Şimdi Ara

Amazon Prime Video [ANA KONU] | Dizi Listesi (76. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
5 Misafir (1 Mobil) - 4 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.960
Cevap
184
Favori
176.548
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    İzleyebilirsiniz ..
    Aynı yöntemle Disney plus üzerinde yapıyorum .

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • 10-15 tane Türk yapımı film gelmiş..

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi TheNightMare. -- 23 Mayıs 2022; 10:42:20 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Gelen Türk yapmı filimlerin adları neler ?

• This Is Us - 4 Sezon - Türkçe Altyazılı

Bu dizinin 4. sezon Türkçe altyazısı gelmiyor bir türlü. Neredeyse 2 sene oldu. Diziyi unuttuk resmen.

• Amazon’un bir geleneği.Bir çok dizide aynı mağduriyeti yaşatıyor.

• Hissiz B 1 R adaM kullanıcısına yanıt

Tüm listeyi şu linkten bulabilirsiniz:

• FyKy kullanıcısına yanıt

Evet 5. ve 6. Sezonu da FX'de yayınlanmasına rağmen eklenmedi. FX'de Dublajlı yayınlanıyor bölümleri

• Bugün eklenen Prime yapımı

The Boys 3. Sezon

imdb 8.7

Her cuma yeni bölüm gelecek

Türkçe Dublaj ve Altyazılı

Bir yıldır ortalık sakindir. Homelander durulmuştur. Butcher hükûmet için, hem de Hughie'nin emrinde çalışmaktadır. Ama ikisi de ortalığı kan gölüne çevirmek için fırsat kollamaktadır. The Boys gizemli bir anti süper kahraman silahının varlığını öğrenince Seven'a saldırarak bir savaş başlatırlar ve ilk süper kahraman Soldier Boy'un efsanesinin peşine düşerler.

Prime Videoyoutube
    It’s been a year of calm. Homelander’s subdued. Butcher works for the government, supervised by Hughie of all people. But both men itch to turn this peace and quiet into blood and bone. So when The Boys learn of a mysterious anti-Supe weapon, it sends them crashing into The Seven, starting a war, and chasing the legend of the first Superhero: Soldier Boy. Season 3 arrives June 3rd, only on Prime Video. As you get ready for Season 3, check out The Boys Presents: Diabolical : https://www.amazon.com/dp/B09KKMBRC8
    https://www.youtube.com/watch?v=K-8VYKUZYiw&feature=youtu.be

• Arkadaşlar Boy's yeni sezonda sansür ve blurlanma olduğunu söylüyorlar.

ayrıca Twitter da bir kullanıcı eğer sansür istemezseniz 7,90 değil 31 TL ödemeniz gerekir diye bilgi aldığını yazmış amazon müşteri hizmetlerinden.

Bu konuda bilgisi olan var mı ??

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Burak73 -- 3 Haziran 2022; 15:24:45 >
  • https://www.justwatch.com/tr/saglayici/amazon-prime-video/yeni 15 Türk yapımı film daha eklenmiş.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kampanyaavcı kullanıcısına yanıt

Amazon iyi şeyler yapmaya başlıyor Prime video gerçekten görüntü kalitesi anlamında Netflix’e göre çok üstün( bittrate ve görüntü stabilitesi açısından), bedava sınırsız kargo seçeneği de var herkese tavsiye ederim fiyatlarıda uygun alışverişte 

• Burak73 kullanıcısına yanıt

Evet sansür var. 31 TL ile satılan bir paket yok şu an. VPN ile yurtdışından izleyince ancak sansürü kaldırabiliyorsunuz

• hdr10+yayın yapıyor kalite muhtemelen ondan kaynaklanıyor yani netflixi dolby vision izlemek ile aynı etkiyi yapıyor

boysdaki sansüre üzüldüm paralı platformlarda olmamalı neticede insanlar bilerek isteyerek abone oluyor halka açık platformlarda olmamalı çoluğumuzu çocuğumuzu nasıl koruyacağız bazı içeriklerin olmasını normal karşılarım ama pozitif ayrımcılığa karşıyım amazon da netflix gibi bunu çok yapmaya başladı zaman çarkında cidden canım sıkıldı 5 bölüm izleyip 6ncı bölümde başrol lezbiyen çıkarsa olmaz arkadaş müslüman mahallesinde salyangoz satamazsın 

• sadays S kullanıcısına yanıt

Hocam nasıl sansür olur ya daha yeni TV+ denedim türkcelin onda sansür var diye sinirlendim 7 günlük paket almıştım deneme amaçlı, Amazonda İtunes’te sansür yok bunda neden var diyordum şimdi Amazondada sansür var dediniz

• batuak29 B kullanıcısına yanıt
    Teşekkürler cevabınız için.
    Saçmalık yaptıkları maalesef.

• ben demedim batuak29 dedi ben izlemedim daha yeni bölümleri sansürlü ya da sansürsüz çoluk çocuğun yanında izlenecek dizi değil zaten

• hbo max de sansürlü olarak geliyor. turkcell tv+ plus genel müdürünü başa getirdiler. ondandır diyodum fakat amazonda da sansür gelmesi başka bir nedenin olduğunu gösteriyor.

• Amazonda şu zamana kadar sansür yoktu The Boys'un 3. sezonu ile başladı. Amazon ile TV+ aynı kategoride sınıflandırılmıyor. TV+ın canlı kanal özelliği olduğu için Tivibu, Kablo TV ve D-Smart ile aynı sansürleri uyguluyor. Üç platformdaki filmlerde Sinema TV tarafından gönderiliyor platformlara.

• batuak29 B kullanıcısına yanıt

Aynen bi film açıyorsun kenarda sinema tv yazıyor sanki filmi kendileri çekmiş gibi logo koymuşlar utanmadan, işim olmaz hayatta, şimdi şunuda merak ettim ituneste satılan filmlere de sansür vs gelirmi diye, en açık filmlerde bile hiç rastlamadım sansüre ama Amazona geldiyse bi şeyler var demektir, ve şunuda söyliyim 1-2 yıl önce Atanmış başkan isimli Netflix dizisinin bir bölümünde Türkiyeye karşı karalama vs yapılıyor diye yasaklandı o bölüm.

• the boys da tek bi yerde sansür var adamın cinsel organına girerken orda da olması normal bence. Öyle heryerinde sansür yok dizinin

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dreamcast -- 9 Haziran 2022; 14:52:15 >
  • 
Sayfa: önceki 7475767778
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.