Şimdi Ara

ALINIK BA IEM

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
2
Cevap
0
Favori
170
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri
  • Son Yorum 6 yıl
  • Cevaplayan Üyeler 2
  • Konu Sahibinin Yazdıkları 1
  • Ortalama Mesaj Aralığı 19 gün 19 saat 3 dakika
  • Son 1 Saatteki Mesajlar 1
  • Konuya En Çok Yazanlar
  • Pascalci (1 mesaj) cmcntkn (1 mesaj)
  • Konuya Yazanların Platform Dağılımı
  • Mobil (1 mesaj)
  • @
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Alınık
Giriş
    910 Mesaj
    Referanslar: 48

Katılım Zamanı
    02 Haziran 2009

Durum
    Forumda değil

Konu Sahibine Özel
    Satışta: Bu ürün şu anda teklif verilmeye ve satın alınmaya uygun, satıcı ile iletişime geçebilirsiniz.
    Arkadaşlar başlıkta da belirttiğim gibi negatif profilli "balanced armature" iem aramaktayım. Dinamik sürücülü kulaklıklarla ilgilenmiyorum en baştan belirteyim.

Aklımdaki modeller Westone UM2 ve Earsonics SM2 v2 şu an için.

Negatif profilli, BA, kablosu değiştirilebilir ve uygun fiyatlı olması olmazsa olmaz şartlardır. Bu özelliklere sahip bildiğiniz başka marka/modeller varsa fikirlere de açığım.

Özellikle UM serisi bakmaktayım, biraz eski model olmalarından dolayı yeni çıkan W serisine göre daha uygun fiyatlı olması açısından. Tek veya 2 sürücülü olabilir. Fiyat açısından 3 ve üzeri sürücülü modeller düşünmüyorum.

Şu an UM1 kullanmaktayım, elinde olan varsa aynısından yedekleme amaçlı alabilirim. Uygun fiyatlı olması şartıyla tabii.

Teklif edilen ürün sıfır temizliğinde kutu ve tüm kutu içeriği mevcut olacak şekilde olmalıdır.

Ödemeyi sanalpazar üzerinden yapacağım. Şu an için kredi kartı dışında başka türlü ödeme yapamıyorum ne yazıkki.

Tüm teklifleri özel mesaj yoluyla yaparsanız sevinirim.

Teklifte bulunmayıp sadece başka model önerecek arkadaşlar varsa, diğer arkadaşlara da yardımcı olabilmesi açısından fikirlerini buradan paylaşabilirler.

Negatif profil ile ne ifade etmek istediğimi kulaklıklarla ilgilenen arkadaşlar bilecektir ancak yine de fikir vermesi açısından aşağıya bir fotoğraf da ekliyorum.

Sistem Notu : Bu ilan ikinci el kuralları dahilinde yoruma açıktır.

|
    |
    Sorunsuz Alışverişlerim: megaturk (x2), bmadran, moon74, tades1981(x2), Flying_Hero, f_m_y(x2), cqrcqr, cepciniz83(x2), phm, hitmachine16, W.Shakespeare, bilgemustafadogan, TRaVMaaa, FXXK, chelaureux, enemy34, .::oksijen::., silenzio82, B.AYAR, gardanadam, oguzgursel
    Satışlarım Referanslarımda Mevcuttur.
    Tavsiye Edilmeyenler:
    WOWOZANGE: olmayan referansları üzerinden hava atan, 3 kuruş ödeme için insanı 5 gün mazeretsiz bekleten gereksiz bir şahsiyet
    hakangündüz: ürünü alacağını söyleyip insanı günlerce bekletir, atılan mesajlara da cevap verme zahmetine girmez
    HTC DESIRE HD A'DAN Z'YE KOMPLE TEKNİK REHBER için TIKLAYIN

• Onbaşı
    18 Mesaj
    Katılım Zamanı
    14 Ekim 2014

Durum
    Forumda değil

TDK BA200 kendim kullanmakta olduğum fiyat performans sahne temiz midler ve armatür den beklenmeyecek kalitede baslar

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
    |
    |
Reklamlar
Canlı Tv izle
kripto para haberleri
SEO
Cancer Clinical Trials
Radyo Dinle
Bu sayfanın
Mobil sürümü
Mini Sürümü

BR5
0,125
1.2.165

Reklamlar
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.