Şimdi Ara

**ALINIK** 1080Tİ XTREME EDİTİON -**SATILIK** EVGA GTX1070 FTW 8GB ACX 3.0 RGB LED

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
8
Cevap
3
Favori
916
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
İlan Türü #Satılık Ekran Kartı #Ekran Kartı
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş

Belirttiğim kartlardan herhangi biri olabilir. 2. el ve yurt dışı öncelikli tercihim. PM de lütfen kartınızın durumu hakkında detaylı bilgi veriniz. Ürün tesliminden sonra ödemesi gerçekleşeecektir. Bu kartların dışında lütfen başka kart teklif edilmesin.

• GIGABYTE AORUS GeForce GTX 1080 Ti Xtreme Edition 11G
    • Kargo Dahil 2900 TL

• ZOTAC GeForce GTX 1080 Ti AMP Extreme Edition 11GB GDDR5X
    • Kargo Dahil 2900 TL

SATILIK

1 x EVGA GeForce GTX 1070 FTW GAMING ACX 3.0, 8GB GDDR5, RGB LED

Kartlar yakın bir arkadaşıma ait onun adına ben satıyorum.

2. Kart yurt dışıdır. 2,5 yıla yakın garantisi var. Kutu, fatura yok. Global garanti kapsamında.
    • (Garanti bitiş tarihi:24/01/2020)

Garanti ve fatura konusunda EVGA ile yaptığım görüşmenin ekran görüntüsünü ekliyorum. Bu konuda sorun bulunmamaktadır.

Satış Fiyatı 1699 TL

**ALINIK** 1080Tİ XTREME EDİTİON -**SATILIK** EVGA GTX1070 FTW 8GB ACX 3.0 RGB LED

1. Kart Teknobiyotikten alınma kutulu ve faturalıdır. 2 yıla yakın garantisi mevcut.
    • (Garanti bitiş tarihi: 16/08/2019)

Satış Fiyatı xxxxx TL @gtx1990 üyesine satılmıştır..

Ödeme sonrası kargo yapılır.

PAZARLIK VE TAKAS YOKTUR.

HER TÜRLÜ GÖRÜŞ VE ÖNERİ İÇİN LÜTFEN PM KULLANIN.

Hızlı iletişim için 0546 87 87 87 5

**ALINIK** 1080Tİ XTREME EDİTİON -**SATILIK** EVGA GTX1070 FTW 8GB ACX 3.0 RGB LED **ALINIK** 1080Tİ XTREME EDİTİON -**SATILIK** EVGA GTX1070 FTW 8GB ACX 3.0 RGB LED **ALINIK** 1080Tİ XTREME EDİTİON -**SATILIK** EVGA GTX1070 FTW 8GB ACX 3.0 RGB LED

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 22 Eylül 2017; 16:22:28 >
    < Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• güzel fiyat
  • quote:

Orijinalden alıntı: BULLSHITT

güzel fiyat

Teşekkür ederim.
  • 1. Kart @gtx1990 forum üyesine satılmıştır. Ödemesi alındı, gün içinde kargo yapılacaktır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi FoxPark -- 20 Eylül 2017; 13:21:38 >
  • Yurtiçi olan kaçtan gitti. Hemen satılmış sanırım :) Hayırlı satışlar.
  • oup59 kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim. 1800 tl ücretsiz kargo olarak satıldı. Diğeri de alıcısını beklemekte.
  • EVGA cidden bambaşka bir standart garanti konusunda , yabancı forumlarda bile sağladığı güven ve garanti desteğiyle ünlü olan bir firma , alan arkadaşın garanti konusunda sorun yaşayacağını sanmıyorum.Hayırlı satışlar.
  • quote:

Orijinalden alıntı: melihcskn

EVGA cidden bambaşka bir standart garanti konusunda , yabancı forumlarda bile sağladığı güven ve garanti desteğiyle ünlü olan bir firma , alan arkadaşın garanti konusunda sorun yaşayacağını sanmıyorum.Hayırlı satışlar.

Çok teşekkür ederim.

Size bu konuda kesinlikle katılıyorum. EVGA' nın müşteri memnuniyetini ön planda. Ayrıca ürünün satışı konusunda şeffaf olmak adına bu bilgileri ekliyorum. Çünkü alıcıların aklında bir sorun işareti kalmasın.
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.