Şimdi Ara

ALINIK /TAKASLIK 3060 VE 3060 Tİ EKRAN KARTI

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
12
Cevap
0
Favori
476
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #Ankara İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    1
    1 ALINIK /TAKASLIK 3060 VE 3060 Tİ EKRAN KARTI

ALINIK 3060 VEYA 3060 Tİ EKRAN KARTI FİYATLARI İYİ BİLİYORUM ONA GÖRE TEKLİF VERİN DÜKKANIMDAKİ PARÇALARLA DA NAKİT TAKAS OLUR YOKSA SIFIR ALACAĞIM

ÖRNEK FİYAT :

www.incehesap.com
    Pny GeForce RTX 3060 Ti 8GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB LHR VCG3060T8LDFXPPB 8GB GDDR6 256Bit DX12 Gaming Ekran Kartı - incehesap.com
    https://www.incehesap.com/pny-geforce-rtx-3060-ti-8gb-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-lhr-gaming-ekran-karti-fiyati-49754/?gclid=Cj0KCQjw2MWVBhCQARIsAIjbwoN-zKREjm34-rQxGGiaQXx-Bnuk4j1D9HoWwCoKYt36xipPgj7fmE0aAitiEALw_wcB

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : Ankara Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

• ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi deathbomb -- 7 Temmuz 2022; 21:48:28 >
  • Hocam fiyatlarım gayet makuldür foruma oranlarsak. Kartların hepsi sorunsuz kutulu faturalı.

https://forum.donanimhaber.com/satilik-msi-areo-3060-ti-lhr-sasung-bellek-jp-urunu-kutu-fatura-sorunsuz--152758401

3060 ti galakuru - gainward - aero mevcut sorunsuz.

• deathbomb kullanıcısına yanıt

Fiyatınız çok yüksek sizin sattığınız fiyatlara rtx 3060 ti ,rtx 3070 ler satılıyor piyasada zaten sıfır kampanyalı rtx 3060 sıfır 6800 7000 bin tl akadar alabiliyorum ki siz ikinci ele bile 8200 tl istiyorsunuz garip gerçekten çok garip ben yapsam aynısını ilanımı yerin dibine sokarlar ki tabi istediğiniz fiyata satın beni ilgilendirmez ofiyata 2.el alan olur mu ? orasını bilemem.

• Revoir kullanıcısına yanıt

gördüm hocam ilanlarınızı şuan fiyatlar düşüyor daha da düşecek gibi amazon ürünlerine garanti veriyormusunuz diyelim ileride bozuldu garanti süreci içerisinde garantiye verip sıfırı ile değiştirmeye söz verirmisiniz ?

• UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt

Hocam amazon jp ürün politikasını tam bilmiyorum fakat çoğu yerde net bir bilgi yok faturaları mevcut aldığım kişilerde forum üzerinden herhangi bir durumda her türlü desteği elimden geldiğince sağlarım bu arada 1.5 yıldır kart al sat yapıyorum rigte topluyorum şuana kadar bozulan veya sorun çıkaran bir 3060 ve ya 3060 ti denk gelmedi ( 3080 lerde ısı ve tüketimden kaynaklı sorun yaşayan görmüştüm ) bendeki satılık olan kartlar max 2-8 aylık aralıklarda bir süredir kullanılmakta.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Revoir -- 7 Temmuz 2022; 18:40:13 >
  • UltrAslan_06 kullanıcısına yanıt

Sıfır rtx3060 için 7000 TL yazmışsınız, nerede satılıyor o ürünler, bendeki ürüne eşdeğerler mi?

Fiyatları ben belirlemiyorum, piyasa şartları ne gerektiriyorsa onu yazdım. Bunu satıp rtx3070Ti alacağım, onlarda 12-13K bandında zaten.

Neyse fazla polemiğe gerek yok, size hayırlı alışverişler diliyorum.

Senin heralde dübyada haberin yok birtek sen sastmıyorsun 3060 bu arada insanlar kadar nankörünü görmedim işine geleni görürler işine gelmeyeni görmezler örnek ekran kartı mal veya aptal değiliz ya bu kart bana 6900 7000 tl kadar geliyorsu sıfır kapalı kutu takip edersen piyasayı görürsün senden niye alayım 2.el 8200 tl ye ? Sıfıe kart almak varken

akakce.com
    Pny RTX 3060 12GB XLR8 Gaming REVEL EPIC-X RGB Dual Fan Edition VCG306012DFXPPB 192 Bit GDDR6 12 GB Fiyatları, Özellikleri ve Yorumları | En Ucuzu Akakçe
    https://www.akakce.com/ekran-karti/en-ucuz-pny-rtx-3060-12gb-xlr8-gaming-revel-epic-x-rgb-dual-fan-edition-192-bit-gddr6-12-gb-fiyati,1076710014.html

• Hocam sizinle polemiğe girmeyeceğim, hayırlı alışverişler diliyorum.

Polemiğe girecek bir durum yok gerçekler ne ise onu söylüyorum istediğiniz fiyata satabilirainiz saygı duyarım o beni ilgilendirmez alırmıyım almazmıyım akli irademi kullanırım sıfır fiyatı belirli ekran kartlarının alıp veya almamak kendi iradem bu arada size de hayırlı alışverişler dilerim.

• 08.03.2022 tarihli vatan bilgisayar garantili fatura kutu mevcut fiyat 7500 mining yapılmamış

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.