Şimdi Ara

Amazfit resmen Türkiye'de | Amazfit GTR2 akıllı saat ilk izlenimler (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
39
Cevap
2
Favori
2.637
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
6 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
    Amazfit gtr 2 aldım, daha 2 günlük, dün yoktu bu sorun bugün oldu, saatin hoparlörden ses gelmiyor, dun müzik de dinledim konusma da yaptım saatten.
    Bugun ne mp3 sesi geliyor ne de gorusme esnasında ses gelmiyor gitmiyor. Mp3 yükledim telefondan onlardan da ses gelmiyor. Fabrika ayarlarına da sıfırladım, defalarca eslestirmeyi yeniden yaptım ama çözülmedi.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Aynı problem bugün bende başladı , problemin çözülürse eğer buradan bildirirsen sevinirim.

• quote:

Orijinalden alıntı: DH Misafiri

Aynı problem bugün bende başladı , problemin çözülürse eğer buradan bildirirsen sevinirim.

Ben çözemedim hocam, her yolu denedim ama olmadı, iade için gönderdim, tamirat istemiyorum 14 günlük yasal süre içindeyiz, iade istiyorum dememe rağmen servise göndermişler.

Oradan da belirttiğim sorunlar mevcut iadesi uygundur raporu çıkınca iade aldılar. Demek ki onlar da çözememiş.

Ben saatten memnundum aslında muhtemelen yazılım ile alakalı bir sorun, güncelleme ile çözülür diye tahmin ediyorum, eğer çözerlerse tekrar sipariş verebilirim aynısından.

• Saatin samsunglarda bile gormedigim kadar kapsamli bir uyku analizi var. Cok hosuma gitti, uykudayken nefes alisinizida olcuyor.

Negatif yonu yukseklik olceri olmasina ragmen cikilan merdivenleri saymiyor. Samsunglarda her 3m de bir kat diye sayiyordu, gerci pek dogruyu yanaitmiyordu.
  • arkadaşlar kararsız kaldım: GTR 2 mi yoksa GTR 2e mi alayım?

saatten telefon görüşmesi yapmam ve mp3 de dinlemem diye düşünüyorum.

Geriye bir tek WiFi için ekstra 500TL vermek kalıyor.

GTR 2e pil ömrü olarak da daha uzun. Ne dersiniz?

Bir de çelik kasa yerine aliminyum kasa öneriliyor. Galiba çelik kasada GPS çekme sorunu varmış. Bilginiz var mı?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi r00tsecurity -- 28 Mart 2021; 4:27:52 >
  • Arkadaşlar Merhaba bu saati almayı düşünüyorum kullanımı tecrübe etmiş arkadaşlar artı ve eksi yönlerini yazabilir mi rica etsem ?

Listem de bulunan saatler;

*Samsung Galaxy Watch 3 46 MM

*Huawei GT2 Pro

*Oppo Watch

*Amazfit GTR2

Saatte aradığım özellikler,doğru ölçüm ve tahminler gelişmiş bildirim yönetimi,çağrı sms bildirim yanıtlama,Türkiye'de kullanılmasa da Nfc(bir gün gelir umudu ile),Sorunsuz senktronizasyon.

Cihazım Xiaomi Mi 11

• Amazfit GTR 2e aldım. Alternatifleri arasında en uzun şarj bunda vardı.

• Müzik oynatıcısı ve telefon konuşmalarını yapmakta bi zorluk yaşıyorum. Şuan resmen devre dışı oldular tam bi hayal kırıklığı

• Ne kadar süre kullandıktan sonra oldu acaba?

Su an için sanırım bu kronik bir sorun, bende de oldu iade ettim sonra başka yerden tekrar sipariş verdim şu an için bunda sorun yok umarım da olmaz.

Başka birisi iade suresi dolmasına rağmen servis sorunu çözemediği için para iadesi aldı.

• Aynı sorun bende de başladı, çözemedim, serviste 1 haftadır.. İade için özel bildirmem mi gerekiyor?

• Arkadaşlar Merhaba,

Gts konusunda sordum ancak cevap alamadım. Bildiğim kadarıyla Gtr 2 ile Gts 2 aynı yazılımları kullanıyor belki sizin bir fikriniz vardır diye burda da sormak istedim.

Eşim gts2 kullanıyor, saatteki ayarlardan ve uygulamadaki ayarlara biraz bakındım ama bluetooth kopunca saatten uyarı veren bir ayar bulamadım. Bende huawei gt2 pro var, örneğin arabada telefonu unutunca, belli bir mesafe uzaklaşınca bluetooth koptu diye uyarı veriyor saat.

Amazfit saatlerde böyle bir özellik yok mu?

• Telefonla konusma ozelligi bir sure sonra devre disi kaliyor telinize arama geliyor ancak saat calmiyor bloototh baglantisini kesip tekrar baglayinca duzeliyor ancak bir sure sonra tekrar oluyor bu buyuk bir sikinti sanki saatin Bluetooth baglantisi bir sure sonra kendini uyku yada guc tasarruf moduna aliyormus gibi bir his birakti bende instagram whatsup bildirimlerinde hic bir sikinti yok ama arama ve sms kesinlikle gelmiyor bir guncelleme ile duzelebilir diye düşünüyorum ama iade de edebilirim beklersem saatin tipini cok sevdim ondan biraz bekleyebilirim guncelleme icin cozum bulan olursa burdan yazarsa sevinirim soft reset fabrika ayarlarina döndürme dahil her seyi denedim duzeliyor ve bir sure sonra tekrar ayni sorun ortaya cikiyor telefonum iphone 12 pro

• nighthunter9 N kullanıcısına yanıt

Bluetooth bağlantısı sorununu ben de yaşıyorum. Aaat üzerinden telefon görüşmesi yapmayı çok önemsemedigim için şimdilik dert etmiyorum.

Önceki kullandığım saat 200 liralık haylou ls 05 idi. Kolu kaldırır iken saatin uyanma hızı haylou'da daha iyi idi. Amazfit kolu kaldırırken geç uyanıyor. Geç dediğim 1 saniye falan.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi metalok -- 12 Eylül 2021; 7:26:6 >
  • Huawei mate 10 pro kullanıyorum. Ne olduysa 2 gündür bağlantı hiç kopmadı.

• 48 saattir Bluetooth baglanti sorunu yasamiyorum bu surecte iki sey yaptim bir iphone a hard format attim ya sorunu bu cozdu yada diger yaptigim wireless baglantisini hic kapamadim Bluetooth acik ve wireless de acik baglanti kopmuyor wireless le alakasi olabilirmi bilmiyorum birazdan wireless i kapatip deneyecegim cok enteresan

• nighthunter9 N kullanıcısına yanıt

Bluetooth bağlantısının kopmamasının sırrı telefonla saatin sürekli bağlantıda olmasıymış. Saat belli bir süre telefonun kapsama alanı dışında kalırsa bağlantı kopuyor.

• metalok kullanıcısına yanıt
    Ama bende bagli görünüyor iki baglanti cikiyor Bluetooth icin ikiisinede bagli gorunuyor kardesim …

< Bu ileti iOS uygulamasından atıldı >
  • Arkadaşlar whatsapdan gelen aramaları cevaplayabiliyormusunuz?

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.