Şimdi Ara

Amazon Prime'ın güncel abone sayısı açıklandı (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
30
Cevap
0
Favori
1.634
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
9 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Ben hiç memnun kalmadım Amazon alışverişlerimden geç gelen kargo, gelmeden iptal ettiğim kargo, müşteri hizmetlerime soru sordum onay almadan iptal ettiği kargo öyle çok alışveirşimde yok 6-7dir max 3 ü sorunlu bu benim şansım mı acaba? 8 lira bile çok benim gözümde çıktığı gün almıştım prime iptal ettim daha da almam

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Geçen gün benden 13.54 TL çekti..zam geldi diye iptal ettim...sizde kaç para çekti bu ay

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 200 milyon abone manyak bir sayı.

• kalpsiz23 K kullanıcısına yanıt

Zam olsa sitede duyuru olurdu. Senin banka ile ilgili bir sorun olabilir.

• quote:

Orijinalden alıntı: brnk

Ben hiç memnun kalmadım Amazon alışverişlerimden geç gelen kargo, gelmeden iptal ettiğim kargo, müşteri hizmetlerime soru sordum onay almadan iptal ettiği kargo öyle çok alışveirşimde yok 6-7dir max 3 ü sorunlu bu benim şansım mı acaba? 8 lira bile çok benim gözümde çıktığı gün almıştım prime iptal ettim daha da almam

senin şansın hocam amazon harici bir siteden eti cin bile almam. Babamdan daha cok amazona güvenirim neredeyse. Siz bugün leptop alın sıkıntı çıksın diğer siteler garantiye gönderin der, amazon bana gönder der.

• Halen Amazon Prime kullanmayan varsa, kesinlikle alınması gereken bi servis.. Hem fiyatı da oldukça uygun.. Ha bi de, eğer Amazon kaldırmadıysa ilk ay ücretsiz..

• Ülkemiz kur fiyatına göre fiyatı çok uygun ve Amazon'dan 1 TL'lik ürün dahi alsan ücretsiz kargo ile gönderiliyor. Halen Amazon Prime kullanmayan varsa tavsiye ederim.

• quote:

Orijinalden alıntı: ceo-tr

amazondan alış veriş için prime kullanıyorum. gerçekten harika bir hizmet. 1 günde geliyor her ürün. kargo ücreti yok.

fakat prime video ve game için aynı şeyi söylemek zor.
    Bende monitör indirdiminden yararlanmak için prime abonesi olmuştum geçtiğimiz ay; ancak video kısmında hüsrana uğradım. Netflixin yanından bile gecemez, keşke daha iyi olsa da netflixe 55 lira bayılmasak.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.