Şimdi Ara

Amazon'dan getirtmek mumkun mu?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
9
Cevap
0
Favori
326
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Fujifilm Finepix S700 almayi dusunuyorum, acaba amazon'dan siparis versem gelir mi? Daha once bayaa bi kitap&cd almisligim var bir sorun olmadi ama kararsizim, bilgisi olanlar varsa simdiden tesekkurler.

• amazon.com türkiye'ye gönderi yapıyor mu [şok.gif]
  • 2 ay once CCNA kitabi aldim burda 120YTL'ye satiliodu, 70YTL tuttu, almanya uzerinden geldi, shipping seceneklerinden 1 ay'i secmistim 1 say sora geldi sorunsuz da, foto makinasinda guvenemedim ondan seyettim.
  • Tr ye gönderi yaptığını zannetmiyorum.
  • quote:

Orjinalden alıntı: theli2002

2 ay once CCNA kitabi aldim burda 120YTL'ye satiliodu, 70YTL tuttu, almanya uzerinden geldi, shipping seceneklerinden 1 ay'i secmistim 1 say sora geldi sorunsuz da, foto makinasinda guvenemedim ondan seyettim.

70 ytl tuttu derken kargo masraflarıda dahilmi?
  • aynen hersey dahil
  • TR ye göndermiyor.
  • Almayi denedim, ( bu urun girilen adrese gonderilemiyor ) yaziyor. Burda kaziklancaz yine anlasilan, neyse kitap+cd'de ise yariyor sadece anlasilan.
  • Kitap,cd mi bilmemde belli bir fiyat limiti vardı gümrükle ilgili onu geçen ürünleri göndermiyorlardır gümrük sorunları yüzünden.Ancak buradan her istediğinizi alabildiğinizi düşünün neredeyse yarı fiyatına.E ekonomi milletin sırtına bindirilip vergiyle döndüğü için biz herşeyi iki katına almaya mecburuz..
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.