Şimdi Ara

Almanyadan Notebook Alınacak

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
308
Tıklama
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar bir akrabam almanyadan gelecek oyuncu dizüstü almayı düşünüyorum nereden uyguna alabiliriz fiyatının hakkını veren ülkemize göre fiyat avantajı olan şimdiden teşekkür ederim

(ürün kullanılacaktır satmak için almıyorum)

• Bütçeniz nedir?

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >
  • acelilctl kullanıcısına yanıt

Merhaba 1200 Euro civari

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • tekici kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç düşünmeden ve başka fırsat aramadan şu siteye giriyorsun:https://bestware.com/de/20-jahre-20-prozent#product.info.configuration

XMG Apex modellerinden beğendiğini seçiyorsun (5900hx işlemcili olanları tavsiye ederim)

Ekran kartını 3070 seçiyorsun

SSD ve RAM seçim kısmında Samsung markasını seçiyorsun ne alacaksan. Maksimum indirim oranı için 2 tane SSD seçin mutlaka, fiyat yükselişini dert etmeyin indirim yapılıyor sepetten ödemeye geçince.

Işletim sistemini de freedos ve diğer seçeneklerin hepsini deneyip bütçenize uygun olana bir bakın. Onu denemedim.

Bonus: Türkçe klavye seçeneği var :)

Sonuçta 1200-1400 euro arasında bir fiyat çıkacak. Benim bütçem çok dar en ucuzunu istiyorum dersen hep en ucuz Samsung ram ve 1 adet ssd seç, işletim sistemi seçme.

Boşuna da bu dediklerimin dışında bir laptop arama çünkü bu fiyata Avrupa'da yok, sadece Amerika'da var :)

< Bu ileti Android uygulamasından atıldı >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.