Şimdi Ara

Alisveris sitesi kurmak istiyorum yardim

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
661
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Merhabalar arkadaslar kredi karti ile alisveris yapilabilen internet sitesi kurmak istiyorum yardimci olursaniz sevinirim oncelikle ne yapmam gerekiyo nasil olucak fikirlerinizi paylasirsaniz cok sevinirim arkadaslar... Sitenin icerigi sadece cicek siparisi ve bununla ilgili olucak, site kurmayi tasarlamayi kodlamayi biraz da olsa biliyorum kafama takilan internetten alisveris siparis olayi...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 1 Kasım 2007; 20:42:45 >

• alan adı ve alan alman lazım ilk önce..
  • Tesekkurler ancak dedikleriniz hakkinda bilgim var sitenin tasariminida yapiyorum ancak netten alisveris isi nasil olucak bankayla vs

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 1 Kasım 2007; 20:54:41 >
  • hocam ilk önce profosyonel bi web tasarımcıya ihtiyacın var, sonra herhangi bi bankaya gidip, sanal pos başvurusu yapman lazım. genelde vermiyolar. ben alamadım mesela. genelde şirketlere veriyolar.

www.askerinyeri.com
  • Sagolasin kardesim bilgi verdigin icin bana ait bir sirket yok ama bir firma var o firma adina basvursak olurmu acaba firma dedigim sitenin yapilcagi firma web tasarimi vs ilgili firma degil...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 1 Kasım 2007; 21:09:23 >
  • paypal ı deneseniz?
  • hocam küçük bi firmaysa pek ilgilenmiyolar, ama firmanızda normal pos cihazı varsa o bankadan sanal pos başvurusu yapabilirsin.

ama şöyle bi çözüm yolu var ben yurtiçi kargoyla anlaşma yaptım, sitenden sattığın ürünlerin bedelini kargo şirketi senin adnıa tahsil ediyo hem peşin hemde kredi kartıyla, o parayıda senin belirlediğin banka hesabına yatırıyolar. alan kişinin kafasıda karışmıyo, bence bunu düşün.
  • Paypal da nasil olabilir acaba? Ben konuyu biraz daha aciyim musteriler siteden begendikleri ciceklerin siparislerini vericekler bu yurtdisida olabilir genellikle yurtici calisiliyor bir problem daha var firmanin ismi "ş" ile basliyor alan adinda "ş" ile yazmanin mumkunu yok sanirim bununla ilgili ucretsiz yonlendirme sitesi de bulmam gerekiyo...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Elvis -- 1 Kasım 2007; 21:15:14 >
  • onu bilmiyorum
  • Olsun arkadaslar yinede yeni bilgiler veriyosunuz katkilariniz icin tesekkur ediyorum...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.