Şimdi Ara

Allah kimsenin yolunu ica düşürmesin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
659
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    dönüş yolu için iphone un haritasına güvenmekle hata ettim
    otoban dururken mahalle aralarına bozuk yollara soktum arabayı
    yarım saat dolandım durdum baktım bu macera bitececek gibi değil angara yönü dese de nasılsa havalimanı kavşağında islambola dönerim diye hayatımda ilk defa ica yoluna girdim
    2 km sonra gişelere geldim ama ogs hgs yazmasına rağmen milletin kuyrukta nakit ödemesini bana sıra gelene kadar anlayamadım

gişe sorumlusu avucunu uzatınca ahanda bak ön camda ogs dedim
    ekrana baktı okumamış begefendi dedi
    sonra nakit verdiğim halde ogs den çekerse diye dordum okumadığı şeyi çekmez begefendi
    dedi ve ekledi aklınızda olsun ön camınızda kalan hgs etiketini iyice temizleyinki bir daha nakit vermek zorunda kalmayın dedi

şeheriçinde kaybolmasam kullanmazdım zaten bir daha asla dedim ve 2 km kullandığım yola 6,75 tl ödedim
    karayolları aynı mesafe için 2,75 tl alırken

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• icra diye okudum. Geçmiş olsun.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Yalnız değilsiniz hocam, bir keresinde bende gece yarısı İstanbul dan Sakaryaya dönerken Kadıköy Ankara sapağına gideceğime yanlışlıkla geriden Ankara yazan yere daldım, özel otoyol yazısı falan hiç görmedim gişeleri görünce iş işten geçtiğini anladım ve hgs yi okutunca sinirden nasılsa parasını verdim yol bomboş dedim, tapa gaz yoluma devam ettim ve Mecidiye gişesinden çıkmıştım.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 4 TL içeri girmişsin...Şimdi onu bir şekilde çıkartman lazım...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.