Şimdi Ara

Amazon 4999TL HP Notebook i5 10. nesil / MX330 / 8 GB RAM / IPS (Fiyat Arttı 5750) (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
79
Cevap
3
Favori
7.798
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
4 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Ürünün kasasına yakın bir video bulabilir miyiz acaba? Ben aradım bulamadım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: xhordata

https://www.hepsiburada.com/hp-15-dw2011nt-intel-core-i5-1035g1-8gb-1tb-256gb-ssd-mx330-freedos-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-3h817ea-p-HBV00000TVZTW?magaza=Tekramarket

model farkı var ama özellikler aynı fiyatta aynı, elinde kupon varsa değerlendirebilir
    dw2011nt
    dw2012nt
    2011 modeli sva panel onun için uygun fiyatı 2012 ise ips kesinlikle ips panel alın

• Bununla gta 5 rahat oynanır mı? pubg gibi oyunlar?
  • ertanboyer kullanıcısına yanıt
    Çok teşekkürler bilgilendirme için.
    Fark etmemiştim, iyi oldu söylediğiniz.

• Bu fiyat artışları ile artık bize atom işlemcili bilgisayarlar gelmeye başlar..
  • İade kampanyası ile birlikte 4500’e geliyor ve gayet iyi fiyat. Evet giriş seviyesi bir bilgisayarın bu paraları etmemesi gerekiyor ama içinde bulunduğumuz şartlar bunu gerektiriyor maalesef...
    Beni tek düşündüren HP oluşu ve zamanla sobaya döner mi acaba diye korkuyorum.. 1. önceliği oyun olmayanlar için çok iyi fırsat.

• otopark O kullanıcısına yanıt
    Pubg bilmiyorum
    Mx250li benzerini kullanıyorum bu bi tık daha iyidir bendekinden
    Gta 5 orta ayarda sıkıntısız oynuyorum
    Apex legends de sıkıntısız oynuyorum.
    Güncel denediğim bunlar var

• Sakın almayın ne yapıyorsunuz yahu. Bu ekran kartını bişey sananlar olmuş. Onbord ekran kartlıdan hallice. GTX kaça denk geliyor diyen olmuş. GTX seviyesinde olsa zaten adı GTX olurdu. MX230un güncellenmiş ve performansı mx250 civarına çıkartılmış hali. İnce küçük 13" olanlar için uygun bir kart. 15" için bu fiyata bu kart asla alınmaz etmeyin.
  • kesbi kullanıcısına yanıt
    Bu özelliklerde bu fiyata yakın tavsiyemiz var mı hocam

• Ülkenin haline bak indirimle 5 bin tlye gelen laptopa bile oyun oynanmaz yazılıyor. Seneye oyun oynamak isteyenler 15 bin tlyi gözden çıkarmak zorunda kalacak herhalde.

• teşekkürler.
  • nnk1981 N kullanıcısına yanıt
    15" ile ilgilenmediğim için bakmadım. Ancak bu hiç yoktan hallice ekran kartı 13" civarı ince ve az enerji tüketmesi gereken cihazlar için. 15" ve üzerinde saçma. İlla alacak varsa da bilerek farkında olarak alsın. 5 binli rakamlara çıkınca gerçekten oyun makinelerine çok yakın fiyatlara geliyorsunuz. GTX 1050 ve üzerine bikaç yüz lira kalıyor. Bence bu makine ne ucuz, ne güçlü , ne ince ve hafif. Tam arada kalmış.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kesbi -- 25 Mayıs 2020; 21:3:22 >
  • Eskiden 1 maaş ile oyun bilgisayarı alırdık. Maaş 3 katına yakın yükseldi. Biz giriş seviyesinin bir tık üstüne bakıyoruz :)

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • Geçen yurtdışından 1 dolarlık kablo geldi . 8 tl gümrüğe sunma+ 8 tl gümrük vergisi ile 16tl ödedim. Kabloyu 1 dolara kapıma kadar gönderip,içersine birde hediye koymuşlar.Ama gümrük uygulaması bu şekilde.İthalatçı olunmaz bu ülkede
    Amazon 4999TL HP Notebook i5 10. nesil / MX330 / 8 GB RAM / IPS (Fiyat Arttı 5750)
    Amazon 4999TL HP Notebook i5 10. nesil / MX330 / 8 GB RAM / IPS (Fiyat Arttı 5750)

• Yazık

• HeçPi işe yaramaz.

• Ne kadar üzücü bir tablo

• Bu amerikapostam.com ile amazondan alinsa daha ucuz olmuyor mu?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Forumdan seri numarası temin ederek HP'yi aradım, 3-4 kişiye aktarıldıktan sonra kayıt işlemi gerçekleştirildi, direkt mail geldi. Daha sonrasında Amazon'dan satın alımı yaptım. İnşallah kısa bir sürede gelir. Batarya süresi benim için çok önemli, Type-C'den şarj olmuyor biliyorum ama 5-6 saati çıkarsa yeter.
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.