Şimdi Ara

Alınık/TakaslıkSteam Bohemia Interactive Bundle

Bu Konudaki Kullanıcılar:
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
1
Cevap
0
Favori
1.089
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    Steam üzerinden gift olarak Bohemia Interactive Bundle satın almak istiyorum. Oyun şu anda indirimde ve 139 TL' ye satılıyor. Bu fiyat üzerinden indirimli olarak bu oyunu satın almak istiyorum. İsteyen olursa aynı değerde CS:GO skin ile takas edebilirim.

Nakit alım için fiyatı satıcı arkadaşla karşılıklı konuşarak belirleyebiliriz.
    Ödemeyi Paypal (Onaylı Paypal kullanıcısıyım) ile nakit yapacağım ve tutarı gift olarak yollayacağım.(Paypal vergisi tarafımdan ödenmiş olacak ve hediye olarak yollandığı için ödemeyi geri almak gibi bir durum söz konusu olmayacak). Veya isteyen olursa CS:GO skin ile takas yapabilirim.
    Referansı benden yüksek olan arkadaşlara önce parayı/skini yollayabilirim. Diğer durumda önce oyunu alıp daha sonra ödemesini yapacağım. (Lütfen referans olarak steam rep vb. şeylerden bahsetmeyin. Alımımı DH üzerinden yapıyorum. Haliyle ilgilendiğim referans DH üzerindeki referanslarınızdır)
    İlgilenen arkadaşlar fiyat vb. konular için özel mesaj yoluyla veya bu başlık üzerinden ulaşabilir.

Fiyat kontrol için oyunun Steam linki :

http://store.steampowered.com/sub/43385/

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi AurumLuna -- 8 Mayıs 2015; 14:34:38 >

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.