Şimdi Ara

Allah belanızı versin

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
919
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
11 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Ulan 2 yıl emek verdim şu sınava tam 2 yıl köpek gibi çalıştım kendi yaşıtlarım nargile kafelerde gezerken sınıfta iskambil oynarken ben dershanelerde süründüm üstüne okul birincisi oldum, son hafta lise bitirme sınavı diye 24 kredilik sikimsonik bir sınav yapmışsınız o sınavda hiç hak etmediğim şekilde ikinciliğe düştüm ve okul birincisi kontenjanım gitti. Tam 4 senem boşa gitti kos koca 4 sene ben bunun için çalıştım.

Hadi dedim hayırlısı olsun sınava girdik çıktık sıralamam beklediğimin aşağısındaydı buna da tamam dedim gittim o katsayı diyen adamın aklına uydum riskli yerler yazdım tam 2 hafta her gün her saat o sonuçları burada hep beraber bekledik hatta. Sonuçlar geldi mezuna kaldım ulan dedim ek tercih gelir belki bu güne tarih verdiler ek tercih kılavuzunu da yayınlamadılar bütün gündür onu bekliyorum

Ulan bekle bekle bekle yeter be kardeşim gerçekten yeter. 2 yıl sınavı bekle sonra sonucu bekle tercihleri bekle ek tercihleri bekle akıl mı bıraktınız ulan bende

Üstümde 3 aylık stres var üstüne ülke gündeminde gördüğüm haberler, süriyelinin isyanı, onun bunun özel uçağı, şu valinin makam aracı, şu adamın çocuğu buraya gelmiş. Ülkenin içine ettiniz sınavın da A* sizin de A* çıldırttınız ulan beni

• Lise bitirme sınavı ne hocam ilk defa duyuyorum
  • Bağdatlı Ruhi kullanıcısına yanıt
    Mesleki liselerde geçmiş 3 yılın sorulduğu yazılı sözlü ve uygulamalı sınavlar bütünü hocam.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.