Şimdi Ara

Altyapı tanımlamasının güncellenmemesi

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
14
Cevap
0
Favori
337
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • 1 sene önce bizim yazlığa 1100 metre uzağa kabin geldi. Ama altyapı hızım hala güncellenmedi. Ben bu değerler ile 24mbit VDSL bile alabilirim ama VDSLe geçişime izin verilmiyor.

• Araya bir tanıdığınızı sokmadan olmuyor. Türkiye de böyle, ama hattınız iyi. 24'e yükseltip, kopma olmasın diye hızınızı 20.000 kbps'ye sabitlemek nasıl bir fikir size?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Guest-9A0BECBC3 -- 8 Mayıs 2021; 11:37:36 >
    < Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • Hat yazlık internet olduğu için paket bile değiştirmiyorlar. Ayrıca sistemde 24mbit paketi bırakıp 16 aldığım bile gözükmüyor. Zaten bölgedeki ttnet ekibi ile papaz oldum. Adamların kapısında bekliyorum sürekli konuşuyorum benden bıktılar Altyapı tanımlamasının güncellenmemesi 

• 1100 metrede VDSL verilmiyor. Sorgu değerleri doğru diyebiliriz.

• NT2L kullanıcısına yanıt

ama 9mbit doğru değil.

• miskindvd kullanıcısına yanıt

Şebeke yoğun olmadığı için doğru değil, yoğun bir şebeke olsa max. 15 görür Altyapı tanımlamasının güncellenmemesi 

Dolap konulalı 1 sene oldu. Bölge çok garip. Yazın belki 500 abone bağlı, kışın 5 bile değildir. dolabı sökseler kimsenin ruhu duymaz öyle kırsal bi yer Altyapı tanımlamasının güncellenmemesi 

Görmemişim kusura bakmayın. Hakkınızı sonuna kadar arayın.

Şöyle 20 mbps veren bir taşınabilir internet olacak limitsiz. Ve de ucuz olacak, of o zaman değme keyfime. İster evde, ister karavanda, ister yazlıkta.

1200 metreden bize vdsl veriliyormuş telekom btk üzerinden böyle cevap yazıyor santrale gittim kontrol ettiler vdsl portundan hizmet veriliyormuş ama aldığımız hız 12 mbps geçmiyor.. modem ara yüzünde bağlantı adsl gözüküyor anlam veremedim nasıl vdsl bağlantısıymış

• ayhann06 A kullanıcısına yanıt
    Atlak port durumu yoksa verilen bilgi eksik. VDSL porttan ADSL sinyali veriyorlardır size. 1200m de buluşmayabiliyor VDSL sinyali çünkü. Zaten 1200m mesafe de 15mbps de anca buluşur.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi NT2L -- 12 Mayıs 2021; 3:52:37 >

bu metre olayları çok karışık. Eğer köy gibi bir yerdeyseniz ve prensibal hatta çok az sayıda aktif devre varsa çok uzak mesafelerden yüksek hız alınabiliyor.Benim arladaşım 1000 metreden 30indirme 5 yükleme alıyor.

Bu doğru, ve örnekleri var. Teferruat olarak yazmaya gerek duymuyorum, soru soruyu, cevap cevabı doğurur çünkü. Altyapı tanımlamasının güncellenmemesi 

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.