Şimdi Ara

Allah'a Şükür Aldım : 2009 FORD MONDEO TİTANİUM 2.0 TDCİ (2. sayfa)

Bu Konudaki Kullanıcılar:
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
56
Cevap
0
Favori
29.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • gerçekten mükemmel.Chip ile çok iyi değerler elde ediliyor
  • Hayırlı olsun, kazasız belasız sürüşler dilerim..
  • hayırlı olsun, kazasız-belasız sürüşler dilerim.

Maaşallah çok güzel görünüyor.
  • hayırlı olsun Allah kaza bela vermesin güzel günlerde kullanın
  • Çok şık ve stil sahibi.Güle güle kullanın ,55ytl yi passat tsi lara verenler şimdi daha da çok soru işareti bırakıyordur herhalde şimdi.
  • çok şık araç iyi günlerde kullanman dileğiyle
    Tabi passatta bu sınıfta kafa karıştırmıyor değil
  • hayırlı olsun.Kazasız belasız sürüşler
  • hayırlı olsun kazasız belasız inşallah. gemi gibi araba maaşallah...
  • fordun bineklerinin türkiyedeki amiral gemisi hakkatten. Çok şık bi araç. kazasız belasız keyifli sürüşler...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi perspective -- 3 Mayıs 2009; 8:17:13 >
  • allah kazasız belasız kullanmak nasip etsin ama fiyatı bıras dusuk buldum 2.0 titanium tdci 55 bin tl yazmizsınız ama ararcın kampanyalı fiyatı sitede 72 bin tl diyo :S:S
  • arkadaşlar ocak ayında ford elindeki stokları eritmek çin kampanya yaptı özellikle aldığım araç gibi tdci araçlarda 15-20 bini bulan indirimler oldu tabi bunu duyan herkes forda koştu ama bu indirim olmasada alacaktım bu aracı gerçekten çok hoşuma gidiyodu indirimde olunca... araç hakkında bilmek istedikleriniz varsa sorabilirsiniz bu arada yakıt tüketimini verim:

şehir içi:9.0
    şehir dışı:5.8
    ortalama:7.4 flan

iyi günler...
  • arabanıza binince size güven vermesi çok güzel bir duygudur
    buda mondeoda fazlasıyla var iyi seçim kazasız sürüşler dilerim...
  • Hayırlı olsun, güle güle kullanın.

Bu sınıftaki en "tank gibi" araba!
  • quote:

Orjinalden alıntı: mondeoemirhan

arkadaşlar ocak ayında ford elindeki stokları eritmek çin kampanya yaptı özellikle aldığım araç gibi tdci araçlarda 15-20 bini bulan indirimler oldu tabi bunu duyan herkes forda koştu ama bu indirim olmasada alacaktım bu aracı gerçekten çok hoşuma gidiyodu indirimde olunca... araç hakkında bilmek istedikleriniz varsa sorabilirsiniz bu arada yakıt tüketimini verim:

iyi günler...

aracınız otomatik vites mi ?
    bende aralık sonunda 2008 mondeo titanyum dizel düz vites sunroflu modeli için 50000 tl fiyat almıştım. ancak benim aracıma takasda az para verince vazgeçmiştim.şimdi keşke alsaymışım diyorum.

• Emirhan,

Aracını güle güle kullan, gerçekten güzel. Fiyatı da süper yalnız indirimsiz alanlara yazık gerçekten, Ford Otosan'ın 1 numaralı düşmanı olmuşlardır herhalde
  • quote:

Orjinalden alıntı: rahan35

Emirhan,

Aracını güle güle kullan, gerçekten güzel. Fiyatı da süper yalnız indirimsiz alanlara yazık gerçekten, Ford Otosan'ın 1 numaralı düşmanı olmuşlardır herhalde

Bu fiyat mantığıyla Koç a düşman olan çok,emin olabilirsin

Şaka bir yana bu tür dalgalanmalar markanın prestij / 2. el değerinde rol oynuyor.
  • quote:

Orjinalden alıntı: ALOK

quote:

Orjinalden alıntı: mondeoemirhan

arkadaşlar ocak ayında ford elindeki stokları eritmek çin kampanya yaptı özellikle aldığım araç gibi tdci araçlarda 15-20 bini bulan indirimler oldu tabi bunu duyan herkes forda koştu ama bu indirim olmasada alacaktım bu aracı gerçekten çok hoşuma gidiyodu indirimde olunca... araç hakkında bilmek istedikleriniz varsa sorabilirsiniz bu arada yakıt tüketimini verim:

iyi günler...

aracınız otomatik vites mi ?
    bende aralık sonunda 2008 mondeo titanyum dizel düz vites sunroflu modeli için 50000 tl fiyat almıştım. ancak benim aracıma takasda az para verince vazgeçmiştim.şimdi keşke alsaymışım diyorum.

hayır aracım düz vites ama motor yeni açılıyor daha XD

• merhaba,

ben de bugün 43700 km de 2009 model titanium 2.0 TDCI aldım.
    önceden de 2006 focus ghia TDCI vardı.

mondeoya alışmak biraz zor olacak gibi.. şehir içinde büyük araba zor :)
    ancak çekiş konforu bambaşka..

arabayı çok fazla kurcalama imkanım olmadı.
    focus da direksiyon sertliğini konfor-spor-normal şeklinde ayarlayabiliyordum. ancak mondeo da ayarlar menüsünde öyle bir seçenek göremedim.
    böyle bir ayar var mıdır acaba?

ayrıca arka kapı camlarında perde güneşlik bulunmuyor. benim focus ghia da vardı. acaba aldığım araçda mı sökülmüş yoksa standart olarak bu modellerde mi yok?
  • Hocam 2.eli sıkıntılı mı? Ben de düşünüyorum da. Bir de kaça aldınız?
  • konu hortlamış
  • 
Sayfa: önceki 123
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.