Şimdi Ara

Altın fırsatları ( puan - çek - chip para v.s ile ) (380. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
4 Misafir - 4 Masaüstü
5 sn
20.068
Cevap
1.361
Favori
2.119.820
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
93 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş

Orijinalden alıntı: ktdgvr

Merhaba sayın Altungold,

Avantajix ile beraber çalışmayı düşünüyor musunuz?

Bu mesajı altun_gold neden görmezden geldi, hâlâ anlamış değilim. Ayıp bi şey mi sorduk? Cevabı da çok kolay; evet ya da hayır. Özelden de dürttüm ama kaç gündür ses yok.

Hayır deseniz de kızacak değiliz, zaten sunduğunuz imkânlarla bence şu an rakiplerinizden öndesiniz. Ama bi cevap, en azından "Avantajix nedir, bilgimiz yok" ya da "üstlerime danışmam gerek" demek çok zor değil.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: altun-gold

Merhaba,

İptal işlemi için biz talepte bulunuruz. Bazı bankalar aynı gün iade yaparken bazı bankaların iadesi 3 günü bulabiliyor. Arkadaşlar iptal süreci ile ilgili anlık işlemin gerçekleşmesini beklemeyin lütfen. İptal ve iadeler yapılır, mağdur edilmezsiniz, fakat şu kadar süre içinde anında iptal ederiz diyemeyiz.
    Aynı zamanda sevgililer günü yoğunluğu var, bundan dolayı siparişlerde bir miktar gecikme yaşandı. Bunu kabul ediyor ve söylüyoruz.

Anlayışınız için teşekkürler.

Merhaba,
    İptal işlemi için ne zaman acaba talepte bulunuldu, kontrol sağlayabilir misiniz rica etsem.

iptal işlemi üzerinden 9 gün geçti henüz iade olmadı, üsteli altın değil puan satın alımı yapmıştım. teşekkürler

İade Bilgileri #129 (11.02.2018, 18:40)

• pesimist05 kullanıcısına yanıt
    Ürününüz teslim edildi şeklinde görünüyor ama hesaba gelen birşey yok. Sizde nasıl ?

• connectpeople kullanıcısına yanıt
    Bende de şuanda öyle ama hesaba gelen giden yok. Telefonla iletişime geçeceğim.

• Hepsiburada'da hesaba havalede sistem böyle mi çalışıyor? Hazırlanıyor aşamasından 'teslim edildi'ye geçti ama gelen giden bir şey yok.

Canlı destekten de sordum teslim edilmiş diyor..

• Merhaba Kuveyttürk altın siteleriyle çalıştığı için altın hesabı açmak istiyorum. Çok net şekilde sormak istiyorum; Kuveyt Türk hesabı açarsam hesap işletim ücreti, eft ücreti, bankamatikten (kuveyt türk) para çekme ücreti gibi masrafları var mı ? Pek fazla şubesi yok ama her şey ücretsiz ise hesap açtıracağım.
  • quote:

Orijinalden alıntı: fizikfelsefesi

Merhaba Kuveyttürk altın siteleriyle çalıştığı için altın hesabı açmak istiyorum. Çok net şekilde sormak istiyorum; Kuveyt Türk hesabı açarsam hesap işletim ücreti, eft ücreti, bankamatikten (kuveyt türk) para çekme ücreti gibi masrafları var mı ? Pek fazla şubesi yok ama her şey ücretsiz ise hesap açtıracağım.

ücretsiz ama artık çoğu banka da ücretsiz

enpara, ziraat, cepteteb, ing...

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Merhaba Kuveyttürk altın siteleriyle çalıştığı için altın hesabı açmak istiyorum. Çok net şekilde sormak istiyorum; Kuveyt Türk hesabı açarsam hesap işletim ücreti, eft ücreti, bankamatikten (kuveyt türk) para çekme ücreti gibi masrafları var mı ? Pek fazla şubesi yok ama her şey ücretsiz ise hesap açtıracağım.

Bende var onlar fakat altın transferi konusunda bazı siteler yalnızca Kuveyt ile çalışıyor o yüzden açmak istedim, bu hizmetler ücretsizse açabilirim o halde. Peki şimdi internet üzerinden açsam örneğin öğleden sonra hesabıma altın transferi yaptırabilir miyim ?

• Bonus kampanyası olan yerle alakalı hakkında malumu olan var mı? Bana özelden yazabilir mi?

• quote:

quote:

Orijinalden alıntı: mahmut716

quote:

Bende var onlar fakat altın transferi konusunda bazı siteler yalnızca Kuveyt ile çalışıyor o yüzden açmak istedim, bu hizmetler ücretsizse açabilirim o halde. Peki şimdi internet üzerinden açsam örneğin öğleden sonra hesabıma altın transferi yaptırabilir miyim ?

eğer online işlem üzerinden hemen açılıyorsa, hemen de aktif olur

• Maxipuanları hesaba transfer isteyebileceğimiz hangi site vardır arkadaşlar. Kbakmayın daha önce yazıldıysa göremedim :(

• black_leon kullanıcısına yanıt
    Turna. Com ve yemeksepeti. Com

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Merhaba,

Mesajınızı görmüştüm hatta cevap yazacaktım, yoğunluktan dolayı dönüş yapamadık. Kusura bakmayın. Avantajix düşünmüyoruz şuanda. Saygılar

• quarisma2005 kullanıcısına yanıt
    Konu ile alakalı size yazdım.

Saygılar.

• pesimist05 kullanıcısına yanıt
    black_leon kullanıcısına yanıt
    Hocam konu altın fırsatları, sanırım arkadaş maxipuanlari altına çevirebileceği yer soruyor. İroni mi yapıtınız diye düşündüm ama değil sanırım.

Maxi puan ile altın transfer yapan bir yer yok şu an için.

• ktdgvr kullanıcısına yanıt
    Evet altın olarak herhangi bir site veya bir yöntem söz konusu degil. İroni yapmadım.

• quote:

Orijinalden alıntı: black_leon

Maxipuanları hesaba transfer isteyebileceğimiz hangi site vardır arkadaşlar. Kbakmayın daha önce yazıldıysa göremedim :(

şimdilik yok

ama gittigidiyor, n11 gibi yerlerden.fiziki altın alabilirsiniz ama yüzde 7-8 gibi zararınız olur

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Arkadaşlar altungold teb'e altın havalede 0.25 tllik komisyon ücretini kaldırmış
    Teşekkürler.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtdursun

Arkadaşlar altungold teb'e altın havalede 0.25 tllik komisyon ücretini kaldırmış
    Teşekkürler.

Bugün işyerlerinde de ziyaret ettim. Adamlar king ya.
  • quote:

Orijinalden alıntı: smtdursun

Arkadaşlar altungold teb'e altın havalede 0.25 tllik komisyon ücretini kaldırmış
    Teşekkürler.

Helal olsun adamalara 👏👏👏

• 
Sayfa: önceki 378379380381382
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.