Şimdi Ara

Amazon Cyber Monday (Siber Pazartesi) İndirimleri İçin Pusuya Yatanlar (9. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
180
Cevap
29
Favori
36.273
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
14 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: ali222

En ucuz kaca sattilar j7 prime i?

Alıntıları Göster
    990 açılışta

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 senedir sıkı takip ediyorum ABD ve Avrupa’daki tüm Amazonları şunu söyleyebilirim ki son 4 senenin en kötü Black Friday ve Cyber Monday’i idi bu seneki. Sadece Türkiye’de değil her yerde kötüydü. Allahtan 11.11’de Amazon.com.tr’nin N11’e garezi vardı da o sayede aşağıdakileri şu fiyatlarla alabildim:

-Samsung Galaxy S9 Plus=3570,12 TL
    -Samsung 55" Q7FN 4K QLED Televizyon=7289,19 TL

Yurtdışı da cılızdı ama aldıklarımdan favorilerim:

-Roku Ultra (Amazon.com)=70,33 USD
    -Amazon Echo 2nd Generation (NewEgg)=440 TL (250 TL üzeri alışverişlerde 100 TL indirim vardı onunla)

Başka da kayda değer bir şey yoktu. Amazon.com.tr’den aldıklarımın Black Friday ve Cyber Monday ile alakası olmadığından net bir şekilde son 4 senenin en kötü Black Friday ve Cyber Monday’i idi bana göre.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • DARBE kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Siteye girince j7 görmekten bıktım resmen artık

• knight_offline kullanıcısına yanıt
    O.m attim

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Amazon.com lightning deals linki atabilecek var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi maicole -- 27 Kasım 2018; 0:14:6 >
  • Xbox one S beyaz arti iki kol 166 euro alsam mi beyler ???

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi illest2 -- 27 Kasım 2018; 2:42:53 >
  • serdarix S kullanıcısına yanıt
    S9 PLUS'ın faturasında IMEI adresi veya seri numarası yazıyor mu? Sakıncası yoksa faturayı atma şansınız var mı özelden, özel bilgilerinizi vb. kapatıp? Ben de amazondan telefon almayı düşünüyorum fakat fatura konusunda çekincelerim var. Teknik servise soracağım.
  • Samsung 860 Evo 250 GB 321 TL
    https://www.amazon.com.tr/Samsung-SSD-860-EVO-SATA/dp/B079FQ126M/
    Samsung 860 Evo 500 GB 503 TL
    https://www.amazon.com.tr/Samsung-Ssd-860-Sata-500Gb/dp/B079FL9YQ6/

Cuma günkü fiyatlardan yüksek ama şu anki piyasa fiyatlarına göre en ucuz

• Pusuya falan yatmadım ama rastgele denk geldi sanırım. Piyasada 3200TL civarına satılan Go Pro Hero 7 Black'i 2290 Liraya kaptım.
    Şimdiki fiyatı ise 2754TL.

https://www.amazon.com.tr/gp/product/B07GSVDFTQ/ref=od_aui_detailpages00?ie=UTF8&psc=1
  • Ne Türkiye'de ne de dünyada beklediğim hiçbir üründe istediğim fiyatlar gelmedi. Yapılan indirimler hep sıradandı.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: serdarix

4 senedir sıkı takip ediyorum ABD ve Avrupa’daki tüm Amazonları şunu söyleyebilirim ki son 4 senenin en kötü Black Friday ve Cyber Monday’i idi bu seneki. Sadece Türkiye’de değil her yerde kötüydü. Allahtan 11.11’de Amazon.com.tr’nin N11’e garezi vardı da o sayede aşağıdakileri şu fiyatlarla alabildim:

-Samsung Galaxy S9 Plus=3570,12 TL
    -Samsung 55" Q7FN 4K QLED Televizyon=7289,19 TL

Yurtdışı da cılızdı ama aldıklarımdan favorilerim:

-Roku Ultra (Amazon.com)=70,33 USD
    -Amazon Echo 2nd Generation (NewEgg)=440 TL (250 TL üzeri alışverişlerde 100 TL indirim vardı onunla)

Başka da kayda değer bir şey yoktu. Amazon.com.tr’den aldıklarımın Black Friday ve Cyber Monday ile alakası olmadığından net bir şekilde son 4 senenin en kötü Black Friday ve Cyber Monday’i idi bana göre.
    Black Friday geçtikten sonra bazı takip ettiğim ürünler %20-30 oranında indirime gitti.

Bende sizin gibi yıllardır amazon takip ederim hatta mühendismurat'ın amazon ana konusunn popülerliğinin artmasında benim yaptığım alışverişler ve süreçleri ss'li paylaşmanın da etkisi çok olmuştur. Hatta almanca bildiğim için sadece usa değil amazon almanya'dan pek çok kişinin BF'lerde ya da diğer süreçlerde alış veriş yapmasına da vesile oldum kendimde çok yaptım.

Yani demek istediğim amazon'a aşinayim ve siz çok haklısınız.

Uzun lafın kısası cidden Kara Cuma oldu, beklentileri karartan bir cuma oldu..

Cyber Monday'den ümidim vardı ama o da yok oldu..

• Equris kullanıcısına yanıt

Yilbasi icin bir beklentiniz var mi?Gecen sene Yilbasi surprizi oldu mu?

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • AOC 27" monitör 836 TL ye sipariş verdim

• quote:

Orijinalden alıntı: dnt2541

Yilbasi icin bir beklentiniz var mi?Gecen sene Yilbasi surprizi oldu mu?
    Hocam benim amazon'dan öğrendiğim şey. Alacağınız şeyin listesini yapın ve o ürünleri hergün ara ara kontrol edin. Çünkü ürünün fiyatını bir anda düşürüyorlar ve yılbaşı olsun, Black Friday ya da cyber monday fiyatlarının altında satıldığı bile oluyor.

Mesela BF zamanı bazı sandalyeler indirime girer mi diye bakmıştım. BF geçti ve nurus diye çok kalite markada %50 indirim yaptılar amazon.com.tr de BF zamanı sanırım böyle bir indirime girmemişti. Ya da girmiş olsa bile özel indirim dönemleri hariç güzel indirimler oluyor. Belirli bir süre takip etmeniz iyi olur.

Keşke amazon.com.tr için fiyat takip sistemi gelse keepa programından o zaman daha iyi olur. Ben keepa'ya mail attım sisteminizi amazon.com.tr'ye entegre eder misiniz diye. Zamanla çalışmalarımızı yapıp entegre edeceğiz ama bu aylar alacak dediler.

• Bu Amazon anladığım kadarıyla yazılım olarak diğer siteleri takip ediyor veya buna benzer bir şey. Bazen öyle bir fiyata iniyor ki ürünler yurtdışından bile daha ucuza geliyor. Bazen de çok yüksek bir fiyat oluyor. Bazen de ürünü ucuza alıyorsun ama ondan bile daha ucuza tekrar iniyor. Sağı solu belli değil yani.

• 
Sayfa: önceki 56789
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.