Şimdi Ara

ALINIK -- Intel i5 9600K & Uyumlu Anakart veya Intel i5 12600K & Uyumlu Anakart

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
3
Cevap
0
Favori
37
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
AMD / Intel #Intel Intel #Asus Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Anakart/CPU #Anakart Kondisyon #Kullanılmış
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ALINIK -- Intel i5 9600K & Uyumlu Anakart veya Intel i5 12600K & Uyumlu Anakart

Başlıkta da belirttiğim gibi Intel i5 9600K & Uyumlu Anakart veya Intel i5 12600K & Uyumlu Anakart ikili set arıyorum.

Sarı sitede ürünler mevcut fakat ayrı ayrı olunca param güvendeye çok komisyon gidiyor.

Anakartların üst segment, üst seviye vs. olmasına gerek yok. M2 ssd girişi, mosfet kısmı soğutuculu olması ve PS2 klavye girişi olması yeterli.

Ayrıca ASUS, Gigabyte ve ASRock dışındaki markalarla ilgilenmiyorum.

Lütfen bu marka konusunu polemik haline getirmeyelim.

Sarı sitedeki fiyatların üstünde gelecek arkadaşlar da zahmet etmesin.

Anakart ve işlemci haricinde 250GB M2 SSD, 500GB ve 250GB HDD, 240mm veya 360mm sıvı soğutma ihtiyacımda olacak. Tabii öncelik anakart ve işlemci.

En son sisteme RTX2070 ekran kartı alıp, 1*8GB olan belleği 2*8GB 3000MHz olarak yükseltmeyi düşünüyorum. Ve tam modüler bir PSU almayı düşünüyorum. Şimdiki kullandığım PSU geçmişte miningte kullandığım için bazı kablolarında kararmalar mevcut.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.

Fiyat : 1 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Gönderici Öder Kargo Şirketi : PTT İlan Durum : Satışa Açık

• Pm.

• 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.