Şimdi Ara

Alındı- 1800 diye çıktık 3300lük sistem oldu-monitör sorunu (3. sayfa)

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
2 Misafir - 2 Masaüstü
5 sn
68
Cevap
1
Favori
2.472
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
1 oy
Öne Çıkar
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
Giriş
  • psu çokmu ses çıkarıyor bu kafama takıldı
  • TombalacıMemeT kullanıcısına yanıt
    hayır çok ses çıkartmıyor sadece çalıştığını hissediyorum demek istedim. Örnek vereyim, cam kapalıyken(pvc) dışarıdan geçen arabaların rüzgarda oluşturduğu ses daha çok geliyor, 4m uzaktaki buzdolabnın sesi daha fazla
  • hayırlı olsun güle güle kullan
  • Ekran kartı perf nasıl. Korktum almaya marka pek tanındık değil diye

< Bu ileti mobil sürüm kullanılarak atıldı >
  • Prience kullanıcısına yanıt
    Henüz gelmedi kargoda şuan, yarın yada ertesi gün elimde olur inceleme yaparım
    XFX Türkiye'de tanıdık değil biraz araştırdım Avrupa'da çok satıyor. Eskiden Nvidia üreticisiymiş şimdi sadece AMD üretiyor, hafif ısınma sorunlarından bahsedilmiş ama bu fiyat için problem değil bence, 280 parasına 280x :) çekirdek hızı da 1080, clock ise 6200.
  • Monitör nasıl? Hayırlı olsun.

• Hocam şu kasanın aynısı bende var ama bi beceremedim şu kabloları toplamayı siz nasıl hallettiniz acaba
  • Cpt.Alper kullanıcısına yanıt
    Monitor çok beğendim geniş ve ferah, 180 derece bakış açısı da var ama ve lakin ekran siyah renkken yani mesela oyun açılırken gibi alt orta kısımda hafif griye çalıyor 5 cmlik bir alan. Sizce normal midir ne yapsam bilemedim
  • ne var ne yok arkadan geçirdim, dvdrom, 24 pin, 12pin anakart güç girişlerini de oradan geçirdim, HDDyi kauçuk vidalarla soldan verdim, 4 uçlu sataları hiç kullanmadım, diğer 1 ucu sata 2 ucu 4 pinlik fan girişi ve 1 ucu da tam hatırlamıyorum da 4pinlikti sanırım oda, onlardan birisini hddye geçirdim, fan pinlerini de birini ters taktım böylece tek pinden iki fan beslenmiş oldu, onların hepsini de kasanın arka tarafı ile ön fanın arkasına doldurdum bu şekilde hallettim. Birde içinden çıkan bantları kullanarak kabloları bantladım kasaya kabarmasınlar diye.
  • Güzel sistem olmuş ,iyi günlerde kullan
  • Teşekkür ederim yardımlarınız için :) Başta sistemi 1800 dedik sonradan taksit vs derken olay değişti baya
  • Xfx in performansını ve ses düzeyini merak ediyorum.

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    sistemin çok güzel olmuş dengeli ,anakartı h97 seçmen ileride i7 brodwell serisine geçtiğinde anlayacaksın ne kadar iyi yaptığını
  • Teşekkür ederim forumdaki tecrübeliler yardımcı olmasa bu kadar alamazdım xfx'in indirimde olduğunun farkında bile değildim :)

Monitör hakkındaki düşünceniz nedir acaba? ilk mesajda güncelledim resim attım
  • quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Kasadan tek ondan ses geliyor kasanın çalıştığını hissediyorum bu sayede desem yeridir Kablolar çok uzun değil hepsi tam yeterli olacak şekilde(Arkadan dolandırmak için) sadece 12v 8pin olan kısa ama onun içinde kutunun içinde uzatma kablosu var onu kullandım ve anakart üzerinden geçen hiç kablo kalmadı

Sesi çok mu hocam ? Bende 600 watt güç kaynağı alıcamda bir türlü karar veremiyorum.

• BigOTTOMAN1453 kullanıcısına yanıt
    http://www.hepsiburada.com/liste/aoc-g2460pqu-24-1ms-analogdvihdmidisplay-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd800111&categoryId=3002879

bunu aldan daha iyi olurdu 999tl ye 1ms tepkime süreli 144hz monitör.

aldığın monitörde oyunlarda 60 fps üstünü 60 hz olduğu için gösteremeyecek
  • quote:

Orijinalden alıntı: serkanerşen

http://www.hepsiburada.com/liste/aoc-g2460pqu-24-1ms-analogdvihdmidisplay-full-hd-led-gaming-monitor/productDetails.aspx?productId=bd800111&categoryId=3002879

bunu aldan daha iyi olurdu 999tl ye 1ms tepkime süreli 144hz monitör.

aldığın monitörde oyunlarda 60 fps üstünü 60 hz olduğu için gösteremeyecek

Hocam bin liraya 102 led tv'ler satiliyor:)

• tur1st kullanıcısına yanıt
    sen çok yanlış gelmişsin ya 144hz monitörler içinde en ucuzu bu
  • quote:

Orijinalden alıntı: TheHorse

quote:

Orijinalden alıntı: BigOTTOMAN1453

Kasadan tek ondan ses geliyor kasanın çalıştığını hissediyorum bu sayede desem yeridir Kablolar çok uzun değil hepsi tam yeterli olacak şekilde(Arkadan dolandırmak için) sadece 12v 8pin olan kısa ama onun içinde kutunun içinde uzatma kablosu var onu kullandım ve anakart üzerinden geçen hiç kablo kalmadı

Sesi çok mu hocam ? Bende 600 watt güç kaynağı alıcamda bir türlü karar veremiyorum.

yok değil. rahatlıkla alınabilir

• maalesef bütçe yok hocam :/ 60fps sabit oynarım 1-2 yıl sonra düşünüyorum yükseltmeyi
  • 
Sayfa: önceki 1234
Sayfaya Git
Git
sonraki
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.