmadım an itibariyle iptal ettim , türkiye için henüz yeterli değil.
  • habib_723 kullanıcısına yanıt
    The Man in the High Castle
    Mr. Robot
    The Tick

İlk ikisini zaten biliyorsundur, the High Castle Amazon Originals dizisi, Mr. Robot'un da 3 sezonu var. The Tick'e de bir göz atarsın, hoşuna giderse devam edersin kendine has bir tarzı var.
  • 
Sayfa: önceki 45678
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.