Şimdi Ara

Altay Tankı’na 3 Türk şirketinden seri üretim teklifi (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
40
Cevap
0
Favori
1.108
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Önce bı motor işini halledin de üretecek adam bulmak kolay kardeşim motor işi resmen yılan hikayesine döndü

• Şimdiye çoktan üretime geçmiştik fakat Atatürkçü firmaya vereceğimize katarlilara veririz diyen hükümet yüzünden gecikti bukadar basit

• GreyParrot kullanıcısına yanıt
    Ok saol

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İşi BMC alsın niye ne taklalar atılacak acaba...
  • Ülkeler artık insansız tanklar üretiyor gene geri kalıyoruz bunu da gelişmemiş ülkelere satarız anca elde kalmazsa...

• tank yapmak önemli de hatta yerli otomobil yapmakta önemli ama daha önemlisi bunları diğer ülkelere satmaktır.
  • quote:

Orijinalden alıntı: GkhnAkyolTr

Önce bı motor işini halledin de üretecek adam bulmak kolay kardeşim motor işi resmen yılan hikayesine döndü

İlk 250 tank için MTU ile anlaşma yapıldı motorlar hazır. Birilerinin keyfini bekliyorlar.

• Altay Tankı’na 3 Türk şirketinden seri üretim teklifi

• Krone K kullanıcısına yanıt
    Aynen aslında tankın herşeye tamam ama bazılarının keyfi yüzünden motor resmen yılan hikayesine döndü motor yüzünden tank üretilemiyor.

• quote:

Orijinalden alıntı: Krone

quote:

Orijinalden alıntı: GkhnAkyolTr

Önce bı motor işini halledin de üretecek adam bulmak kolay kardeşim motor işi resmen yılan hikayesine döndü

İlk 250 tank için MTU ile anlaşma yapıldı motorlar hazır. Birilerinin keyfini bekliyorlar.

O Almanya ile sürtüşmeden önceydi, şimdi ukrayna ve ingiliz caterpillar motorları üzerinde duruluyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi DSG2 -- 17 Kasım 2017; 23:53:14 >
  • Ar-Ge için Otokar kafa patlatsın, sonra yandaş alsın üretimini. Vicdan süper ;)

• Umarım bir an önce üretime geçer.

• %100 Türk olan tek firma OTOKAR

• quote:

Orijinalden alıntı: Wi Fi

Ülkenin en büyük troll ve işe yaramayan topluluğu neden bu Kemalist kesim, cidden biri sosyal ve psikolojik olarak açıklamış ise bilmek istiyorum. PKK' lılar bile bu kadar troll değil, hatta adamlar troll değil, bu adamlar neden bulundukları bütün sosyal platformların muhalefet ve özgürlük adına ağzına sı... Neden bu kadar siyasiler, neden protestler.

Dışardan bakanda bunları halkın ezilmiş, sindirilmiş ve sosyalist kesimi zanneder. Ülke için beş paralık karları olmadığı gibi yeri gelince devletin otobüsü çok güzel yakarlar, savundukları politik oluşumun yaptığı gibi.

Tam anlayamadım, biri anlatırsa dinlemeye hazırım.

PKK'lılara olan sempatini ve Türkiye Cumhuriyetini kuranlara karşı olan kinini anlattın.
    Senin gibilere ne anlatsan yine kendi bildiğinden şaşmazsın

• Bağnazlığın kemalistlere doğru kaydığını görmek üzücü doğrusu... Bunlar solcu değil mi? Solcu değişiklik isteyen değil mi? Hiçbir şeyin değişmesini istemiyorlar.. Kusura bakmayın da çok sıkıcısınız.

• infom@n kullanıcısına yanıt
    Nerden biliyorsun PKK'lı olduğumu? Bu forumda ve sosyal medyada pek çok PKK'lı var. Yurt dışında yaşıyor çoğu. Bu adamların hiç biri sizin gibi troll değil! Evet bölücü evet terörist ve evet faşist. Ama troll değil, doğru yada yanlış bir davaları var.

Sizin davaniz ne? Bana ne faydaniz var yada başkasına. Sosyal medyanın içine etmekten başka hangi yaralı parmağa istiyorsunuz?!

Varsa yoksa trolluk demogoji laf salatası. Buyukleriniz tvyi kirletiyor içi boş ideolojilerle siz sosyal medyayı. Güya ayar vermeye çalışıyorsunuz ama siz ayarsinizsiniz.

• hahahaha 2 liraya dışardan almak daha mantıklı.Yerli şirketlere verirsen zaten onlarda parçaları dışardan alıp yapacak o da 8 liraya patlayacak

• Yandaş medya gibi haber yapıyorlar resmen. Komik ''Türkiye'nin en büyük ticari ve askeri araç üreticisi konumunda olan BMC,'' Haberi yazan admin acaba askerliğini yaptı mı? Yıllardır askeriye de otokar araçları var. Türkiye'nin en büyük tümenin de askerlik yaptım ayrıca bir çok kışla gezdim bir tane bile bmc araç görmedim. Birazcık tarafsız haber yapın çok fazla bişey istemiyoruz.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Portraitclub -- 18 Kasım 2017; 20:17:48 >
  • 2010'da Yedek subay egitim bolugundeyken komutanımız 2015'te seri uretime gececegini soylemisti. Heeeey heeeey bu gidisle 2025'e kalacak ozaman.

• quote:

Orijinalden alıntı: Müştemilat Bey

2010'da Yedek subay egitim bolugundeyken komutanımız 2015'te seri uretime gececegini soylemisti. Heeeey heeeey bu gidisle 2025'e kalacak ozaman.

2015 zaten gerçeksi bir tarih değildi, projenin tamamlanması anında üretime geçileceği varsaymak çok iyimserdir. Üretime geçiş aşamasında aşılması gereken çok farklı sorunlar ortaya çıkabiliyor, bu tür büyük projelerde her şeyin sorunsuz gitmesi mümkün değil dünya'ya da bakarsak normal olduğunu anlarsınız, bugün de taı tf-x 2023'te uçacak diyorlar bu bir gazdır vermedir, gerçekte ise o uçağın orduya teslim edilmesi 2030'ların ortalarına doğru olacak, altay tankı için normal bir tarih vermek gerekirse bu 2019-2020 gibi üretime geçmesidir, bu süre daha fazla uzadıkça ordunu envanteri için yaptığı planlamalar da sapmaya başlar, bmc bu işin altından kalkamaz süre muhtemelen uzayacaktır, başından beri otokar ile gidilseydi bahsettiğim tarihlerde tankların üretimine başlanacaktı.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GreyParrot -- 19 Kasım 2017; 20:52:22 >

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.