Şimdi Ara

ALINIK DJI MAVIC PRO DRONE

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
4
Cevap
0
Favori
135
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
    1 ALINIK DJI MAVIC PRO DRONE
    Temiz kirimsiz tamirsiz drone satabilecek arkadaşlar ulaşırsa sevinirim , standart paket yeterli mevcutta yedek batarya vs var.

Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
    Fiyat : 4000 TL Miktar : 1 Sıfır Ürün : Hayır Garantisi Var : Hayır Satıldığı Şehir : İstanbul Kargo Ücreti : Alıcı Öder Kargo Şirketi : Yurtiçi Kargo İlan Durum : Satışa Açık

Bu kullanıcının dükkanına eklenen son 10 ürün

• Selam,
    Dün mavic pro dronum arabadan çantasıyla beraber çalındı. Eğer denk gelirseniz bana haber verin lütfen. Ömerli gölü kenarında Kurtluca köyü kamp alanı yakınında çalındı. Çalanı gördük ama yetişemedik. Dron ve kumandası birlikte çalındı drone seri numarası 08QDE4K01202Q5 üretim yılı 2017 üstündeki pilin seri numarası 093AE4B0320FHC
    Üstünde 64GB Samsung EVO PLUS U3 sd kar vardı
    Herhangi bir çiziği kırığı ya da ayır edici özelliği yoktu. Standart gri renkte. Sivil havacılığa raporlandı ayrıca jandarmaya rapor edildi. DJI merkeze de bildirildi. Bulunmasına yardımcı olana ödül verilecektir. Çok teşekkürler.
  • Bir arkadaşımda aynı şekilde oldu letgoda denk gelmişti, hiç belli etmeden buluşmaya gittiler ve polis enselerine yapılmıştı neye uğradıklarını şaşırdılar ilan sitelerini takip et sürekli alım satım yapanlarla konuş bulursun inşallah geçmiş olsun....

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.