Şimdi Ara

ALINIK: GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Super & Sapphire RX 5700 XT S.E

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
18
Cevap
1
Favori
2.988
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Sıfır
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • İlan başlığında da belirttiğim üzere GIGABYTE AORUS GeForce RTX 2070 Super veya Sapphire RX 5700 XT S.E ekran kartı arıyorum.

Referanslı arkadaşlardan (yüksek referans sayısı ve 5 yıldan eski üyelik tarihi) önce ödeme, sonrasında ürün şeklinde alışveriş yapabilirim. Bunun dışında referansı olmayan arkadaşlar profilim ve mevcut referanslarıma itimat ederler ise önce ürün, sonrasında ödeme şeklinde veya ANTALYA>MERKEZ' den elden teslim olarak benimle alışveriş yapabilirler. Alışveriş şartlarını uygun bulmayan üyeler zaman kaybı olmaması açısında yazmazsa sevinirim.

Garantili ürünler öncelikli olmak ile birlikte herhangi bir arızası bulunmayan, kutusu ve içeriği eksiksiz temiz bir kart arıyorum. Bana özel mesaj ile tekliflerinizi iletirseniz bir değerlendirme sonrasında alım yapabilirim.

Kartını ekran kartsız kalmadan takas karşılığı satmak isteyen olursa eğer kardeşim için aldığım ve 2 ay kullanım sonrasında (Vizesi çıktığı için kullanma imkanı bulamadı) kutusuna kaldırılmış, faturalı, garantili ve neredeyse hiç kullanılmamış, jelatinleri bile üzerinde olan Sapphire RX 580 Nitro+ OC S.E 8GB GDDR5 256Bit ekran kartı ile takas edebilirim.

Amaç kartı satmak değildir fakat bu kartı illa ki almak isteyen olursa fiyatı 1.550 TL' dir ...

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi ToTeM -- 28 Ağustos 2020; 21:17:35 >

• Hocam marka takıntınız yoksa "donanimist" Zotac RTX 2070 Super Mini satıyordu. 4000TL yazmış fiyat çok uygun.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • quote:

Orijinalden alıntı: Kolsuz Samuray

Hocam marka takıntınız yoksa "donanimist" Zotac RTX 2070 Super Mini satıyordu. 4000TL yazmış fiyat çok uygun.
    Marka takıntısından ziyade SLI' ı aynı kartlar ile yapmak istiyorum : ). Birde "Mini" olan kartları hiçbir zaman sevmemişimdir ...
  • elimde ASUS rog strix RTX 2070 VAR 0 BANDROLLERI UZERINDE dusunursen ozele tel no bırakırsın yer ıst
  • ekran kartı satılık ise alabilirim.
    pm atın.
  • Asus rog Strix 2070 incehesapta kampanyadaydı dün 3899 tl gibi bir rakama satıldı. Keşke kampanyayı takip etseydniz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: Zuhasiberepe

Asus rog Strix 2070 incehesapta kampanyadaydı dün 3899 tl gibi bir rakama satıldı. Keşke kampanyayı takip etseydniz.
    Valla aradığım model belli zaten. Eğer aynı model indirimi girmediyse zaten almazdım. Bunun yanında ayın 10’ unda taşındım ve halen yerleşmekteyim. Bilgisayar odamı tekrar yaptırdığım için zaten telefondan çok aktif olamıyorum. Olduğu kadar artık özel mesaj atanlara cevap vermeye çalışıyorum sadece, 15/20 gündür sadece bu gün ilanlarımı yenileyebildim. İndirim takip etmeyi geçtim, bilgisayar masamın verniği kurusa da bilgisayarı kurabilsem diye bekliyorum. Neyse bu gün 9. gün kısmetse hasret bitecek : ) ...

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • ToTeM kullanıcısına yanıt
    Hayırlısı hocam kolay gelsin.
  • Arkadaşıma aldık itopya'dan 5180tl güzel fiyat bence hocam sıfır düşünürseniz kaçırmayın derim..
  • quote:

Orijinalden alıntı: HakanKilla

Arkadaşıma aldık itopya'dan 5180tl güzel fiyat bence hocam sıfır düşünürseniz kaçırmayın derim..
    Teşekkürler ama çok iyi bir indirim değil. Ben bu kartın bir diğerini 3.980 TL' ye indirimsiz almıştım. 6-7 ay falan oluyor ama açıkçası o fiyattan sonra 4.500 TL üstünü vermek içime sinmiyor ...
    aynı durumu bende yasıyorum 4500 den fazla vermek içime sinmediğinden almadım 2070 s.
    Hocam ilanınıza müdahale etmek istemedim de bu yazı biraz koydu bana :( Ben 4800 liraya indirimli 2070S Gaming Trio aldım. İtopya'da Aorus 5180 liraydı ve bütçemi aşıyor diye alamadım ucuz gelmesine rağmen. Ekonomi ne hale gelmiş. 4000'e Aorus rüya gibi valla, 2 tane alıp sli yapmalık fiyat harbiden. 4.500 civarına temiz 2. el bile bulabileceğinizi sanmıyorum şu piyasada ama umarım bulursunuz.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

Hocam ilanınıza müdahale etmek istemedim de bu yazı biraz koydu bana :( Ben 4800 liraya indirimli 2070S Gaming Trio aldım. İtopya'da Aorus 5180 liraydı ve bütçemi aşıyor diye alamadım ucuz gelmesine rağmen. Ekonomi ne hale gelmiş. 4000'e Aorus rüya gibi valla, 2 tane alıp sli yapmalık fiyat harbiden. 4.500 civarına temiz 2. el bile bulabileceğinizi sanmıyorum şu piyasada ama umarım bulursunuz.
    Ben zaten "İlkini sıfır olarak 4.000' e aldım. 2. alacağımı da 4.000' e almak istiyorum." demedim. Zorunuza giden nedir açıkçası onu da anlamak mümkün değil ...
    Zoruma giden sizin dediğiniz değil hocam, yanlış anlaşıldım sanırım. Ülke ekonomisi zoruma gidiyor dedim. Yani 4 bine alınan ürün 5 bini geçti ve ben de yüksek ücretler vermek zorunda kaldım. Ederinden fazlaya satılması zoruma gidiyor bu kartların.
  • bluelife27 kullanıcısına yanıt
    Sizi çok iyi anlıyorum. Dolar sadece 6 TL'den 7 TL'ye çıktı. Fiyatlar ise aynı oranda artmadı, daha fazla arttı. Fiyatlar 1,5 katına kadar çıktı neredeyse. İşin garip yanı Dolar daha önce de 6 TL'den 7 TL'yi görmüştü, o zaman da fiyatlar artmıştı ama Dolar tekrar düştüğünde fiyatlar pek de düşmedi. Bir çok mağaza tarafından Dolar düştüğü sırada sözde indirimler yapıldı sadece. Fiyatlar uçunca dediğiniz gibi bu da 2. ele bile yansıyor.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi kocaefe88 -- 17 Ağustos 2020; 1:52:19 >
  • kocaefe88 K kullanıcısına yanıt
    Çok haklısınız. Vergi ve kur artıyor sürekli ama fırsatçılar da 2-3 katı oranda arttırıyor fiyatları ve hiçbir şekilde düşürmeyi bırakın sabit bile tutmuyorlar. Hakkımızda hayırlısı olsun. Umarım arkadaş kendine uygun bir kart bulur.
  • quote:

Orijinalden alıntı: bluelife27

Çok haklısınız. Vergi ve kur artıyor sürekli ama fırsatçılar da 2-3 katı oranda arttırıyor fiyatları ve hiçbir şekilde düşürmeyi bırakın sabit bile tutmuyorlar. Hakkımızda hayırlısı olsun. Umarım arkadaş kendine uygun bir kart bulur.
    Açıkçası kendi Aorus 2070S kartıma müşteri çıktı ve eğer satarsam sanırım AMD' ye döneceğim. Sapphire RX5700XT Nitro+ S.E modelini daha öncede kullanmıştım. Bu gidişle SLI sevdamdan vazgeçip tekrar RX5700XT Nitro+ S.E alacağım. İyi dilekleriniz için de teşekkür ederim ...
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.