Şimdi Ara

Allah belasını versin bu Android 6.0 mıdır nedir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
7
Cevap
0
Favori
186
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar uzunca süre bekledim bekledim en son artık düzelmiştir stabildir diye Android 6.0 yükledim LG G4
    Yüklemez olaydım kamera da flas patlayinca donuyor tarayıcı yavaş ve ekran geçişleri eski hızında değil vs

Kısaca yağ gibi akan telefonun içine ettik ne güzel lolipop on numaraydı farkını da anlamadım aynı telefon bana göre sadece çok saçmalıyor donuyor yavaşlıyor vs yavaşlık derken sürünüyor degil ama belli yani eski telefon degil bu

Eski sürüme dönemez miyiz?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Android cep telefonda eski Android sürüme geri dönülebilmesi için cihazda Rootlama yapılmış olması gerekiyor. Eğer yapmadıysa Rootlama yaptıktan sonra, Sammobile resmi sitesinde bulunan ROM’ lardan birini seçip bilgisayarınıza indirip, Odin programı ile telefonunuza yükleyebilirsiniz. Bu işlemlerde cihazınızın garantisi varsa garanti kalkmasına neden olabilir. Bu uyarının dışında eğer yanlış bir şey yaparsanız, telefon açılmayabilir. Android 5.0 veya Android 6.0 ROM’ u Mobil Odin programı ile yükleyebilirsiniz.

• Hocam o kadar teferruattan anlamam ama telefonu resmen rezil ettik sözde daha iyi olması lazım 5.1 de akıyordu telefon nokta yazılımsal hata yoktu 6.0 tam bir rezillik

• quote:

Orijinalden alıntı: Babanın.Oğlu.Kemal

Hocam o kadar teferruattan anlamam ama telefonu resmen rezil ettik sözde daha iyi olması lazım 5.1 de akıyordu telefon nokta yazılımsal hata yoktu 6.0 tam bir rezillik

Marshmalow pişman ettiği durumlar oluyor bazılarıda en son yazılım daha iyidir kafalarında :)

• Telefonun gunceleme yapildikdan sonra format atman lazim yani fabrika ayarlarina don duzelecektir yine yag gibi kayar merak etme ...

• mak06 M kullanıcısına yanıt
    Yaptım aynı hocam

• Yukarıda arkadaş LG G4 için sammobile odin falan demiş bu program ve site samsung marka cep telefonları için kullanılır. LG G4'ü önceki sürüme döndürmen çok zor. Lg Suite programı ile yazılımı temiz kurulum yapmayı deneyin.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.