Şimdi Ara

Xiaomi Amazfit Bip Ana Konu ve Kullanıcılar Kulübü (92. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
2.067
Cevap
77
Favori
171.228
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
7 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Zaten ben Bip’i görmedim, onun ekranı daha iyi olabilir
    Bip lite’ı gördüm, açık havada okumak gözleri yoruyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: isikayhan

Zaten ben Bip’i görmedim, onun ekranı daha iyi olabilir
    Bip lite’ı gördüm, açık havada okumak gözleri yoruyor
    bildiğim kadarıyla lite ile bip ekranları aynı sadece lite da gps falan yok...benim saatin en sevdiğim yanı sürekli açık ekranı olması...amazfit bip dışında da sürekli açık ekran olan xiaomi modeli yok sanırım
  • bsliali kullanıcısına yanıt
    Ekranların aynı olduğunu bilmiyordum
    O zaman bip s daha iyi bir ekranla çıkmazsa bana hitap etmeyecek gibi görünüyor

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • isikayhan kullanıcısına yanıt
    Hocam daha önce belirtmiştim ama amazfit bip sana hitap etmiyorsa başka modeller var :D
    verge lite hem fiyat olarak uygun, hem amoled ekranı var, hem de bataryası kötü değil (sitesinde 20 gün yazıyor)
    bip s iyi bir ekranla gelse bile daha ucuz olmaz ki.

Senin dediğin şey patlıcan sevmiyorum ama karnıyarık yemek istiyorum demek gibi bişey :D
  • quote:

Orijinalden alıntı: Fenomenon

Hocam daha önce belirtmiştim ama amazfit bip sana hitap etmiyorsa başka modeller var :D
    verge lite hem fiyat olarak uygun, hem amoled ekranı var, hem de bataryası kötü değil (sitesinde 20 gün yazıyor)
    bip s iyi bir ekranla gelse bile daha ucuz olmaz ki.

Senin dediğin şey patlıcan sevmiyorum ama karnıyarık yemek istiyorum demek gibi bişey :D
    Daha önce de yazdım şu anki ilk beklentim EKG, sonra da ekran.
    Başka markalara bakın diyebilirsiniz ama onlar ya çok pahalı ya da adı sanı belirsiz ürünler.
    Amazfit Çin’de EKG’şi model çıkardı ama henüz dışarıya satmadı. Belli bu ilk olur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Bip S için ikinci tanıtım videosu da geldi: https://twitter.com/amazfit/status/1210258688868376576?s=21
  • belki çerçeveler daralmış olabilir.
  • akıllıklı bilekliklerimi sattım. bu saat hala alınır mı? okudum biraz potekizce olmuş , ölçümlerinde vs.gibi sorunlar çıkmaya başlamış sanırım.doğru mu? ekran renkleri çok mu kötü gerçekten. mi band 4 ten sonra memnun eder mi? bir de verge lite düşünüyorum. çok kaba ama daha iyiyse gözardı edebilirim. hangisini almalıyım.

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    Tweet’te link eksik verilmiş, sondaki 9’u vermemişler
    Doğrusu bu:
    https://en.amazfit.com/news-detail.html?id=89

Ama orada da çok bilgi yok

• efe80 E kullanıcısına yanıt
    Ben 1.5 senedir kullanıyorum. Şuan olsa alır mıydım? Evet alırdım çünkü benim ihtiyacımı karşılıyor ve 60 gün giden bir bataryası var.
    Bundan sonra böyle bir saat çıkar mı bilmiyorum.
    Ancak gel gelelim ekranı beğenmeyen arkadaşlar var. Onlara da saygı duyuyorum.
    Ekranın renkleri dandik ancak okuma yönünde sıkıntı yok. Çünkü transflective denen ekran var. 24 saat açık, gün ışığında daha çok belli oluyor, gözü yormuyor.
    Dil konusunda sıkıntı yaşamadım.
  • Fenomenon kullanıcısına yanıt
    cevap için teşekkürler.yeterli oldu.alabilirim
  • quote:

Orijinalden alıntı: efe80

cevap için teşekkürler.yeterli oldu.alabilirim
    Saat arayüzleri çok fazla o yüzden saat hiç sıkmıyor ve bilekte hiç hissedilmiyor,kesinlikle efsane bir saat, yokluğunu hiç düşünemiyorum

• Amazfit bip ekranı kendi kendine açıldı hayretler içinde kaldım.

Film izlerken elim saatin ekranına gitti parmakla bir yere vururuz ya bir baktım ekran da bir boşluk sesi 2 defa 3 defa vurdum ses dikkatimi çekince saate bir bakayım dedim

bir de baktım ki ekran açılmış fark etmessem komple ekran kasa ram rom işlemci düşüp gitcek işe bak 500 tl lik saat bu şuan

youtube]zdWYgFZqAvY

http://youtube]zdWYgFZqAvY

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi dede17 -- 31 Aralık 2019; 0:20:41 >

• dede17 D kullanıcısına yanıt
    Hocam kronik sorun mu bilmiyorum. Benim de ekran açıldı. Telefon ekranı yapıştırıcısı aldım. Onunla yapıştırdım şuan gayet iyi.

• quote:

Orijinalden alıntı: efe80

akıllıklı bilekliklerimi sattım. bu saat hala alınır mı? okudum biraz potekizce olmuş , ölçümlerinde vs.gibi sorunlar çıkmaya başlamış sanırım.doğru mu? ekran renkleri çok mu kötü gerçekten. mi band 4 ten sonra memnun eder mi? bir de verge lite düşünüyorum. çok kaba ama daha iyiyse gözardı edebilirim. hangisini almalıyım.
    Bip s bekleyin acil değilse.

• DH yeni haber yapabilmiş sonunda Bip S’i:

https://m.donanimhaber.com/haberler/amazfit-bip-s-akilli-saat-modeli-ces-2020-de-tanitilacak.htm

• quote:

Orijinalden alıntı: dede17

Amazfit bip ekranı kendi kendine açıldı hayretler içinde kaldım.

Film izlerken elim saatin ekranına gitti parmakla bir yere vururuz ya bir baktım ekran da bir boşluk sesi 2 defa 3 defa vurdum ses dikkatimi çekince saate bir bakayım dedim

bir de baktım ki ekran açılmış fark etmessem komple ekran kasa ram rom işlemci düşüp gitcek işe bak 500 tl lik saat bu şuan

youtube]zdWYgFZqAvY

http://youtube]zdWYgFZqAvY
    suya falan soktunuz mu saati zamanında ? yurtdışı sitelerde birçok kez denkgeldim bu soruna su ile temas edince yapıştırıcı zamanla özelliğini yitirdiği ve ekran ayrıldığı söyleniyordu

• Kesinlikle suya girmedi hatta banyo el yıkarken bile su değmedi özelliklte dikkat etmedim ama öyle denk geldi su teması olmadı yani
  • Yeni model Amazfit Bip S bugün tanıtılmış

[simage][/simage]

https://en.amazfit.com/bip-s.html

• bende aynı durum oldu ekran ön camı yerinden çıktı.
    net den araştırıp e8000 ve b7000 Yapıştırıcalar ile kendim hallettim.
  • 
Sayfa: önceki 9091929394
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.