Şimdi Ara

Ally realm tavsiye

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
452
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhaba arkadaşlar 2 yıl wow oynadıktan sonra nisan 2014 gibi oyunu bırakmıştım. Şimdilerde oyuna geri dönmeyi düşünüyorum. Alliance tarafında başlamayı düşünüyorum ve daha önce hep pvp yaptığım için artık pve yapmak istiyorum açıkçası . Sıfırdan bir karakter açmayı düşünüyorum ve daha önce 2-3 defa raid tecrübem olduğu için o konudada bana öğretici olacak bir guild olursa mutlu olurum.

Gelelim esas soruya . Hangi server bana daha uygun olur? Ally tarafı kalabalık olursa daha iyi olur

• Gumus Ay sizin icin uygundur.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ahmopasa kullanıcısına yanıt
    Bi bakayım gümüşay
  • quote:

Orijinalden alıntı: Ahmopasa

Gumus Ay sizin icin uygundur.

asdfghjklşi :D süper :P

Sylvanas ta olabilir, yanlış bilmiyorsam Burning Legion ta ortaya karışık :P iki tarafta dengeli gibi.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi LemonEnergy -- 27 Eylül 2015; 17:22:17 >
  • Bir daha bakınca çok dengeli değilmiş bl.

Bu linkten bakabilirsin durumlara

http://www.wowprogress.com/realms/rank/eu/lang.en
  • Bu sieteyi bilmiodum Teşekürler

Gümüşay [Silvermoon] da açtım karakter , outland da 90 pala vardıda orası da epey azalmış. Gümüşayda baya kişi var nereye gitsem adam kaynıo

Şimdi geri dönüş parası 160 tl yi verdikten sonra başlıyacam nasipse Wow da ne garip oyun 1.5 yıldır görüşmüyoz halimi hatrımı sorcağına, gametime la paket istio hemen çok çıkarcı

• quote:

Orijinalden alıntı: darkpower35

Bu sieteyi bilmiodum Teşekürler

Gümüşay [Silvermoon] da açtım karakter , outland da 90 pala vardıda orası da epey azalmış. Gümüşayda baya kişi var nereye gitsem adam kaynıo

Şimdi geri dönüş parası 160 tl yi verdikten sonra başlıyacam nasipse Wow da ne garip oyun 1.5 yıldır görüşmüyoz halimi hatrımı sorcağına, gametime la paket istio hemen çok çıkarcı

Blizzard bu hayrına günah bile vermez :D

Rus hesap al herşey dahil 60 tl veriyorsun :D ne gerek var 160 tl vermeye. aylık oyun süresi 10-15 tl felan. TN de kassaydın battlechest i ben alayımda raf olalım dicektim ama tn de kasmıyorsun :P

• Rusyaya bakmak lazım

Battletag ım Hulusi#2613 TN de karakterler var ekle konuşuruz

• ekledim :P
  • Silvermoon en iyisi Ally için acık söyleyim. Çoğu outland diyor ama bence gereksiz bir sunucu pve için. Pve e dair itemlar bulunmuyor, Tanaan da Horde lar baya var, bazen Ally az olunca orda patates ediyorlar Hordelar falan. Biraz bile pve yapacaksan kesinlikle silvermoon

< Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • Katılıyorum. Outland de bırak pve yi pvp de bile düşüş var. Ama ally eu da daha çok pvp yapiyor. Pve ciler horde tercih etmeli. Alman lokasyonunda tam tersi. Artik almanca bilenlere, çünkü ingilizce yazarsan görmezden geliyorlar yada burda ne işin var diyorlar :D

• Yardımlarınız için sağolun . Silvermoon a başlıyacağım nasipse. Ek paketi alıyım guild aramaya başlarız

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi darkpower35 -- 29 Eylül 2015; 9:19:01 >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.