Şimdi Ara

Amazon 50$ Hediye Karti Aliminda 10$ Indirim Kuponu Kampanyasi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.150
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Oncelikle merhaba, az once kulaklik almak icin Amazon'da dolasip fiyat bakiyordum ve bu kampanyayi gordum.

Kisacasi tek seferde yapilan 50$ ve uzeri Gift Card aliminda, bize bonus olarak 10$ indirim kuponu gonderimi yapiyor. Henuz denemedim fakat bu ay icinde denemek isterim. Ayrica bir sorum var belki daha once kullanmis olaniniz vardir. Acaba Turiyeden verilen siparislerde bu iki kodu kullanip 60$ lik siparisi 50$ a kapatabilir miyiz?

Kampanya linki:

http://www.amazon.com/b/ref=mh_gc_mp10_mh6?_encoding=UTF8&node=11076311011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=mobile-hero-7&pf_rd_r=0XHHY56TR8SAMVJMYHVC&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2055296762&pf_rd_i=mobile

Gift Card'i satin almadan once promasyon kodu olan '0415GCARDS'i kullanmaniz gerekli.

Daha once gift card kullanmis olanlardan tavsiye almak isterim.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Öyle ise bedavadan 10 dolar vermiş gibi valla güzel. Gift cardta bir sıkıntı yada alt limit olacağını sanmıyorum ancak deneyimliler yanıtlarsa güzel olur yinede

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Chat'ten sorabilirsin bunu dostum. Gift Card'larda tabii ki alt limit diye bir şey yok.

Misal;

Amazon 50$ Hediye Karti Aliminda 10$ Indirim Kuponu Kampanyasi
  • bende merak edıyorum bu sorunun cevabını..herhangı bır sure varmı kampanya ıcın?
  • bu hediye kartlarını tekrar nakite çeviremiyoruz değil mi
  • quote:

Orijinalden alıntı: |YipMan|

bu hediye kartlarını tekrar nakite çeviremiyoruz değil mi

Ebay uzerinden satabilirsiniz hocam.
  • Çok sukela olur he

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Soğansız Dürüm

Oncelikle merhaba, az once kulaklik almak icin Amazon'da dolasip fiyat bakiyordum ve bu kampanyayi gordum.

Kisacasi tek seferde yapilan 50$ ve uzeri Gift Card aliminda, bize bonus olarak 10$ indirim kuponu gonderimi yapiyor. Henuz denemedim fakat bu ay icinde denemek isterim. Ayrica bir sorum var belki daha once kullanmis olaniniz vardir. Acaba Turiyeden verilen siparislerde bu iki kodu kullanip 60$ lik siparisi 50$ a kapatabilir miyiz?

Kampanya linki:

http://www.amazon.com/b/ref=mh_gc_mp10_mh6?_encoding=UTF8&node=11076311011&pf_rd_m=ATVPDKIKX0DER&pf_rd_s=mobile-hero-7&pf_rd_r=0XHHY56TR8SAMVJMYHVC&pf_rd_t=36701&pf_rd_p=2055296762&pf_rd_i=mobile

Gift Card'i satin almadan once promasyon kodu olan '0415GCARDS'i kullanmaniz gerekli.

Daha once gift card kullanmis olanlardan tavsiye almak isterim.

hangi kulaklıkdan alıcaksınız en azından benim içinde bi fikir olur

• mesele gift card değil. mesele indirimin son kullanma tarihi ve alt limiti.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Conixite -- 23 Nisan 2015; 20:24:44 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Conixite

mesele gift card değil. mesele indirimin son kullanma tarihi ve alt limiti.

Amazon'un verdigi 10$'lik kod zaten hesabiniza isleniyor baskasi kullanamaz ve her hangi bir alt limit olmuyor genellikle. Turkiyedeki siteler gibi uckagitcilik yapmiyor genelde amazon.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.