Şimdi Ara

'Almanya'nın Sabrisi' Hayırlı Olsun (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
23
Cevap
0
Favori
1.850
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Orijinalden alıntı: equando

Hagias90 nicki üye güzel değinmiş.Bu adam tam bir joker ama Galatasaray'ın aradığı oyuncu mu tartışılır.
    Yani bir mevkide çok başarılı olacağının garantisi yok ama nereye koyarsan koy bir şekilde idare edeceği garanti.

Gerçekçilikten yanayım ben. Galatsaray'ın aradığı oyuncu bu,kadro derinligimiz yok. Ayrıca muhtemelen sağ bek için alındı. Gidipte kumar oynamadık carolede ki gibi. Grosskreutz'u beğenmeme lüksün yok senin(galatsaray'dan bahsediyorum). Ffp zimbirtisindan ya kumar oynayacaktın carole gibi ya da böyle bir oyuncu alacaksın. İsterse bizde tutmasın ,umrumda değil. Eskişehir'in'kayseri'nin çöplerine para bayılmaktansa şu.adamdan zarar edelim..ayrica ,dortmundu- maclarini takip eden birisi olarak söylüyorum; çok güzel is yaptik

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Pabliato

quote:

Orijinalden alıntı: equando

Hagias90 nicki üye güzel değinmiş.Bu adam tam bir joker ama Galatasaray'ın aradığı oyuncu mu tartışılır.
    Yani bir mevkide çok başarılı olacağının garantisi yok ama nereye koyarsan koy bir şekilde idare edeceği garanti.

Gerçekçilikten yanayım ben. Galatsaray'ın aradığı oyuncu bu,kadro derinligimiz yok. Ayrıca muhtemelen sağ bek için alındı. Gidipte kumar oynamadık carolede ki gibi. Grosskreutz'u beğenmeme lüksün yok senin(galatsaray'dan bahsediyorum). Ffp zimbirtisindan ya kumar oynayacaktın carole gibi ya da böyle bir oyuncu alacaksın. İsterse bizde tutmasın ,umrumda değil. Eskişehir'in'kayseri'nin çöplerine para bayılmaktansa şu.adamdan zarar edelim..ayrica ,dortmundu- maclarini takip eden birisi olarak söylüyorum; çok güzel is yaptik

Hocam ben kendi adıma ligdeki her takımda iş yapacağını düşünüyorum kendisinin.(Telefondan giriyorum,ismini yazmakla uğraşamadım)
    Fenerbahçe ve Beşiktaş için lüks olur belki çünkü iki takımda önceden bek tranferlerini yapmıştı.

Demek istediğim nokta atışı transferden öte joker transfer.Galatasaray bu adamı uzun yıllar bek olarak kullanamayabilir,ŞL'de hedefleri olan bir takımda ideal bek olmayabilir ama seneye örnek veriyorum Glen Johnson tarzı bir sağ bek alınması durumunda herhangi başka bir mevkiye kaydılırması olası.

• Şu an tek sıkıntısı, sakatlığı ileriye sorun olur mu olmaz mı? Birde fiziki durumu belki tam olmayabilir şu an için

Ama bunun dışında ayıp arkadaş bu kadar gömmeyin be, ne oldu da hedefi bu kadar yukarı diktiniz küçümsenecek hiç bir yanı yok.

Konuştuğumuz adam geçen sene sakatlanana kadar Dortmund'da hep 11 çıkmış 90dk oynamış adam, ayıptır bu kadar yapmayın.

Her transfer gibi tutup tutmama riski olabilir bu kadar yani

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.