Şimdi Ara

Alınık XBOX 1(CLASSIC)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
1
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Arkadaşlar İLK çıkan XBOX Live veya Xbox Classic diye geçer. Xbox 1 deniyor artık.XBOX 360 DEĞİLDİR.Çok eski bi konsol biliyorum ama ülkemizde satışa çıkmadığı için alamamıştım içimde kalan bikaçtane oyun var.Özellikle Midtown Madness3 ü acaip merak ediyorum.
    Herneyse aradığım cihaz Temiz olmalı ama haliyle eski olacağı için kozmetik açıdan tozlu olur dış yüzeyinde hafif çizikler olur önemli değil.Ama kıyıdan köşeden kırığı flan varsa , dvd okuyucusunda sıkıntı varsa veya gamepad ile ilgili bi sıkıntı varsa malesef. Çünkü Bursadayım ve buralarda bu konsolla ilgilenecek bi yer bilmiyorum açıkçası. (Ki bi çok şehirde sıkıntı yaşarım heralde)
    Birinci tercihim chipli olmasıdır.Eğer orjinal konsolsa fiyatına ve diğer kriterlere göre onu da düşünürüm.
    FİYAT KONUSUNU PM ile konuşuruz.

Umarım bu ilan ilgili arkadaşların dikkatini çeker ve epeydir aradığım konsola ve oyuna ulaşmama yardımcı olursunuz. Teşekkürler herkese:)

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi YALLY -- 18 Mart 2014; 9:21:30 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• dvd konusuna çok takılmayın derim, çünkü çipli makinelerde oyunları içindeki hard diskte atıp oynuyorsunuz, oyunları da bilgisayardan ftp bağlantısı kurarak atıyorsunuz...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.