Şimdi Ara

Altyazı Aramakla Uğraşmayın. (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
108
Cevap
4
Favori
47.217
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Ben uzun süredir bu şekilde izliyorum, altyazılar kaliteli öneririm.
  • böyle bir özellik olduğunu biliyordum ama pek gerekmiyor benim için ben kolayca buluyorum daha dizi yüklenirken ama yararlı bir program bence
  • quote:

Orijinalden alıntı: Anesthesia`

GOM Player'da yokmu ?

Bilmiyorum kardeş belki vardır bakmak lazım programa ama gom playerin sağlam olmadığı kanısına çoktan varmış olmamla birlikte başka bir programa geçtim sorun değil bs playeri yükle altyazıyı hemen bul indir goma göm yani

@Protagonist Dediği gibi kaliteli altyazılar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Jaraxxus -- 23 Nisan 2011; 15:14:17 >
  • kendimi bildim bileli DivxPlanetten altyazı arıyorum başkasına gerek yok
  • Sağol reyis. İndirim hemen.
  • Bende VLCden vazgeçemiyorum
  • Bu yöntemi yapıyordum zaten hep,Bs kral ya
  • Anlatamadım galiba arkadaşlar size programı kullanın diyen yokki altyazıyı bulsun hemen diye ilk başta bs ile açıyorum programı ben bile kullanmıyorum ki
  • Arkadaşlar yanlış anlamayın BSplayer'in bu özelliği DP ye alternatif bir olay değil. DP yi hepimiz seviyoruz Altyazı aramakla uğraşmak istemeyenler için, 1-2 dk bile benim için önemli diyenler için. Kullanmayı bıraktığım BSplayer i sırf bu özellik için yeniden kurdum.

Taş atıp kolunuz yorulmayacak, bedava bir program. Filmi açar açmaz. Altyazı sitelerinden altyazıyı bulup filme dahil ediyor

http://www.bsplayer.com/bsplayer-turkish/download-free.html

• quote:

Orijinalden alıntı: Ata_4

kendimi bildim bileli DivxPlanetten altyazı arıyorum başkasına gerek yok

• Filmleri arşiv şeklinde topluyorum ve her altyazıyı DP den indirme alışkanlığı edindiğim için BSPlayer kullanma ihtiyacı duymadım.

BS Player srt dosyalarını download yapabiliyorsa onu da kullanırım :D
  • Çok güzel bir özellik, mesaj bulunsun bir ara deneyeceğim.
  • quote:

Orijinalden alıntı: alpalp84

Arkadaşlar yanlış anlamayın BSplayer'in bu özelliği DP ye alternatif bir olay değil. DP yi hepimiz seviyoruz Altyazı aramakla uğraşmak istemeyenler için, 1-2 dk bile benim için önemli diyenler için. Kullanmayı bıraktığım BSplayer i sırf bu özellik için yeniden kurdum.

Taş atıp kolunuz yorulmayacak, bedava bir program. Filmi açar açmaz. Altyazı sitelerinden altyazıyı bulup filme dahil ediyor

http://www.bsplayer.com/bsplayer-turkish/download-free.html

Arkadaş ne var ne yok özetlemiş

• Görmeyenler için konu bir kez daha güncel. İyi günler.
  • Kardeşim sağolasın güzel paylaşım olmuş benim görüşüm şu şekilde..
    Mesela benim ablam altyazı indirirken biraz problem yaşıyor uyumlumu değil mi diye biraz uğraştırabiliyor onun için iyi olabilir..
    Fakat bizim gibi neyi nerde bulcağımızı, BS yi acıp onu aratana kadar altyazıyıda ındırebiliriz..
    Şunu merak ettim altyazı arıyor diyoruzda indirdikleri %100 uyumlu oluyor mu olmuyorsa pek işe yaramaz
  • 05.05.2011 Konu güncel görmeyenler için tekrar..

<sebep bazıları engelden dolayı dpye türkçe altyazı sitesine giremiyormuş>
  • Çoğunluğu uyumlu oluyor ama misal xvid indirirken arada hd versiyonların altyazıları geliyor şöyle söyleyeyim misal dosyanın ismi ''chuck.401.hdtv-lol'' gibiysa %99 uyumlu oluyor. Filmlerdede formatlayanın ismi v.b şeyler varsa mutlaka uyacaktır
  • SPlayer varken çamur gibi gösteren BS'nin yanından geçmem.
  • quote:

Orijinalden alıntı: -AltaiR-

Altyazı bulma özelligi süperde BS player'ın kendisi çok berbat

o özellik olacaktı MPC'te

Hangi özelliği berbat dostum ?
  • quote:

Orijinalden alıntı: ViCt0R

Ya arkadaşlar konuyumu okumuyosunuz anlamıyorum ki görüntü kalite konusunu, programları vs.. tartışmıyoruz ki burda nerden isterseniz ordan izleyin altyazı olayını diyoruz kullana kullana neredeyse daha tarayıcı açılmadan hallediyosun işi yani bilin böyle birşey oldugunu konuyada yorum yazarken eğer ilgiliyseniz bi konuyu baştan sona okuyun arkadaşlar

Bs iyimidir değil midir bilmem kullanmıyorum zaten ben

Yok biliyorum konunun amacının o olmadığını ama BS Player'la izleyeceğime 1-2 dakika vakit kaybederim ben.
  • 
Sayfa: önceki 12345
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.