Şimdi Ara

Konu silinebilir (2. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
25
Cevap
0
Favori
1.519
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
Konunun Etiketleri
Şehir #İstanbul İlan Türü #Alınık Ekran Kartı #Ekran Kartı Kondisyon #Kullanılmış
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
Giriş

Ben halen yanlış düşündüğünüzü düşünüyorum. Misal bende GTX 260 vardı zamanında. Bırak 5-6 yılı 3-4 yaşındayken 90 dereceyi görüyor, oyunlardan atıyordu. Eskiden üretilen parçalar ile şimdiki parçalar aynı kalite değil.

GTX 960 kartım halen fan açmadan ilk günkü performasta çalışıyor. GTX1080 kartım halen ilk günkü performansı veriyor çünkü temiz kullandım, daha iyi kalitede üretildiler, daha teknolojikler...

Bazı şeyler değişiyor. 5-6 yıllık olması seneye çöp olacağı anlamına gelmiyor. 2xxx serisinden çöp olan sorun çıkartan kartlar çok çabuk unutldu. Ne oldu onlar yeniydi?

• claswan kullanıcısına yanıt

Valla bana sorarsanız 2016 üretim gtx 1080 alıcagınıza Gidin 2019 üretim 2060 alın zaten aralarındaki FPS farkı çok ufak. Youtubedan karsılastırabilirsiniz zaten.

10k para veripte Kimse Risk alıp 1000 serisi kart almamalı bence.

Ha alınır 1000 serisi alınmaz deil ama ne zaman alınır?

2000 3000 Serisine göre fiyatları düşük olur. O zaman Alırsın dersinki 5000 tl verdim 1080 aldım

Riskli eet ama en azından 5000 lirayı Riske atmış olursun.

2022 yılındans sonra 1660- 2060-3060- ve 5500XT 6600XT gibi kartlar dışında "KUMAR" oynamak istiyorum diyorsanız gidin 980 1080 falan alın tabi ama kesinlikle yaptıgınz şey Kumardır.

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi GenqhisKhaan89 -- 29 Aralık 2021; 11:41:16 >
  • GenqhisKhaan89 kullanıcısına yanıt

1080Ti serin çalışan bir kart değildir. Çok sağlam iyi bir karttır ama serin çalışmazlar.

• Aslında adam mantıklı ve doğrusu ne ise onu yazmış. Bir kart eski diye illa da bozulmayacak diye bir kural yok ki. Arkadaşın biri yazmış yeni nesil kartlardan daha sağlam oluyor eski kartlar diye. Buna katılmıyorum. 5-6 senelik karta neden o kadar para vereyim ki yani daha yenisi varken aynı rakamlara? Ayrıca 5-6 senelik kartın artık yavaş yavaş arıza verme durumu da artıyor. Oyun oynarken bir anda mavi ekran yada siyah ekran yiyip sistemi yeniden açtığınız zaman ekran da çizgiler vs gördüğünüz zaman anlarsınız ne demek istediğimi. Bu sefer de tamirci tamirci dolaştırır kartı kurcalatır durursunuz. Sonuçta bu kartların üzerinde ki donanımlar kompanentler lehim topları ile pcb üzerinde duruyor. Günler, seneler geçtikte eskimeye yıpranmaya başlıyor. Sen istediğin kadar temiz kullan her ay macun değiştir temizle her gece kasadan çıkartıp yatağa yanına alıp yat uyu o kart illa ki bozulacak yani bir yerden sonra. Hepsinin bir ömrü var. Ha şunu da belirteyim. Bir kart illa oyun oynayınca bozulmuyor. Sürekli yüke girip ısınması sürekli oyun oynanması falan gerekmiyor bu arada. Ben hiç oyun oynamadığım yormadığım neredeyse fanının bile çalışmadığı sadece youtube de video izlediğim sosyal medya kullandığım sistem de kart bozmuş biriyim siz ne konuşuyorsunuz. Böyle eski kartlara artık abuk subuk rakamlar yazmaktan kendi egonuzu tatmin etmekten vazgeçin artık.

• 
Sayfa: önceki 12
Sayfaya Git
Git
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.