Şimdi Ara

Almanca mühendislik ????

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
381
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Sizce Almanca endüstri yada mekatronik okunurmu hiç Almanca bilmeyen insan için ??

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Dostum ben onu birkaç yıl önce araştırdım.Sadece Türk-Alman üniversitesinde dediğin şekilde eğitim var.Tercih şartlarına da belirli liselerden mezun olma şartı koymuşlar.O dedikleri liselerin hepsi Almanca eğitimi veren okullar.Yani belirli seviyede olmadan ben hiç bilmiyorum diyerek zaten tercih yapamıyorsun.Lisede okulunun ana yabancı dil eğitimi Almanca olacak.

• Apocalypto33 A kullanıcısına yanıt
    Ben baktım Türk almanın Web sitesine Almanca bilmek zorunlu değil diyordu ama zaten yarın gidip gezip bilgi alıcam üniversiteden zaten öyle bişey varda yazmam hiç

• quote:

Orijinalden alıntı: 19982016

Ben baktım Türk almanın Web sitesine Almanca bilmek zorunlu değil diyordu ama zaten yarın gidip gezip bilgi alıcam üniversiteden zaten öyle bişey varda yazmam hiç

Birkaç yıl önce durum böyleydi okulları tek tek yazmışlardı şu an belki şartları değişmiş olabilir.Çünkü bu şartlar altında kontenjanları açık kalıyordu.Sen en iyisi okula bir git bilgi almış olursun.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Apocalypto33 -- 25 Temmuz 2016; 10:54:55 >
    Hocam Türk Alman Üni. her sene iki farklı kontenjan açar biri normal liselerden çıkış yapanlar için diğeri de Alman liseleri mezunları içindir dikkatli incelerseniz iki farklı tip göreceksiniz ve Alman liseleri için olanın başarı sırası bir nebze daha düşüktür.
    Aynen teşekkür ederim peki mekatronik Hakkında bir bilginiz var mı

• lialinda L kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim peki önerirmisiniz Türk Alman'ı endüstri yada mekatroniği

• Akdeniz unisinde de almanca egitim var

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.