Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (868. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
299
Favori
1.560.613
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

şaka yapıyorsun hocam :S korkmaya basladım ben de. ne zaman iptal etmişler hocam ? görüşebildin mi mh ile ?

• ReiSeM kullanıcısına yanıt
    Tedirginlik var mı Emre ingiltere olayından dolayı:)
  • aydnksvl kullanıcısına yanıt

valla olmaya basladı ya Aydın. baksana sapır sapır herkesi iptal ediyorlar :S

• quote:

Orijinalden alıntı: ReiSeM

şaka yapıyorsun hocam :S korkmaya basladım ben de. ne zaman iptal etmişler hocam ? görüşebildin mi mh ile ?

Hocam yaşamasam bana da anlatsalar işin içinde amazon olduğu için "hadi lan" derdim, ancak dün abuk subuk bahaneler ile "yok kargo kayıp, yok hasar gördü" tarzı şeylerle bir çok kişinin uk den aldığı cihazlar yola cıkacakken belki de çıkmıştı tuhaf şekilde satıcıya geri döndü. Şimdi dikkat ettim invoice eklenmiş sipariş ekranına. Tuhaf şeyler oluyor amazon da. Yarın bakalım iş başı olsun DHL arayacağım kim de suç çıkar ortaya yarın.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    Neden iptal ettikleri belli mi?
  • XaViEsTa kullanıcısına yanıt

senin süreçte kargoda mıydı peki? yoksa kargoya verilmeden mi iptal oldu ? anladıgım kadarıyla son gün yollanan ürünler bi seepten dolayı iptal edildi ama benimki hala siparişte duruyor kargoya verilmediği için.

ben gibi uk'den alıp hala iptal edilmemiş olan var mı başka?

• aydnksvl kullanıcısına yanıt

valla rkadaslara paket hasarı vs demişler, kimi kimyasal sıkontı diyor :) ortalık karısık ya

• quote:

senin süreçte kargoda mıydı peki? yoksa kargoya verilmeden mi iptal oldu ? anladıgım kadarıyla son gün yollanan ürünler bi seepten dolayı iptal edildi ama benimki hala siparişte duruyor kargoya verilmediği için.

ben gibi uk'den alıp hala iptal edilmemiş olan var mı başka?

Dostum, kargoya verildi bilgisi geldi. Takip no verildi dhl e takip no yu girdiğim de her sey yolundayken "gönderi bilgisi alındı" uyarısı vardı takipte, daha sonra satıcıya iptal oldu yazdı. Yani süreç bu şekilde oldu.

• Yüce Mert Y kullanıcısına yanıt

Hocam seninki yine yola çıkmış en azından, ben neredeyse 15gün önce aldım fransadan daha yollamadılar. Hadi onu geçtim haber de yok ne zaman yollayacaklarına dair

• Yakın zamanda amazon uk stok açabilir

hadi ya:s bu dün oldu değil mi bugun olmadı. valla tedirgin oldum ben de . iptal edeceklerse bari parayı cekmeden etsinler.

Coviddir o:)
  • benim paket geliyor sanırım,

Gönderi bir sonraki operasyonel işlem için yönlendirildi LEIPZIG - GERMANY

• quote:

hadi ya:s bu dün oldu değil mi bugun olmadı. valla tedirgin oldum ben de . iptal edeceklerse bari parayı cekmeden etsinler.

Dün akşam 9 gibi..

Benim de dhl Türkiye den 20.06 da mesaj geldi 9 aralık teslim olacak şeklinde sonra 20.40 da iptal mesajı geldi herkese ayrı yalan söylüyorlar ben hasara falan inanmıyorum
  • spongebob35 kullanıcısına yanıt

cok kotu olmus ya umarim kisa zamanda herkes bulabilir stok.

• onurmio kullanıcısına yanıt

Almanya ya kadar yolladılar gerisi gelmedi bi türlü.

• Bir ekstra vergi yüzünden ne çile çektik...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi lemartes -- 6 Aralık 2020; 18:26:48 >
  • Amazondan beklenmeyen hareketler.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • DH  

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi WhyNot? -- 6 Aralık 2020; 18:39:36 >
  • 
Sayfa: önceki 866867868869870
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.