Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (871. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir - 6 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bana da birebir aynıları söylendi amazon kendi geri çağırmış ürünü birde dhlye bok atiyorlar utanmadan. Saat 11 de uk şubesi bir açılsın bakalım
  • beylewr benim ürün su an kargoda ama ücreti hala çekmemişler provisyonda gözüküyor herhangi bir sorun olur mu?

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Provizyon demek zaten çekildi demek gibi birşey. Sizin itirazınız olur diye banka bir kaç gün beklemede tutuyor. Sorun yok yani.
  • amerikada stok arıyorum arkadaşlar var mı takip edebileceğim biyer

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ygrkmklnc kullanıcısına yanıt

normalde amazon kargoya verince çekiyordu onda kıllandım bir de iptaller olunca. bu arada ürünüm gece rochester'a varmış. 15'i teslimat gözüküyor anca gelir herhalde

• ürün geri bize geliyor diyorlar. Peki tamam geri geliyorsa aynı kişiye nasıl geri postalanamıyor anlamak mümklün değil adamları

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Spirit_Rises -- 7 Aralık 2020; 10:27:26 >
  • ups ile gelenlerde ne kadar gümrük vergisi çıkmış öğrenmenin bir yolu var mı?

• wcknzz kullanıcısına yanıt

https://gumruk.dhl.com.tr/etgb-vergi-sorgulama

buradan sorgularsan ne kadar vergi çıkmış görebilirsin.

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Hadi gözün Aydın:) dhl ile geliyorsa perşembe akşam kurup oynamaya başlarsın:) Bizde stok bekleyelim
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt

eyvallah Aydın da ingiltereyi terketmeden içim rahat etmeyecek :) perşembe çok erken değil mi ya o kadar hızlı mı getiriyorlar. şimdi bir de monitör bulduk mu tamamdır :)

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

eyvallah Aydın da ingiltereyi terketmeden içim rahat etmeyecek :) perşembe çok erken değil mi ya o kadar hızlı mı getiriyorlar. şimdi bir de monitör bulduk mu tamamdır :)

DHL Express gördüğüm en hızlı kargo. Çarşambadan Cumartesiye teslim ettiler bana ingiltereden.

• Şimdi farkettim adres ve isimde türkçe harf kullanmışım amazonla konuştum sorun olmaz dedi ama belli olmuyor sağları solları

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Stok yok hocam ellerinde o yüzden bekliyoruz. Olmayan ürünü sattılar yani=)

Alıntıları Göster

Halen "henüz gönderilmedi" durumunda mı sizin? Benim 3 aralıktan beri "gönderim için hazırlanıyor" yazıyor bi türlü gönderemediler.

• Benim amazon.it diskli versiyon siparişim halen provizyonda gözüküyor. Banka ile görüştüm amazon onayalması gerekiyor dedi. 4 gün oldu daha ne kadar böyle kalacak bakalım. Teslimat tarihi zaten Aralık sonu Ocak başı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Faradrim -- 7 Aralık 2020; 10:56:3 >
  • mrat_ylmaz M kullanıcısına yanıt
    Sürekli denemeniz lazım başka kartla değiştirmeyi. 19 Kasım’da almıştım ve bu sorunla karşılaşmıştım gece 3 gibi değiştirebilmiştim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Selfroot

Halen "henüz gönderilmedi" durumunda mı sizin? Benim 3 aralıktan beri "gönderim için hazırlanıyor" yazıyor bi türlü gönderemediler.

Alıntıları Göster

Henüz gönderilmedi durumunda benim hala. Olmayan ürünü satmaları tuhaf ama.

• Dostlar en uygun Dualsense nereden alırız acaba?

• aydnksvl kullanıcısına yanıt

bakalaım göreceğiz :) 10 gün içinde gelsin de ne zaman gelirse gelsin :)

• quote:

Orijinalden alıntı: aydnksvl

Henüz gönderilmedi durumunda benim hala. Olmayan ürünü satmaları tuhaf ama.

Alıntıları Göster

"henüz gönderilmedi" ile "gönderim için hazırlanıyor" arasındaki fark hocam benim siparişin gönderileceği depo belirlenmiş depoya stok girildiği an gönderilecekmiş amazon da ne yaptığını bilmiyor.

• Evet sabah DHL Uk aradım. Neden iade olduğunu sordum bana aynen ne hasar ne de herhangi bir sorun olmadığı halde havaalanındayken AmazonUk tarafından gönderi iptal edilerek geri çağırılmış dedi. Sonrasında Amazon ile chat ekranından görüştüm ısrarla paket hasarlı diyorlar. Hasarlı paketi tekrar gönderemeyiz diyor. Fena küfür ediyorum şerefsizler, yalancılar...

• 
Sayfa: önceki 869870871872873
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.