Şimdi Ara

All-Father King Thor vs Superboy Prime (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
37
Cevap
0
Favori
760
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş
  • Bende anlamadımki comicsci universal diyor ben1905 galaxy diyor vs. vs.

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Kimse tam bilmiyor bence SB çok underrated bir karakter.

• Hocam SuperboyPrime suponun en güçlü kaçıncı hali

• Hocam bişey demeyecekmisiniz ?

Ve bir şey daha soracam King Thor, THORUN en güçlü kaçıncı halidir ve SuperboyPrime supermanın en güçlü kaçıncı halidir?

• Be4die kullanıcısına yanıt
    Oradaki anti monitör COİE tarzı tüm evrenin içinden geçen bir anti monitör değil.Yani o kadar güçlü değil.Hem anti ile tam olarak vs de atmiyorlar.

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Hocam nasıl vs atmıyorlar baya baya içinden geçiyor.Hatta ssni atayım birazdan.Antu monitör base formunda dahi evreni yok edebilecek güçte.

• NABU

Ulu Baykuş

9 dakika önce

Temel Forum Kuralları

@The God of Thunder

Temel Forum Kuralları / B Sekmesi / 1. Madde ihlali sebebiyle uyarım kardeşim seni. arka arkaya mesaj atıp flood yapmayalım tüm sorularını tek mesaj da toplamaya çalış. Ayrıca dediğin gibi abartmışsın :D

---------------------------------

Konuya gelince;

The God of Thunder yazdı:

SuperboyPrime 7. Oluyorda kal kent Nasıl 4. Oluyor ?

Yarama tuz bastın Kerem :D Şu an sitedeki Marvel'In En Güçlü 50 Karakteri listesinin DC için olan versiyonunu yapıyorum ve tekrar araştırmalarımı yaptığımda;

Gümüş Çağ Superman > Superman Prime > SA Composite Superman >> Kal Kent >= Superboy Prime olduğuna karar verdim... Yani evet Kal Kent çok yukarıda ve Superboy Prime'dan bahsederken onun büyümüş hali Superman Prime'a da değinmem lazımdı.. Yazıyı elden geçireceğim :D

SuperboyPrime universal diyorlar Anti monitörü öldürdü diye

Superboy Prime değil, Superman Prime idi o. Yani Superboy'un OA enerjisini (Galaksinin Gardiyanlarının enerjisini) çekip, Anti-Monitorün sahip olduğu zırha sahip olan Superman Prime yaptı onu ve o Anti-Monitor bayağı zayıflatılmıştı.

Superman Prime universal denilebilir ama Superboy Prime o kadar değil.

Bide hocam SuperboyPrime ın en büyük feati nedir

Zayıflamış haldeyken gerçekliği ve uzay-zamanı parçalayıp, dengeleri bozan yumruklar atmış olması. Öyleki Jason Todd'un tekrar hayata dönmesinden ve Donna Troy'un köken hikayesinin değişmesinden o sorumlu.

1-Ca Superman

2-Superman one million prime demiş

3-Silver Age Superman demiş ama kılıcıyla birlikte

Doğru sıralama aynen katılıyorum.

Kahraman baykuş formuna sormuştum böyle cevap verdiler

• Siz de bakın

Seriyi okudum zaten.İcinden geçiyor evet.Lakin direk yüz yüze kapismiyorlar.Arkadan gelip içinden geçiyor direk.His buda çok üst düzey bir feat.Anti monitör base formda nasıl evren yok edecek kadar güçlü ? COİE zaten Universal.

Yanj öyle bir feati var mı base formunda?Hem Superboy Universal olsa flashlari,jlyi,gl yi hepsini bir kaç sanisede teklemesi lazım.Yani hepsini yendi sonuçta ama hasar aldı ve olduremedi.Universal olan bir karakter gidip Super boy ile vs atar mı Allah aşkına.Veyahut flashlar

tarafından bir şekilde zapt edilebildi.Cidden Galaxy level bile olamaz.

Superman star Buster.

Super boy da min.Star Buster vardır.Max solar system

• Ama Superman prime universal

• Super Boy Prime yada Superman Prime supermanin başka bir üst düzey formu felan değil.Farklı karakterler.

RKT Thorun en güçlü hali.Superman One Million Prime ise supermanin değil Superman prime nin bir üst düzeyi

• Aynen.

• ben1905 kullanıcısına yanıt
    Speedforce dan çıkabiliyor hocam siz de biliyorsunuz.Anti monitör coie formunda değil evet ama comicvine da dahil olmak üzere base formunda bire bir de alır diyor.

• Güzel cevap.Ama Superman prime in süperboy prime in büyümüş halı demek ne yav

• Hocam SuperboyPrime ı tanıtırken Superman prime ile aynı kişi olduğunu yazmış doru mu

Ayrıca bu karakter Oa Gezegenindeki Evrenin Koruyucalarının (Guardians, yeşil fener yüzüklerini yapan ölümsüz varlıklar) Oan Energy (Oalı Enerjisi) adlı gücünü emerek Superman Prime adlı formuna geçmiştir ve çok daha güçlenmiştir.

evet çıkabiliyor .Ama Universal bir karakteri bir kaç flashlin oraya sokması

Olası değil.Ayrica base formunda anti monitörün Universal olduğu ile ilgili bir feat var. Mi

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.