Şimdi Ara

Amazon Yurtdışı PlayStation 5 Sipariş Konusu (56. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
3 Misafir - 3 Masaüstü
5 sn
22.950
Cevap
300
Favori
1.560.442
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
186 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Amazon TR’ye gelirse DE ve FR’nin TR’ye göndermeme durumu olabilir. Bu da düşük fiyattan alma şanaımızı yok eder. Bu yüzden günde 400 kere F5 yapıyoruz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • mnybjk kullanıcısına yanıt
    İnş. dediğin gibi olur ama hiç sanmıyorum.
  • Sabah saat 4’te kalkıp AB bölgesinde stok araştırması yaptım belki millet uyurken birşeyler olmuştur diye ama...nafile.

Yok aga yok. Stok yok.

PS4 çıkışı da sancılı olmuştu ama bu kafar değildi

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Shallow Bay

17'si Amazon Amerika sabah 7 gibi bir kere siparişe açmış. 20 dakika içinde de stoklar tükenmiş. O günden sonra daha açılmadı. Almanya ve Fransa Amazon'dan alanları gördüm ama Amerika'ya hiç denk gelmemiştim. Forumda falan da kimse görmemiş sanırım. Türkiye'ye yolluyorlar mıydı acaba?

amazon.com daki ps5leri twitterda paylaşılan gizli link üzerinden alıp bitirmişler. bende orayı bekliyodum fakat çok geç gördüm gizli link bağlantısını .

• Sony resmi hesabindan tweet atmisti sureci kotu yonettik onumuzdeki gunlerde yeni stoklar gelecek ve bilgisini onceden paylasicaz diye, onlar haber vermeden stok tekrar cikmaz. Bosuna f5lemeyin :)

• Arkadaşlar bu soruların bazılarının konuda elbette cevabı vardır ama konu epey büyümüş durumda affınıza sığınarak soruyorum.

1- Amazon.de ya da amazon.fr üzerinden sipariş verirken adres bilgilerimizi türkçe karakterler ile girersek sorun olur mu? yani Başak yerine Basak diye mi girmek gerekiyor?
    2- Ön siparişi verdik diyelim kartta da yeterli kadar para yok. Ne zaman parayı amazon çekecektir? Yani parayı ne zaman kartta hazır bulundurmalıyım.
    3- Amazon.de ve amazon.fr için toplam maliyet acaba ne kadar çıkıyor?
  • bubbachuck B kullanıcısına yanıt
    On siparişler belirli sureler icinde acik kalir, yani urun cikasiya kadar acik kalmaz hocam :)

• quote:

Orijinalden alıntı: Xerus

Arkadaşlar bu soruların bazılarının konuda elbette cevabı vardır ama konu epey büyümüş durumda affınıza sığınarak soruyorum.

1- Amazon.de ya da amazon.fr üzerinden sipariş verirken adres bilgilerimizi türkçe karakterler ile girersek sorun olur mu? yani Başak yerine Basak diye mi girmek gerekiyor?
    2- Ön siparişi verdik diyelim kartta da yeterli kadar para yok. Ne zaman parayı amazon çekecektir? Yani parayı ne zaman kartta hazır bulundurmalıyım.
    3- Amazon.de ve amazon.fr için toplam maliyet acaba ne kadar çıkıyor?
    1) Farketmez

2) Satın alınan ürünün gönderim durumu “ Dispatching “ yani gönderime hazırlanıyor durumuna geçmeden Amazon sizden ücret almaz

3)Türkiye’de yaşamadığım için bilemeyeceğim ama uzun yıllardır Amazon’dan alışveriş yapan ve Amazon’un Asya bölgeleri hariç diğer hepsinden ürün almış birisi olarak Amazon.de her zaman daha hesaplı oluyor. Ha bu benim kendi tecrübem tabi..başkasının tecrübesin farklıdır onu bilemem

• ön sipariş verirken girdiğim kartı daha sonra değiştirme şansım oluyor mu ? yoksa hangi kartı girdiysem o karttan mı parayı çeker illa
  • En mantıklı satın alım yöntemi nedir peki bilen birisi aydınlatabilir mi? örneğin kredi kartı ile satın alacaksak hangi bankanın kredi kartını kullanıyorsak o bankanın kuruna göre mi bizden para çekiliyor? Papara gibi bir kart kullanıp parayı euroya çevirip ordan almak daha mı mantıklı olur acaba çünkü kur oranları daha iyi verilmiş izlemlediğim kadarı ile.
  • Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    Degistirebilirsiniz hocam.

• neverdays kullanıcısına yanıt
    İlk mesajda bu konu hakkinda bilgi var hocam.

• Lucky Luciano kullanıcısına yanıt
    normalde değiştiriliyor ama hem bu konuda hem 3080 konusunda amazon.de'den alan çoğu kişinin ödeme yöntemi değişimi kapalı, en kötü para çekmeye çalışınca değiştirmeye izin vermesi lazım. garanti olması açısından ödeme yapacağınız kartı girin bence
  • bugüne kadar cihazı türkiyeden almanın planını yapıyordum fakat son 1 saattir konuda vakit geçiriyorum ve amazon.de'den digital edition almaya karar verdim. garanti konusu en çok kafama takılan şeydi fakat amazon bu konuda güven veriyor cidden. alan arkadaşlara şimdiden hayırlı olsun biz de f5 yapıp stokların tekrar gelmesini bekliyoruz
  • PVH kullanıcısına yanıt
    Ekleyemiyor musunuz?
    Deneyin bi

• bluemoon kullanıcısına yanıt
    Olusmuş siparişlere sonradan ekleme yapilamaz.Yapilan her yeni kalem siparis icin yeni kargo ve gumruk ucreti odemek zorunda kalinir.

• quote:

Orijinalden alıntı: bluemoon

Ekleyemiyor musunuz?
    Deneyin bi
    Yok hocam eklenmiyor malesef
  • Amazon bakiyesi almaktan vazgectim fr den alsan de den acılabilir, de den alsan fr den açılabilir, tl ile euro da almayacagım kurlar düşebilir .iş bankası kredi kartla euro ekstre on sipariş geçiyorum ya tl öderim ya para cekmeden öncesiye euro alır onunla öderim

• 
Sayfa: önceki 5455565758
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.