Şimdi Ara

Altın alımı hk.

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
416
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 9 ay
  • Cevaplayan Üyeler 3
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 2
  • Ortalama Mesaj Aralığı 23 saat 10 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • ydn06 (2 mesaj) zenmate (1 mesaj) eyoruk (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Masaüstü (3 mesaj) Mini (1 mesaj)
  • @
0 oy
Öne Çıkar
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
    1963 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Dostlar merhaba. 120 bin lira nakitim var. Bu parayı yatırım amaçlı(minimum 1.5-2 yıl kullanılmayacak) olması açısından en uygun şekilde değerlendirmek istiyorum. Bu doğrultuda altın almayı düşünüyorum. Altın alımı için şu an uygun bir zaman mıdır? Önerileriniz nedir acaba? Bu arada altın hesabı açmayı pek düşünmüyorum. Çünkü vergi işi can sıkıcı. Fiziksel altın olacak.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ydn06 -- 14 Ağustos 2020; 23:32:52 >

|
    |
  • Yüzbaşı
    254 Mesaj
    Rusya'nın aşı haberinden sonra altının fiyatı bir günde %6 düşüş göstermişti. Piyasalar korona virüse karşı geliştirilecek aşıya odaklanmışlar eğer başarılı bir aşı gelirse altının fiyatı dahada düşebilir. Virüsten dolayı yatırımcıların çoğu güvenli liman olarak şu anda altını tercih ediyor bence. Yatırım tavsiyesi değildir benim kişisel görüşüm bu.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi zenmate -- 15 Ağustos 2020; 22:20:42 >
    |
    |

• Yarbay
    10553 Mesaj
    Merhaba.Karar verdiniz mi ? Hangi altına yöneleceksiniz ? Tam / CUmhuriyet / Yarım ?

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
  • Binbaşı
    1963 Mesaj
    Konu Sahibine Özel
    Valla gram altın alayım, 1.5-2 sene falan da hiç ellemeyeyim diyorum. Bence en kötü 600'ü zorlayacak bu süre sonunda ya bakalım.
    |
    |
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Reklamlar
vp satın al;valorant vp satın al;Valorant VP Fiyat
Radyo Dinle
Instagram takipçi satın al
Webtures SEO;SEO Nedir?
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,174
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.