Şimdi Ara

Alkolden Ehliyeti Kaptıranlar Bilgi Paylaşım Konusu (37. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
6 Misafir (1 Mobil) - 5 Masaüstü1 Mobil
5 sn
1.064
Cevap
18
Favori
337.156
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
5 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
    Merhaba dostum. Sağolasın. Evet 6 ay olmuş. Benim daha mahkemem var. Hagb dosyam bozuldu. Tekrar duruşma olacak. 4 ay hapis cezası var. Onun için cezaevii gireceğim.durumum kötü. İyice gerginlik var.stress var.korku var. Bilmiyorum sonum ne olacak. Vergi dairesine trafik ile ilgili borcun yoksa ehliyet alırsın diye biliyorum. KYK borcu ile alakası yok sanırım . Ben bu kadar biliyorum. İns kısa zamanda ehliyet alırsın. Ben perişan oldum. Sende dikkat et bir daha ehliyet kaptirmamaya çalış. .. herşeyin hayırlısı olsun

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • İstanbul Taksim de ehliyeti kaptırdım Haziran 1 de bitiyor acaba nereden alicam ehliyeti prosedürü bilmiyorumda

• ali ferhat A kullanıcısına yanıt
    Hacı hapis falan yatmayacaksın artık şu tiripten çık..

• BabyLatte kullanıcısına yanıt
    E devlete ehliyet yaz ilk çıkana tıkla hangi şube aldıysa oraya gidiyorsun, onlar sana evrak veriyor gönderdikleri nüfus dairesinden alıyorsun

• Tşk ederim.

< Bu ileti mini sürüm kullanılarak atıldı >
  • Cacarer C kullanıcısına yanıt
    23 Haziran ayında mahkemem olacak ve hükmüm aciklanacak ve 3-5 gün hapis cezası için gireceğim korkuyorum wallaha.

• Arkadaşlar merhaba 103 promilden ehliyeti kaptırdım 2019 ekim ayında polisler 1-1.5 aya mahkeme açılabilir dedi kesin olmamakla birlkite aradan 7 ay geçti şimdi yeni ehliyetimi alıcam yarın. asıl sorum şu ehliyetimi aldıktan sonra dava açılma ihtimali varmı sizce ?

• Dostum mahkeme kesin acılır 100 geçtiği için , benimde 104 promildi, hagb alıyorsun ilkinde sıkıntı olmuyorda 2 inciye sakın düşme dikkat et

• Emirosman58 E kullanıcısına yanıt
    Kardeşim öncelikle cok geçmiş olsun cok zor bir süreç ama zamanla geçiyor Allah ödeme kolaylığı versin, benim kazadan 5 ay sonra eve evrak gönderdi sigorta şirketi , tebliği ediyor, 10 iş günü içinde ödemen için sigorta şiketi bana gelen tutarı istersen 6 taksit le ödeme seceneği sundu, nakit ödersemde %10 toplam rakamdan indirim yaptı ben tek kalem de ödedim, onu zaten ödemek zorundayız yoksa avukata verip icraya kadar gidiyor bırakmazlar yanı o parayı , mahkemde kazamdan 8 ay sonra oldu . Araçlarını karsı tarafın yaptırdığım içinnzaten şikayetçi olamdılar , ama karsı taraf ile anlaşabilirsen sanayiye götür yetkili servise giderse 2 katı cıkar tekrardan cok geçmiş olsun

• kaya senin ne zaman açıldı dava olaydan sonra benım 6 ay oldu hala açılmadı ehliyeti gidip alıcam hatta ya

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi eminutkudogan -- 27 Mayıs 2020; 5:48:29 >
  • 8 ay sonraya attılar hocam benim duruşmamı

• Kaya29 K kullanıcısına yanıt
    anladım hocam da şeyi sordum sen ilk ne zaman kaybettin ehliyeti ve ehliyeti kaptırdıktan kaç gün sonra mahkemen açıldı e devlette?

• eminutkudogan E kullanıcısına yanıt
    Dava her türlü açılır. Şu sıralar korona muhabbetine bütün davalar ertelendi. 2021 de dahi olsa gene açılır yani.

• zamanaşımı diye birşey yokmu ?

Kaza yaptıgımda zaten aldılar ehliyeti, 1 ay sonra e devllete dosya acıldıgını gördüm gününü vermişlerdi, zaman aşımı imkansız gibi birsey 1 yıl sonra bile olsa mahkeme acılır kesin acılır

• aga sen alkolluyken kaza yapmışsın ama ben yapmadım

Söyle söyleyim sana 100 promili geçtiğin anda istersen kaza yap ister cevirmede normal yakaln hakkında dosya acılır , alkollu arac sürmekden tck 179 maddesinden hakkında işlem başlatılır, bu dava 3ay ile 2 yıl arasında bir hapis cezası verilir sen e devletine ara ara bak düşer oraya

Daha önce bi mahkemen ertlenmiş bir cezan yoksa sıkıntı yok, hagb alırısın

• şimdi aldım ehliyeti iki tane polis memuruna sordum açılmaz dedi rahatladım herkese geçmiş olsun

Geçmiş olsun hocam

• 
Sayfa: önceki 3536373839
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.