Şimdi Ara

allah rızası için bi bluetooth sürücüsü....:(

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
0
Favori
567
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • ==== usb bluetooth cihazından telefonuma (s700i) sarkı dosya falan atmak istiyorum .......... malesef cd si yok ............ markası da belli deil..........

=======Nette aradım ,bulduğum sürücüler çalışmadı........ elinizde link yada sürücünün kendisi varsa
    kademblackman@gmail.com adlı adresime gönderirmisiniz..........

===Yardımlar içinden şimdiden teşekkürler........

• kardeş birde bunu dene bakalım belki olur...
    http://download.mitsumi.de/Widcomm1.2.2.9.zip
  • Birde bluesoleil sürücü var.Bu sürücü seninkini tam desteklemezse yalnizca 5mb dosya transferine izin veriyor ama yinede isine yarar belki.Bluesleil <burada> var.
    Bunu yükledikten sonra senin tel icin program gerekiyor yalniz.Onuda SE nin sayfasindan bulabilirsin sanirim.Dosya transferi icin.
  • XP SP2 ile tanımadı mı?
  • bende XP SP2 yüklü şuana kadar hiçbir şeyi CD'siz çalıştıramadım WEbcam olsun printer olsun bluetooth olsun...
  • ben cd olmadan kullanıyorum sp2 yüklü zaten cd yüklemiştim ilk aldıgımda bir cok sorunla karşılaştım hepsini kaldırdım restart yaptım kendi tanıdı ve sorunsuz kullanıyorum...
  • ayarlar kısmında bluetooth baglantı ile bir seçenek vardı.ordan xp galiba otamatik tanıyabiliyor.ordan bir karıştır istersen
  • slm bende geçen bt usb aldım. ama sp2 sağolsun tanımadı :( kuzende de olmuştu aynı olay. epox marka bt aleti sp2 deki sürücüyü devre dışı bırakarak kullandık. baktım bende de aynı sorun bende sp2 sürücüsünü devre dışı bıraktım. şimdi çoook rahatım.
    başlat--->çalıştırdan cmd yazıp komut satırına girin. sonra sırayla;
    cd\
    cd\windows
    cd inf
    ren bth.inf bth.bak
    böyle yaparsanız sp2 deki bt sürücüsü devre dışı kalır. sonra istediğiniz sürücüyü yükleyerek tek seferde rahatça kullanabilirsiniz. ben böyle yaptım kafam rahat kullanıyorum. sizde öyle yapın en iyisi...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.