Şimdi Ara

(ALINDI) HP Pavilion Gaming 15-BC303NT Intel Core i5 7200U 8GB 1TB GTX950M 15.6' FHD (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
71
Cevap
0
Favori
3.826
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • Bu ürün 3.1 olabilir, daha ucuzları yokmudur ?

3.0 yuvaya, 2.0 klavye mause vs takılırmı acaba ?

(ALINDI) HP Pavilion Gaming 15-BC303NT Intel Core i5 7200U 8GB 1TB GTX950M 15.6" FHD

https://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/usb-3-1-type-c-to-7-1-port-usb-coklayici-hub-hizli-sarj-usb-type-c-yuksek-hiz-5gbps-macbook-329765540

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 16 Şubat 2018; 17:32:23 >

• 3.0 yuvaya, 2.0 klavye mause hdd vs takılırmı acaba ?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi aslanoto -- 16 Şubat 2018; 17:33:23 >
    < Bu ileti tablet sürüm kullanılarak atıldı >
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Hocam hiç fark etmez 2.0 yuvaya 3.0 ya da 3.1 usb de taksanız fark etmez veya 3.0 ve 3.1 yuvaya 2.0 yuva da taksanız yine de fark etmez fakat doğal olarak yuvaların desteklediği teknolojileri takmazsanız okuma-yazma hızlarında farklılıklar olacaktır.
  • aslanoto A kullanıcısına yanıt
    Bu arada sizce HP'nin sitesindeki bu driver sorunu ne zaman çözülür sizce bir fikriniz var mı? Böyle olacağını bilseydim tüm driverlerı bir yere yedeklerdim.
  • kardeşim bende oyun oynamak için alıyorum oyun performansında ünlü oyunlarda (cs,lol,pubg gibi) performansı nasıl?kaç fps alıyosun? bilgi verebilir misin teşekkürler :D
  • eneskhvc E kullanıcısına yanıt
    Hocam CS için söylüyorum yüksek ve full hd ayarlarda 120 FPS alıyorum. Dediğiniz diğer oyunları oynayamıyorum maalesef.
  • quote:

Orijinalden alıntı: BAY658 - Mithrandil

Hocam CS için söylüyorum yüksek ve full hd ayarlarda 120 FPS alıyorum. Dediğiniz diğer oyunları oynayamıyorum maalesef.

Selam, bahsettiğiniz ürünü HB' da 2639 ₺ ye gördüm ve ilgimi çekti 950M yüzünden ancak HP denilince akla ilk ısınma problemi geliyor. Bu yazınızda da full grafik 120 fps alıyormuşsunuz.Peki bu 120 fps aldığınız süre ne kadar? ÖRNEĞİN ( Hiç yapmadım) 4-5 saat en yüksek grafikte oynamaya kalksak aşırı ısınma problemi oluşur mu ya da denediniz mi??

Kağıt üstünde 950m cs go, dota 2, mortal kombat vs gibi oyunları en az orta düzeyde kaldırıyor ancak uzun süreli kullanımda HP aşırı ısınma veya başka sorunlar çıkarıyor mu?

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >

• Hocam bende laptop u aldım yanlız kafamı gıcıklandıran bişey var yardımcı olursanız sevinirim bi ses gelior sanki fan biyere surtuormuş gibi biraz dikkatlı dinleyince sanki dvd okuyormuş gibi bana biraz donanımsal geldi sizdede aynı ses varmı acaba ?

• quote:

Orijinalden alıntı: Mamiwv

Hocam bende laptop u aldım yanlız kafamı gıcıklandıran bişey var yardımcı olursanız sevinirim bi ses gelior sanki fan biyere surtuormuş gibi biraz dikkatlı dinleyince sanki dvd okuyormuş gibi bana biraz donanımsal geldi sizdede aynı ses varmı acaba ?

Sizde bir üstteki yorumumda ki soruya cevap verebilir misiniz?

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Tam deneme şansım olmadı ama evde need for speed carbon u buldum onu kurdum ve 4 sat fln oynadım şarjıda gayet güzel gitti ve ısınma konusunda da başarılı buldum sadeçe işlemci cıvarında hıssedilir şekilde bi ısınma oldu bundan önce lenova 320 vardı dizimin ustunune koydum zaman rahatsız ederdı

• Mamiwv M kullanıcısına yanıt
    Cevabınız için teşekkür ederim.

• omeryilmaz035 O kullanıcısına yanıt
    Evet dediğiniz gibi ortalama 120 FPS ile 4 saat oynamada FPS sabit kalıyor yani bir FPS drop olayı yok. Isınmaya gelirsek e tabi her dizüstü bilgisayar gibi aşırı kullanımlarda bundan kastım aralıksız 5-6 saat gibi sürelerde yük altıdayken ısınması gayet doğal fakat benim kullanımımda ısınma yok denecek kadar az.

< Bu ileti DH mobil uygulamasından atıldı >
    Evet aynen bu ses oluyor. İlk başta fanın arasına bir şey mi kaçtı diye beni çok rahatsız etmişti, fakat sonradan fanın kendi çalışma sesi olduğu kanaatine vardım. (Çünkü bu ses asla geçmiyor ve laptopu açtığım ilk günden beri var, sizde de olduğunu okuyunca kesin bir kanıya varmış oldum)

Ayrıca bu laptopta tek fan mı var bilginiz ya da bilgisi olan biri var mı ?

Tek fan varmış gibi geliyor bana, laptopun arkasındaki hava çıkışının sadece bir tarafından hava geliyor.

• batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    Bildim kadarıyla tek fan var ve bende cok rahatsız oldum bi sorun oldunu düşündüm hp servisine gittim ve ordakiler yetkili bazı serilerde bu sekilde sesin normal oldunu söyledi hdd den ve fandan geliormuş öyle söyledi.

• Çift fan çıkışı kadar geniş çıkış yapıp tek fan koyulması çok ilginç, acaba ikinci fan için yer var mıdır ?

Cift . Oyunlarda devreye giriyor

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Verdin bilgi için teşekkur ederim ben ses geldinde kulak verdim tek gibi geldi ama 2. Nin calıştını farketmedim oyun oynarken ya müzik açıorum yada oyunun sesi oluor

• Fanın yüksek hızda çalıştığı sırada da hava sadece sağ taraftan geliyor, diğer taraftan geldiğini görmedim herhangi bir program var mi bunu öğrenebileceğimiz

• batuhan.m B kullanıcısına yanıt
    Alt kapagi acip bakabilirsin merak etme hp buna izin veriyor garanti sıkıntısı cikmaz sordum bizzat.

• expressimo kullanıcısına yanıt
    Teşekkür ederim, ben açmamayı tercih ederim. Hiçbir teknik servise güvenmiyorum.

• 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.