Şifremi/Kullanıcı Adımı Unuttum
Bağlan Google+ ile Bağlan Facebook ile Bağlan
DonanımHaber'de AraYENİ GELİŞMİŞ ARAMA
ForumBu Bölümde Ara

ALINIK NOTEBOOKLAR VEYA NETBOOKLAR (ALINMIŞTIR)

2
Cevap
0
Favori
287
Tıklama
Konunun Etiketleri
Şehir #Rize İlan Türü #Alınık
Tüm Forumlar >> İkinci El - Ödüllü Anket >> İkinci El >> Bilgisayar ve Donanımları >> Dizüstü >> Cihaz >> ALINIK NOTEBOOKLAR VEYA NETBOOKLAR (ALINMIŞTIR)
Sayfaya Git:
Sayfa:
1
Giriş
      161 Mesaj
      Referanslar: 8

Katılım Zamanı
      23 Ağustos 2009

Durum
      Forumda değil

10 Ağustos 2013 20:13:14 Konu Sahibi
      Satıldı! Bu ürün DH Forum üzerinden satılmıştır.
      Uygun fiyatla Notebooklar veya Netbooklar alınacaktır. Netbookların N550 veya N570 işlemcili ve cihazların bataryalarının iyi durumda olması tercih edilir. Marka takıntım yoktur. Her türlü teklifler değerlendirilir.
      Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabey_53 -- 4 Mayıs 2014; 12:03:58 >

|
      |

"Bizi aldatan bizden değildir." Hz.Muhammed (S.A.V.)

Alışveriş yaptıklarım: @garuda(Mufassal İstida) x 2 (Fotoğraf makineleri aldım), @NightStalker035 x 3 (Şarjlı Piller ve Şarj Aletleri aldım), @ArabaCıl x 2 (2. El Telefon sattım, Harici HDD aldım), @şeref (2. El Telefon sattım), @burak.savas (Fotoğraf Makinesi aldım), @r_i_z_e_l_i_5_3 (Anakart, Ekran kartı,Ram ve İşlemci aldım), @QuAnTuM-C (Mikael Âkerfeldt) (24" Lcd Monitör aldım), @insidaee (Ekran Kartı aldım), @anlmk (Netbook aldım),
    • Teğmen
      161 Mesaj

Katılım Zamanı
      23 Ağustos 2009

Durum
      Forumda değil

30 Temmuz 2013 09:58:43 Konu Sahibi
      1 adet Netbook alınmıştır. 1 adet daha notebook veya netbook alınacaktır. Şimdiden herkese teşekkürler.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi karabey_53 -- 28 Ağustos 2013; 12:27:42 >
      |
      |

Alışveriş yaptıklarım: @garuda(Mufassal İstida) x 2 (Fotoğraf makineleri aldım), @NightStalker035 x 3 (Şarjlı Piller ve Şarj Aletleri aldım), @ArabaCıl x 2 (2. El Telefon sattım, Harici HDD aldım), @şeref (2. El Telefon sattım), @burak.savas (Fotoğraf Makinesi aldım), @r_i_z_e_l_i_5_3 (Anakart, Ekran kartı,Ram ve İşlemci aldım), @QuAnTuM-C (Mikael Âkerfeldt) (24" Lcd Monitör aldım), @insidaee (Ekran Kartı aldım), @anlmk (Netbook aldım),
    • Teğmen
      161 Mesaj

Katılım Zamanı
      23 Ağustos 2009

Durum
      Forumda değil

04 Mayıs 2014 12:02:59 Konu Sahibi
      Netbooklar alınmıştır. Herkese teşekkürler.
      |
      |

Reklamlar
#0850 Numara Tahsisi;#0850 Hat;#IP Santral;#Toplu
Paykasa
nice türkiye
SEO
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Tablet sürümü
Mini Sürümü

BR3
0,141
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.