Şimdi Ara

Alın aşı haber kaynagı bizim kocaeli gazetesidir

Daha Fazla
Bu Konudaki Kullanıcılar: Daha Az
1 Misafir - 1 Masaüstü
5 sn
10
Cevap
0
Favori
629
Tıklama
Daha Fazla
İstatistik
  • Konu İstatistikleri Yükleniyor
0 oy
Öne Çıkar
Sayfa: 1
Giriş
  • Derinceli Nizamettin Ergün, domuz gribi aşısı olduktan sonra fenalaştı, kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi

AŞI SONRASI FENALAŞTI
    Derince Çenedağ Mahallesi Denizciler Caddesi üzerinde bulunan Ergün Apartmanı`nda oturan 54 yaşındaki Nizamettin Ergün, arefe gününden bir gün önce Derince Merkez Sağlık Ocağı`na giderek kendisine domuz gribi aşısı yaptırdı. Ancak arefe günü aniden fenalaştı, yakınları tarafından Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırıldı. İki saat boyunca hastanede kalan Ergün, tedavisinin ardından ilaç verilerek evine gönderildi.

HASTANEYE KALDIRILDI
    Kurban Bayramı`nın birinci günü tekrar rahatsızlanan evli ve bir kız çocuk babası Nizamettin Ergün yeniden Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi`ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Enfeksiyon servisinde 3 gün boyunca tedavi gören Ergün, bayramın 4. günü zatürreye bağlı solunum yetmezliği yüzünden hayatını kaybetti. Ergün`ün ölümü ailesini yasa boğarken, talihsiz adamın cenazesi Derince`de toprağa verildi.

EMEKLİ MAAŞI ALACAKTI
    Çenedağ Mahallesi`nin eski muhtarlarından Saadettin Ergün`ün kardeşi olan Nizamettin Ergün, İzmit Belediyesi`nden 1995 yılında ayrıldıktan sonra şoförlük yaparak sigorta primlerini ödemeye başlamıştı. Ergün bir süre önce emekli olmuştu, fakat yaşının dolmasını bekliyordu. Önümüzdeki ay ilk emekli maaşını almaya hazırlanan Ergün ne yazık ki o günü göremedi. Nizamettin Ergün`ün eşi Tülay Ergün ve kızı Merve cenaze boyunca gözyaşlarına boğuldu.
    Adnan AĞIRKAYA

[simage][/simage][simage][/simage]

• domuz grbi asısı olcak olan varmı!!
  • quote:

Orijinalden alıntı: 41inizmit

domuz grbi asısı olcak olan varmı!!

yok
  • Bizim burda kızın beyninde intihaplanma oluştu
    Bi,de benim anlamadığım şey Sağlık Bakanı civasız vuruluyor aşı bize neden civalı bide Amerikadakiler civasızmış?

< Bu mesaj bu kişi tarafından değiştirildi Havf -- 2 Aralık 2009; 21:46:26 >
  • ben oldum 2 hafta oldu bir sorun yok ayrıca aşıdaki civa yediğiniz balıktaki civanın 3 te biri ve aynı civa normal grip aşısındada var
  • ya herkezde olcak diye bişe yok bizim hocada olmuş ondada bişe yok ama hemşirenin biride ölmüştü ya asıdan kortugum yokta ölceksemde domuz grbinden olmasını istemiyom
  • ben olucam ;)
  • Bayramın 3. günü Kocaeli'de aşı oldum. Nazar değmesin bir şeyim yok. Kocaeli Gazetesi'nin doğruluğundan şüphe ederim ayrıca..
  • Allah nazar deydirmesin zten kimseye bişe olmasını istemeyiz ama kadıradada grip var dediler gazete yok dedi isim vermeden bir doktor açıklama yaptı ve kandırada domuz gribi pek duyulmadı
  • 1 kişi daha öldü gardiyan ası olmuş
  • 
Sayfa: 1
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.