Şimdi Ara

AMASYA İL J. K.LIĞI AMASYA

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
1.313
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar, ben amasya il jandarmaya düştüm. buraya düşen arkadaşlar var mı? Metro turizmden biletimi ayırttım. yarın 21:00 akşam kalkıyor. cumartesi sabah orda oluyorum. alternatifi olan varsa paylaşsın lütfen.

• hocam bende amasya il jandarmadayım, thy ile merzifona aldım biletimi.
  • selam, onu bende düşündüm, fakat thy atatürk'ten kalkıyor bildiğim kadarıyla. değilmi? birde 16:30 kalkış gözüküyor. yarın mı gidiyorsun? cumartesi gidersen geç kalıyorsun çünkü. 17:00 da orda olma ihtimalin yok. birde merzifon amasya arası yine bir otobüs yolculuğu yapmak gerekiyor bildiğim kadarıyla. bu arada hayırlı teskereler tertip!!! :))
  • Evet hocam AHL den gidiyorum, geç kalmak sorun değil diyorlar, ertesi gün bile gitsen en fazla askerliğn sonuna eklenirmiş, kaldı ki 2-3 saat geç kalmak sana asla sorun olmaz diyorlar, zaten haftasonu herkes izinli vs.
    o Yüzden boyle yaptım yolda yorulmak istemiyorum bide 1 gün daha ailemle olucam.

Orda nasıl olsa görüşürcez tertip :)
  • Ben sabah 7 gibi ineceğim sanırım. bi kaç saat şehir merkezinde takılıp teslim olmayı düşünüyorum. Evet arkadaşlar başka yok mu amasyalı jandarma adayları :)
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.