Şimdi Ara

Almanlar Türkleri Seviyor Mu ?

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
15
Cevap
0
Favori
2.565
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • bu almanlar zaten tüm avrupa ile savaştığı için avrupalılar sevmez bunları bunlarda doğal olarak onları sevmez bizde 1 dünya savaşında onlarla müttefik olduğumuz için bizi seviyor olabilirler diye düşünüyorum
    bence türkleri seviyorlar orda ki arapları iranlılrı sevmiyorlar onlarda türklere benzediği için türkleri sevmiyormuş gibi gösteriliyor olabilir

• Almanya'da başınıza Türk'ün yönetici olmasını ister misiniz roportajinda %95 oran ile evet dediklerini biliyorum.
    Büyük bir kısım seviyor

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Soru çok saçma devlet olarak sevmez olabilir ama halk ayrı herkes birbirini sever ve sevmeli, devlet olarak dost olduğumuzu düşündüğüm ülkeler

1-Güney Kore

2-Japonya

• amarikada seviyo bizi
  • Sevmiyorlar diyen yalan soyluyordur .

Oradaki bazi Türk olarak gozuken ama bolucu teror orgutlerini destekleyenler yuzunden Turklerin kotu oldugunu saniyorlar ama genel olarak bizi severler . Yani sevme derecesi olmasa da sempati duyarlar en azindan .

• Amerika melsikalıları ne kadar seviyorsa

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Türkler Kürtleri ne kadar seviyorsa
  • Avrupa'da Türklerden en az nefret eden ülke olarak biliyorum. Bir Fransız'dan daha çok seviyorlardır mesela
  • Dayimlar 50 senedir Almanyada cocuklari falanda ayni sekilde orda dogup büyüdüler evlendiler Almanlarin Türkleri cok sevdiğini söylüyorlar hepsi ama Bulgarlari Romenleri sevmiyolarmis

• quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sevmiyorlar diyen yalan soyluyordur .

Oradaki bazi Türk olarak gozuken ama bolucu teror orgutlerini destekleyenler yuzunden Turklerin kotu oldugunu saniyorlar ama genel olarak bizi severler . Yani sevme derecesi olmasa da sempati duyarlar en azindan .

Yalan mı söylüyor

Sen gittin mi hiç almanyaya.Bi gitte konuş almanlarla sor bakalım seviyorlar mı.Türklerin müslüman olmaları bile yetiyor sevmemeleri için heleki şu zamanda.Birincisi bölücü diye tabir ettiğin pkklıları seviyorlar asıl.Bunu zaten pkkya batı desteğinden anlayabilirsin.Pkk halktır pkk hak arayan bir gerilladır diyor almanlar ve kürtlere destek veriyorlar.Frankfurttan tut berlin munih mannheim stutgart her yere gittim.Objektif olarak söylüyorum Türk milleti içerisine Türkiyede türk milleti denildiğinde ne anlam çıkıyorsa herkesi koyarak söylüyorum ki;

Açık ve NET:SEVMİYORLAR.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >

• quote:

Orijinalden alıntı: Onder Akbas

quote:

Orijinalden alıntı: TheCaliph_

Sevmiyorlar diyen yalan soyluyordur .

Yalan mı söylüyor

Sen gittin mi hiç almanyaya.Bi gitte konuş almanlarla sor bakalım seviyorlar mı.Türklerin müslüman olmaları bile yetiyor sevmemeleri için heleki şu zamanda.Birincisi bölücü diye tabir ettiğin pkklıları seviyorlar asıl.Bunu zaten pkkya batı desteğinden anlayabilirsin.Pkk halktır pkk hak arayan bir gerilladır diyor almanlar ve kürtlere destek veriyorlar.Frankfurttan tut berlin munih mannheim stutgart her yere gittim.Objektif olarak söylüyorum Türk milleti içerisine Türkiyede türk milleti denildiğinde ne anlam çıkıyorsa herkesi koyarak söylüyorum ki;

Açık ve NET:SEVMİYORLAR.

Almanya'ya en son ne zaman gittiniz? veya 1980-1970 lerden beri Almanya da yasayan biriyle hic tanistiniz mi konustunuz mu?

• Aslinda sevmezler, pekte belli edemezler. Ama beles tatli baklava börek oldugunda sende iyisi olmaz. Bunlar böyle. Türkün Türkten baska dostu yoktur, unutmayin bunu. Ne kadar Memlekette birbirimizi yesekte, bir bütün olmayi biliyoruz bazi olaylara karsi.

Ama Almanya ve diger Avrupa ülkelerinin bakis acisi farkli. Isin icinde Türk varsa, kesin sucludur düsüncesi "genellikle" hakim.

Not: Almanya'da yasiyorum!

• Berlin Köln Münih ve Ingolstadt'ı gezmiş biri olarak kesinlikle sevmiyorlar bana karşı birşey olmadi lakin Türküm deyince bir suskunluk oluyor bir duraksama oluyor o bile yeterli bence.

• Birey bazında seveni de var sevmeyeni de var.
    Bu şekilde genelleyemezsiniz.
    Siz dışarıdaki her Türk vatandaşını seviyor musunuz?
    Hiç kimseyle kavga etmediniz mi, tartışmadınız mı?
    Birey bazında genelleyemezsiniz.
    Devlet bazında ise işler farklıdır.
    Devletler stratejik hareket eder.
    1.Dünya Savaşı'ndaki müttefikliğimiz de tamamen stratejiktir.

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.