Şimdi Ara

ALINIK İPHOONE 4

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
5
Cevap
0
Favori
190
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • slm bir fiziksel engelli ancak çok zeki bir arkadaşımız için iphone 4 arıyoruz
    neden iphone 4 derseniz bu ürün ile beraber kullanacak arkadaşımhttp://www.sahibinden.com/ilan/alisveris-cep-telefonu-aksesuar-iphone-4-ve-4s-icin-bluetooth-klavye-plus-koruyucu-kilif-127842933/detay
    aslında arkadaşım dokunmatikleri iyi kullanıyor ancak ekran klavyesinde yazarken zorlanıyor qwerty klavyeye alışkın olduğu için....

şimdi gelelim sadede biz çok az ve temiz kullanılmış garantili 1 iphone 4 arıyoruz fiyat olarak bize uygun fiyatı bulana kadar bekleyeceğiz

bu arada lütfen pasaport kaydı simfree falan uğraşamaz arkadaşım ona göre teklif yapın

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

• 40 günlük iPhone 4 vatandan alınma. Siyah 8gb istersen satabilirim. Fiyat peşin olarak 900 lira son olur

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ozeceze

40 günlük iPhone 4 vatandan alınma. Siyah 8gb istersen satabilirim. Fiyat peşin olarak 900 lira son olur

hocam teşekkürler ancak istediğiniz fiyat çok yüksek
  • Selam, İphone 4 Siyah 16GB'lik Avea'dan alınma sorunsuz bir telefon elimde var. İphone 5 aldığımdan dolayı satıyorum. Faturası, Şarj aleti, kutusu, kullanım kılavuzu filan duruyor.

650 TL eğer düşünürseniz akşam resimlerini çeker koyarım.

Mail atınız: sarbakalper@gmail.com

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ChesteRgazi -- 14 Ağustos 2013; 15:21:36 >
  • quote:

Orijinalden alıntı: ChesteRgazi

Selam, İphone 4 Siyah 16GB'lik Avea'dan alınma sorunsuz bir telefon elimde var. İphone 5 aldığımdan dolayı satıyorum. Faturası, Şarj aleti, kutusu, kullanım kılavuzu filan duruyor.

650 TL eğer düşünürseniz akşam resimlerini çeker koyarım.

Mail atınız: sarbakalper@gmail.com

HOCAM PM ATTIM LÜTFEN BAKIN
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.