Şimdi Ara

Alliance'ın kötü gidişatı

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
1.659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Alliance bugün newbee ye karşı 3.yenilgisini aldı ve turnuvada hala galibiyeti yok.2013 yılının şampiyonunun bu yıl bu kadar kötü olması tuhaf değil mi ? Neler düşünüyorsunuz ?

• no rat no party
  • üzerinden 1 sene geçti aynı performansı beklemek mantıklı değil, o patchde iyilerdi ama büyük takımları çözüyorlar genelde 1 sene onlara karşı hazırlanıyorlar

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Dovahkin -- 10 Temmuz 2014; 3:13:32 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkin

üzerinden 1 sene geçti aynı performansı beklemek mantıklı değil, o patchde iyilerdi ama büyük takımları çözüyorlar genelde 1 sene onlara karşı hazırlanıyorlar

Aynı performansı kimse beklemiyordu da bu kadar da kötü olacaklarını bence kimse düşünmemişti.Navi de büyük takım ama şuanda kafa tutan çıkmadı.Asyadan büyük bir çıkış bekliyorum ben navi ye kafa tutacak.
  • quote:

Orijinalden alıntı: mocococo27

quote:

Orijinalden alıntı: Dovahkin

üzerinden 1 sene geçti aynı performansı beklemek mantıklı değil, o patchde iyilerdi ama büyük takımları çözüyorlar genelde 1 sene onlara karşı hazırlanıyorlar

Aynı performansı kimse beklemiyordu da bu kadar da kötü olacaklarını bence kimse düşünmemişti.Navi de büyük takım ama şuanda kafa tutan çıkmadı.Asyadan büyük bir çıkış bekliyorum ben navi ye kafa tutacak.

Io ile furionu banlarsan alliancei ben bile yenerim

ps: 20 dakikada yenmislerdi zamaninda biliyom yenemicegimi saldirmayin hemen

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İspanya gibi oldu :D
  • Halen daha ilk 5 e girer turnuva sonunda bugün daha iyi bir performans bekliyorum alliance ve DK dan.. ilk gün toplam 15 keyim gitti fanboyluk masraflı
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Halen daha ilk 5 e girer turnuva sonunda bugün daha iyi bir performans bekliyorum alliance ve DK dan.. ilk gün toplam 15 keyim gitti fanboyluk masraflı

Burjuvalık da zor be hocam.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Ben asıl DK'e şaşırıyorum, o kadroyla yapılabilecek en kötü açılışı yaptılar.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: SirCourage

Halen daha ilk 5 e girer turnuva sonunda bugün daha iyi bir performans bekliyorum alliance ve DK dan.. ilk gün toplam 15 keyim gitti fanboyluk masraflı

Ben ümidimi kestim Zor görünüyor onlara ilk 5
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.