Şimdi Ara

Alınık - TH 10 veya 11 Herolar Full Mümkünse Yüksek Level

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
6
Cevap
0
Favori
1.277
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Th 10 veya 11 hesap satın almak istiyorum.
    Hesap ile ilgili önceliklerim;
    İsim değiştirme hakkı olması (Eğer köy ismi şahıs ismi olmayıp herkesin kullanabileceği bir isim ise üzerinde konuşuruz)
    Android üzerinden oynanmış olması
    IOS kullanılmamış olması (Olmazsa olmaz)
    Gmail hesabının da hesapla beraber devredilecek olması. (Olmazsa olmaz)

Köy ile ilgili önceliklerim;
    Hilesiz oynanmış
    TH11 veya TH10 Full
    Herolar minumum 30/30/20
    Asker, savunma, binaların mantıklı gelişimlerde olması (Yemeyip içmeyip köy binası basılmış hesaplar ile ilgilenmiyorum)

Yeşil taşla ilgilenmiyorum, bu sebeple hesapta taş bulunması benim için artı değer oluşturmuyor. Hesabın level ne kadar yüksek olursa haliyle daha iyi olacaktır. Yaklaşık 4-5 gündür satılık ilanlarını inceliyorum bu sebeple fiyatlar hakkında genel bilgi sahibiyim. Lütfen aşırı fiyatlar ile mesaj atıp iki tarafında zamanını boşa harcamayın.

Bütçe olarak belli tutar belirlemedim ama açıkçası cok yüksek bir rakam ayırmayı düşünmüyorum.

İstanbul içinden yüz yüze alımı yapabilirim. Diğer şehirler için referansı benden yüksek olan arkadaşlara önce parayı yollayabilirim. Diğer durumda önce hesabı alıp daha sonra ödemesini yapacağım. Veya iki tarafında uygun bulduğu birini middleman olarak kullanabiliriz. (Lütfen referans olarak başka sitelerdeki referanslarınıızdan vb. şeylerden bahsetmeyin. Alımımı DH üzerinden yapıyorum. Haliyle ilgilendiğim referans DH üzerindeki referanslarınızdır. Ayrıca lütfen daha önce yaptığınız 10-20 TL' lik alışverişleri referans olarak sunmayı düşünmeyin) Profilim üzerinden daha önceki alımlarımı/satışlarımı incelemeniz nasıl alışveriş yaptığım hakkında bilgi sahibi olmanıza yardımcı olacaktır.
    İlgilenen arkadaşlar özel mesaj atabilir veya bu başlık üzerinden ulaşabilir.

Herkese iyi forumlar dilerim.

• kardeş ilgilenirsen bende hesap var 98 lvl 30 a bırakırım 9. seviye köy bnası full hesap
    whatsapp tan veya normal olarak arayabilirsin
    5324330797
  • 161 SV KB 10 HESAP VAR DOSTUM 190 DUVAR 10 SV 60 TANESİ 11 SAVUNMA FULL KRAL 20 KRALİÇE 21 05415872036
  • 10. seviye 7718 taş var 75 tl çok acil mail verilecek isim degiştirme mevcut
  • Alım yapılmıştır. Teşekkürler.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.